Kreatywna fotografia ślubna ARTGRAFO Design id:15376

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Nowy Targ, małopolskie
Data dodania: 10-07-2015
Liczba odwiedzin: 302

Oferta

Pracujemy we dwójkę (mąż i żona, żona i mąż jak jedność) na terenie miasta Nowy Targ i okolic, lecz jeśli trzeba na terenie całej Polski. Sesja plenerowa może być w Tatrach, w Warszawie, nad morzem, czy nawet za granicą. Wszystko zależy od pomysłów i możliwości Państwa Młodych.

Z zawodu grafik pasjonat oraz fotograf, który szuka inspiracji w otaczającym świecie a udaje nam się to właśnie poprzez fotografię. Fotografia, a w tym wypadku fotografia ślubna jest dla nas czymś wyjątkowym, przez co traktujemy ją nieszablonowo i staramy się kreatywnie podejść do tematu, tak, żeby Państwo Młodzi byli zadowoleni a my spełnieni, gdyż fotografia to sztuka. Biorąc pod uwagę ogrom możliwości, które daje fotografia skupiamy się ukazaniu emocji i zamrożeniu ich w kadrze w sposób nieoczywisty. Robimy to dyskretnie nie wchodząc nikomu w drogę, szanując przy tym ceremonię ślubu kościelnego. Mamy mnóstwo pomysłów, które staramy się wdrażać poprzez fotografię. Jeśli chcecie, aby Wasz jedyny i wyjątkowy dzień był upamiętniony przez nas to zapraszamy do kontaktu. Nie zawiedziecie się.

Fotografia ślubna - od przygotowań do oczepin. Możliwość ustalenia pleneru w inny dzień. Indywidualne spojrzenie - kreatywne zdjęcia. To Wasz dzień i Wasza bajka. Nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś. Podając datę ślubu, podaj również adres e-mail.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Kreatywna fotografia ślubna ARTGRAFO Design
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Nowy Targ
Kod:34-400

Nowe ogłoszenia