Kumple - zespół muzyczny id:20113

Oferta
Dodaj do plannera

Jesteśmy zespołem muzycznym specjalizującym się w oprawie muzycznej wesel, zabaw, sylwestrów, przyjęć urodzinowych i wielu innych imprez okolicznościowych.


Nasz zespół składa się z dwojga świetnie ze sobą zgranych "Kumpli".
Piotrek - wokalista, saksofonista, założyciel zespołu, w jego uszach od najmłodszych lat grała muzyka, dlatego też wszystko co jest z nią związane robi z ogromną pasją.
Andrzej - wokalista, klawiszowiec, akordeonista, w jego żyłach od urodzenia płynęły dźwięki muzyki, a zwłaszcza dźwięki akordeonu.

"Kumple" jak sami o sobie mówią pasjonaci muzyki, starają się aby każda impreza, na której się znajdują była świetnym i nie zapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Dysponujemy wysokiej klasy instrumentami i sprzętem muzycznym oraz oświetleniem.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy
  • saksofon

Skład:

  • wokalista
  • Ilość osób: 2

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Kumple - zespół muzyczny id:20113
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Płoskoński Piotr Dodano: 15-02-2017
Data imprezy: 18-06-2016 Miejscowość: Strzałków
(5)
Ponieważ było to moje drugie wesele w życiu więć nie było jakieś wielkie tylko na 45 Osób,więc szukałem zespołu za niewielkie pieniądze i na internecie znalazłem ten zespół.Do Krakowa jest kawałek drogi,ale zadzwoniłem akurat ten termin chłopaki mieli wolny,więc ich zarezerwowałem.Chłopaki przyjechali,zagrali super,wesele było zaje...iste,wszyscy goście byli bardzo zadowoleni,mimo że niektórzy bardzo wybredni.Bardzo polecam ten zespół na imprezę i dziękuję chłopakom za tak udane wesele.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Kumple - zespół muzyczny
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Data dodania: 21-03-2016
Liczba odwiedzin: 272

Polecamy

Nowe ogłoszenia