KurekFoto id:16609

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 06-10-2015
Liczba odwiedzin: 161

Oferta

Dzień ślubu jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Ta wyjątkowa, długo wyczekiwana data na zawsze pozostanie w pamięci Młodej Pary. Zadaniem ślubnego fotografa jest uchwycenie tych wzruszających i pełnych emocji momentów, by po latach można było do nich wrócić i przeżyć je raz jeszcze. Będę zaszczycony, jeśli pozwolą mi państwo towarzyszyć sobie w tym wyjątkowym dniu.
Oczywiście wybór odpowiedniego fotografa nie jest prosty. Tylko doświadczony i profesjonalny fotograf ślubny uchwyci wszystkie istotne momenty we właściwy sposób. Często musi wykazać się nie tylko znakomitymi umiejętnościami organizacyjnymi, ale i odpowiednim taktem, by ośmielić i otworzyć wszystkich uczestników ceremonii, a nie ich straszyć lub przeszkadzać. Zdjęcia robione przez kiepskiego fotografa nie będą się różnić od tych zrobionych przez naszych gości. Warto odpowiednio wcześniej poszukać profesjonalisty, który będzie gwarancją satysfakcjonujących zdjęć ślubnych, będących pamiątka na całe życie.
Zwykle zdjęcia ślubne nie wymagają szczególnego podrasowania oraz skomplikowanych przeróbek, ponieważ atmosfera szczęścia i radości uchwycona na fotografii tworzy coś wyjątkowego. Jednak dla uzyskania niezwykłych, artystycznych efektów często proponuję Młodej Parze obróbkę zdjęć w specjalistycznych programach. Efekt moich starań jest widoczny w galerii.
Fotografia ślubna to nie jedyna usługa, którą oferuję swoim klientom. Zajmuję się również obsługą fotograficzną eventów takich jak koncerty, imprezy firmowe i biznesowe. Z ochotą zorganizuję dowolną sesję zdjęciową w dowolnym miejscu w kraju. Z wielką pasją poświęcam się również fotografii studyjnej oraz skomplikowanej obróbce zdjęć. Każde zadanie związane z fotografią jest dla mnie wielce satysfakcjonującym wyzwaniem artystycznym.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

KurekFoto
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia