Zobacz zdjęcia (5)
Krzysztof Caputa Filmowanie | Artystyczny film ślubny, Wrocław - zdjęcie 1
Krzysztof Caputa Filmowanie | Artystyczny film ślubny, Wrocław - zdjęcie 2 Krzysztof Caputa Filmowanie | Artystyczny film ślubny, Wrocław - zdjęcie 3 Krzysztof Caputa Filmowanie | Artystyczny film ślubny, Wrocław - zdjęcie 4 Krzysztof Caputa Filmowanie | Artystyczny film ślubny, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Krzysztof Caputa Filmowanie | Artystyczny film ślubny id:48093

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cześć! Jestem Krzysztof i tworzę filmy ślubne!

Podczas ślubu uwielbiam patrzeć jak wydarzenia biegną swoim naturalnym torem. Właśnie naturalność oraz spontaniczne emocje to cechy, które znalazły szczególne miejsce w mojej pracy. Mam nadzieję, że Wam również na nich zależy!

Ruch, światło, emocje. Te trzy słowa, choć w dowolnej kolejności i rożnie przez Was interpretowane, tworzą dla mnie na spójną całość i są nieodłącznym elementem każdego z filmów.

Filmy te, zamknięte w krótkiej formie, trwające zazwyczaj do 20 minut, przepełnione są najważniejszymi, tym samym najpiękniejszymi momentami z dnia Waszego ślubu. Zachowując przy tym spójną, kinową, przyjemną do oglądania formę.

Gdybym miał opisać swój styl pracy w kilku słowach, nazwałbym siebie filmowcem, którego zwykle nie widać. I choć moje powyższe stwierdzenie brzmi nieco zabawnie, należę do tych twórców, którzy poprzez obrazy spoglądają na Was bardziej “z boku”, często schowani w tłumie gości, niezauważeni, dokumentując dzień bez skrępowania dla Was i Waszych bliskich. Oddając przy tym szczerość zdarzeń.

Obecnie mieszkam we Wrocławiu, ale jeśli tylko chcecie dojadę w każde miejsce.

Do zobaczenia!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Priorytetem dla mnie jest pokazywanie Waszych przeżyć i emocji, jakie towarzyszą Wam podczas dnia ślubu. Gesty, wzruszenia, często na pozór zwykłe, lecz bardzo istotne dla Was chwile. Przed każdą realizacją staram się Was bliżej poznać, by ukazać Waszą historię w sposób szczery i naturalny. Wyróżnia mnie lekki, spokojny styl, zamknięty w przyjemniej kinowej formie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracuję od początku przygotowań do godziny 1:00 w nocy, kiedy zazwyczaj kończą się oczepiny.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Moje filmy ślubne to przede wszystkim reportaż o długości 20 minut. Dodatkowo w podstawowej ofercie wykonuję skróconą wersję (tzw. trailer, teledysk) trwającą od 3 do 5 minut. Aby dodatkowo wzbogacić film, zawsze staram się wykonać mini sesję plenerową w trakcie wesela.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję głównie sprzętem firmy Canon i są to modele R5/R6. Okazjonalnie wybieram również sprzęt legendarnej marki Leica. Właśnie aparatem Leica stworzyłem film z Olą i Radkiem w pięknej Sosnowej Osadzie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Nie wyobrażam sobie wykonywać reportażu śubnego nie mając zapasowego aparatu oraz wystarczającej ilości kart pamięci. To przede wszystkim dla Waszego jak i mojego bezpieczeństwa.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zazwyczaj pracuję samodzielnie, jednak moja ofert przewiduje wybór drugiego operatora.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze zakładam białą koszulę, marynarkę i skórzane obuwie. Uważam, że nie powinienem wyróżniać się wśród gości zbyt ekspresyjnym ubiorem. Mimo tego, że jestem w pracy i potrzebuję nieco swobody, zawsze staram się zachować klasyczny ubiór ślubny, odpowiedni do wydarzeń. Koszulka z logo firmy stanowczo odpada!

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy udostępniam na platformie Vimeo, która zachowuje świetną jakość plików. Vimeo posiada również funkcję ukrycia filmów, a dostęp do treści mają wyłącznie osoby posiadające specjalny link. Gotowe materiały wysyłam również w chmurze.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Gotowe materiały oddaje umownie do 45 dni od dnia ślubu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam takie uprawnienia. Kurs wykonałem w Archidiecezji Dolnośląskiej.

Opinie Krzysztof Caputa Filmowanie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Krzysztof Caputa Filmowanie

Nazwa firmy: Krzysztof Caputa Filmowanie
Imię i nazwisko: Krzysztof Caputa
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1510

Popularne miasta w okolicy