Zobacz zdjęcia (53)
BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film, Warszawa - zdjęcie 1
BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film, Warszawa - zdjęcie 1 BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film, Warszawa - zdjęcie 2 BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film, Warszawa - zdjęcie 3 BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film, Warszawa - zdjęcie 4 BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film, Warszawa - zdjęcie 5 BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film, Warszawa - zdjęcie 6 BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film, Warszawa - zdjęcie 7
BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 53

BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film id:24930

od 3000 do 8000 zł / 12 godzin
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
608-011...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Cześć!

z przyjemnością wykonam dla dla Was piękne, pełne emocji zdjęcia oraz dynamiczny teledysk ślubny!

Jestem osobą pełną pozytywnej energii, ale przede wszystkim zawodowym fotografem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce i zagranicą. :)
Razem stworzymy niezwykłe fotografie i film. Będzie to najlepsza pamiątka na długie lata. Zapraszam do oglądania wybranych zdjęć poniżej oraz pełnych reportaży na mojej stronie.

Gorąco polecam obejrzenie kilku całych reportaży na mojej stronie, które są historiami pełnymi wzruszeń, dobrego humoru, ciekawych kadrów i po prostu pięknych zdjęć. Tylko wtedy przekonacie się, jak będzie wyglądał końcowy efekt mojej pracy oraz że wszystkie zdjęcia trzymają bardzo wysoki poziom!

Dbam o to, aby na zdjęciach i filmie uchwycone zostały wszystkie najważniejsze momenty. Stosuję wiele technik reportażowych. Przez większość dnia staram się być niezauważony i nie ingerować w wydarzenia, tak aby ujęcia były naturalne i niereżyserowane. Jednak w niektórych momentach łamię tą zasadę, aby pomóc wydobyć dodatkową, dobrą energię wśród fotografowanych osób albo po prostu pomóc w pozowaniu. :) Wyjątkiem są również zdjęcia portretowe, grupowe oraz sesja Pary Młodej, wtedy pomagamy w odpowiednim ustawieniu, abyście korzystnie i jak najładniej wyglądali na zdjęciach. :)
Zawsze jestem blisko Pary Młodej albo bawiących się gości i uwielbiam łapać sytuacje w decydującym momencie, pełnym energii i emocji, aby przekuć to w rewelacyjny kadr.

Wszystkie fotografie i film dostaniecie z autorską obróbką. Dbam o każdy detal na zdjęciu, tak aby Para Młoda i goście wyglądali naturalnie i pięknie. Bardzo ważna jest dla mnie kolorystyka. Fotografie i film są klimatycznie obrobione, żywe, kontrastowe, pełne kolorów. Skóra gładka w ciepłych, naturalnych odcieniach, a biała suknia, zawsze biała. Niektóre ujęcia otrzymacie w dwóch wersjach, kolorowej i czarno-białej.

Znakomicie czuję się w ślubach i weselach plenerowych, a także tych realizowanych w niezwykłych i oryginalnych miejscach, jak choćby w kopalni, w górach czy na plaży, ale jak najbardziej tradycyjne śluby też bedą wyglądać pięknie.

Zapraszam na spotkanie, może być online lub do kontaktu telefonicznego, chętnie Was poznam i dowiem się więcej na temat planowanego ślubu, a sam opowiem o tym jaki mam pomysł na Wasze zdjęcia. :)


Kilka słów o mnie:
Zawodowo fotografuję od 2006 roku. Podróże, reportaże, portrety, fotografia ślubna. Moje zdjęcia publikowane były m.in. w Gazecie Wyborczej, Dzienniku, Newsweeku, Przekroju i licznych magazynach ślubnych. Zajmuję się nie tylko fotografią ślubną, robię również zdjęcia dla agencji reklamowych, sesje biznesowe, promocyjne itp. Na co dzień mieszkam w Warszawie z żoną Sylwią, synem Maksem i córką Zosią, w wolnych chwilach podróżujemy i też robimy zdjęcia :) Można mnie często spotkać we Wrocławiu, gdzie mam "drugi dom" oraz w Kłodzku, Gdańsku i Krakowie, ale Wasz Piękny Ślub sfotografuję w dowolnym zakątku świata! Zapraszam :)

BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film - film 1 BedurWeddings - Przemek Bednarczyk - Fotografia & Film - film 1

Oferta

OFERTA

od 3000 do 8000zł/ 12 godzin

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Przemek Bednarczyk
Adres: Warszawa, ul. Skarbka z Gór 61, 03-287, woj. mazowieckie
608-011...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1202
Zadzwoń
608-011...
Napisz

Popularne miasta w okolicy