Zobacz zdjęcia (4)
Kumple - zespół muzyczny, Kraków - zdjęcie 1
Kumple - zespół muzyczny, Kraków - zdjęcie 2 Kumple - zespół muzyczny, Kraków - zdjęcie 3 Kumple - zespół muzyczny, Kraków - zdjęcie 4
1 / 4

Kumple - zespół muzyczny id:20113

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy
  • saksofon

W składzie:

  • wokalista
  • Liczba osób: 2

Jesteśmy zespołem muzycznym specjalizującym się w oprawie muzycznej wesel, zabaw, sylwestrów, przyjęć urodzinowych i wielu innych imprez okolicznościowych.


Nasz zespół składa się z dwojga świetnie ze sobą zgranych "Kumpli".
Piotrek - wokalista, saksofonista, założyciel zespołu, w jego uszach od najmłodszych lat grała muzyka, dlatego też wszystko co jest z nią związane robi z ogromną pasją.
Andrzej - wokalista, klawiszowiec, akordeonista, w jego żyłach od urodzenia płynęły dźwięki muzyki, a zwłaszcza dźwięki akordeonu.

"Kumple" jak sami o sobie mówią pasjonaci muzyki, starają się aby każda impreza, na której się znajdują była świetnym i nie zapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Dysponujemy wysokiej klasy instrumentami i sprzętem muzycznym oraz oświetleniem.

Opinie (1)

Kumple - zespół muzyczny id:20113
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
P
Płoskoński Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2016
Strzałków
Data dodania: 15-02-2017

Ponieważ było to moje drugie wesele w życiu więć nie było jakieś wielkie tylko na 45 Osób,więc szukałem zespołu za niewielkie pieniądze i na internecie znalazłem ten zespół.Do Krakowa jest kawałek drogi,ale zadzwoniłem akurat ten termin chłopaki mieli wolny,więc ich zarezerwowałem.Chłopaki przyjechali,zagrali super,wesele było zaje...iste,wszyscy goście byli bardzo zadowoleni,mimo że niektórzy bardzo wybredni.Bardzo polecam ten zespół na imprezę i dziękuję chłopakom za tak udane wesele.

liczba odwiedzin: 2767

Popularne miasta w okolicy