Bedur Weddings - Przemek Bednarczyk

od 3500 do 9800 zł
Warszawa, mazowieckie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
608-011...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

O nas

Z przyjemnością wykonam dla dla Was piękne, pełne emocji zdjęcia oraz dynamiczny teledysk ślubny!

W reportażu ślubnym najważniejsze jest łapanie emocji. Chwile szczęścia, wzruszenia i dobrej zabawy, a wszystko to ubrane w ciekawe kadry. Bardzo istotne jest żebyście na zdjęciach wyglądali pięknie i byli szczęśliwi, dlatego zawsze szukam korzystnego światła i ciekawych ujęć. Podpowiem Wam również kilka trików, jak ładnie wyjść na zdjęciach. :)

Jestem osobą pełną pozytywnej energii, ale przede wszystkim zawodowym fotografem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce i zagranicą. Razem stworzymy niezwykłe fotografie i film. Będzie to najlepsza pamiątka na długie lata. Zapraszam do oglądania wybranych zdjęć poniżej oraz pełnych reportaży na mojej stronie.

Gorąco polecam obejrzenie kilku całych reportaży, tylko wtedy przekonacie się, jak będzie wyglądał końcowy efekt oraz że wszystkie zdjęcia trzymają bardzo wysoki poziom!

Wszystkie fotografie i film dostaniecie z autorską obróbką. Dbam o każdy detal na zdjęciu, tak aby Para Młoda i goście wyglądali naturalnie i pięknie. Bardzo ważna jest kolorystyka. Fotografie i film są klimatycznie obrobione, żywe, kontrastowe, pełne kolorów. Skóra gładka w ciepłych, naturalnych odcieniach, a biała suknia, zawsze biała. Niektóre ujęcia otrzymacie w dwóch wersjach, kolorowej i czarno-białej. Podpowiem Wam również kilka trików, jak swobodnie czuć się przed obiektywem oraz ładnie wyjść na zdjęciach. :)

Zapraszam na spotkanie (może być online) albo do rozmowy telefonicznej. Chętnie Was poznam i ustalimy wspólny pomysł na Wasze zdjęcia!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Uwielbiam łapać emocje i decydujące momenty. Chwile szczęścia, wzruszenia i dobrej zabawy, a wszystko to ubrane w ciekawe kadry. Bardzo istotne jest żebyście na zdjęciach wyglądali pięknie i byli szczęśliwi, dlatego zawsze szukam korzystnego światła i ciekawych ujęć. Podpowiem Wam również kilka trików, jak swobodnie czuć się przed obiektywem i ładnie wyjść na zdjęciach. :)

Gorąco polecam obejrzenie kilku całych reportaży na mojej stronie, które są historiami pełnymi wzruszeń, dobrego humoru, ciekawych kadrów i po prostu super zdjęć. Tylko wtedy przekonacie się, jak będzie wyglądał końcowy efekt oraz że wszystkie fotografie trzymają bardzo wysoki poziom!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oryginalne kadry i prawdziwie reporterski klimat. Dużo emocji i dobrego humoru :).

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Od 15 lat fotografuję śluby i mam setki zadowolonych Par Młodych :)

Poza tym moje zdjęcia znajdziecie na okładkach wielu płyt muzycznych oraz książek. Wielokrotnie publikowane były w polskich magazynach i dziennikach. W tym reporterskie zdjęcia z podróży, ale także sesje promocyjne polskich artystów, m.in. Katarzyny Nosowskiej, Happysad i wielu innych. :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Będę z wami tyle, ile potrzeba :).

Standardowy fotoreportaż to ok.12h. Natomiast możliwe są również opcje dłuższe oraz krótsze.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Reportaż ślubny do 13h, min. 400 zdjęć (zwykle jest to 600-800 zdjęć), strona www.

Proponuję fotoreportaż z przebiegu całej uroczystości, od przygotowań do 01:00, w tym fotografie rodzinne i z przyjaciółmi oraz sesję plenerową. W cenie reportażu krótka sesja w dniu ślubu, którą gorąco polecam, lub dodatkowo płatna w innym terminie. Wszystkie zdjęcia z autorską obróbką.

Wszystkie zdjęcia z autorską obróbką w rozdzielczości oryginalnej oraz internetowej otrzymacie poprzez spersonalizowaną stronę www. Stroną można zarządzać, tworzyć własne galerie, udostępniać fotografie rodzinie i znajomym, a także zamawiać odbitki i fotoalbumy. W tygodniu po ślubie wysyłam obszerną zajawkę, więc będziecie cieszyć się zdjęciami, kiedy emocje są jeszcze gorące. :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Pierwsze zdjęcia wykonałem podczas Wyścigu Pokoju w wieku 13 lat. Jako osoba dorosła dużo podróżowałem po świecie robiąc reportaże o ciekawych ludziach i miejscach, często w egzotycznych krajach jak Indie, Kambodża, Syria, Maroko i wiele innych. Po jednej z takich podróży w 2005 roku nastąpił przełom i po namowach kolegów, zawodowych fotografów, rzuciłem pracę w korporacji i rozpocząłem swoją przygodę z pełni profesjonalną fotografią.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 2007 roku i nadal lubię to co robię. :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubię kontakt z ludźmi i radość jaką mogę im sprawić super zdjęciami :)

Najbardziej lubię obserwować ludzi i łapać momenty w których jest wiele emocji albo dzieją się ciekawe sytuacje. Najlepiej jeśli uda się to skomponować w ciekawym kadrze. Mam również satysfakcję z dobrze wykonanego portretu, z którego przede wszystkim zadowolona jest osoba fotografowana.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję zwykle na 2-3 profesjonalnych aparatach pełnoklatkowych plus zestaw jasnych, stało-ogniskowych obiektywów o świetle 1.4 albo 1.8, o ogniskowych 24, 35, 50, 85 oraz uniwersalny zoom 24-70. Aktualnie używam aparatów Nikon Z6 oraz D750.

Preferuję naturalne światło, ale jeśli jest potrzeba to używam również flasha, albo zestawu lamp do oświetlenia sali. W sesjach plenerowych zdarza mi się użyć manualnych obiektywów z ciekawą plastyką obrazu.

Plus zawsze pamiętam o back-upie Waszych zdjęć! :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zlecenia fotograficzne najczęściej realizuję w pojedynkę. Natomiast w zależności od wybranego pakietu, możliwa jest również opcja z dwoma fotografami oraz dwoma operatorami filmowymi (2 fotografów + 2 operatorów).

Jak ubieramy się na wesele?

Ubieram się elegancko i wygodnie oraz tak żeby nie rzucać się w oczy.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy udostępniam online albo na pendrivie w drewnianej obudowie i w eleganckim pudełku. Zależy od pakietu i życzenia pary Młodej.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

W podstawowym pakiecie wszystkie zdjęcia w rozdzielczości oryginalnej oraz internetowej otrzymacie poprzez spersonalizowaną stronę www. Stroną można zarządzać, tworzyć własne galerie, udostępniać fotografie rodzinie i znajomym, a także zamawiać odbitki i fotoalbumy.

W opcji rozszerzonej dostaniecie pięknie wydrukowane odbitki oraz fotoksiążki albo fotoalbumy.
Możliwe jest również otrzymanie zdjęć w eleganckim pudełku z drewnianym pendrivem.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W tygodniu po ślubie wysyłam obszerną zajawkę, więc będziecie cieszyć się zdjęciami, kiedy emocje są jeszcze gorące. :). Natomiast wszystkie zdjęcia wg umowy otrzymacie do 60 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele, ale także wiem jak należy się zachować podczas uroczystości ślubnej, żeby nikomu nie przeszkadzać.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Najlepiej żeby zdjęcie wywoływało w nas jak najwięcej emocji. Dobrze kiedy zagra na nim równocześnie kilka ważnych elementów: odpowiedni moment, emocje, kolor, światło, kompozycja obrazu. Nie ma generalnej zasady na idealne zdjęcie. Może być ono wykonane perfekcyjnie od strony technicznej, ale to nie znaczy, że będzie idealne. Czasami warto nawet uciec od perfekcjonizmu technicznego, dzięki czemu można uzyskać bardziej klimatyczne obrazy.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Lubię każdy moment, kiedy robię zdjęcia. Dzięki temu, że w dzień ślubu zmieniają się miejsca i okoliczności, to cały czas mam nowe inspiracje i pomysły.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Uwielbiam podróże i sesję zagraniczne, dlatego chętnie pojadę z Wami w dowolny zakątek świata. Ma też duże doświadczenie w organizacji i realizacji tego typu sesji.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Fotografowałem śluby w wielu nietypowych miejscach, natomiast jednymi ciekawszych są: Kopalnia Soli "Wieliczka" czyli 100m pod ziemią, wiszące klasztory w Meteorze (Grecja), dzika plaża nad morzem, mazurski pomost wśród trzcin oraz ruiny antycznej świątyni we Włoszech.

Jaki jest styl naszej pracy?

Swój styl pracy dostosowuje do okoliczności i osób które fotografuję, ale także do efektu, który chcemy uzyskać. Dlatego często nie zwracam na siebie uwagi i nie ingeruję w przebieg wydarzeń, tak aby reportaż oraz emocje jego bohaterów były jak najbardziej naturalne i niereżyserowane. W przypadku portretów, sesji Pary Młodej i zdjęć grupowych staram się zaaranżować kadry, ale także rozluźnić atmosferę oraz doradzić jak się ustawić. Nawet w takich sytuacjach najbardziej cenię sobie naturalne ujęcia. :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się językiem angielskim. Staram się również nauczyć kilka słów i zwrotów w obcym języku, jeśli fotografuję zagraniczny ślub.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

W zależności od charakteru planowanej uroczystości (terminu, lokalizacji, liczby zdjęć, czasu fotografowania, oczekiwań Pary Młodej) możliwe są pewne modyfikacje oferty, a także bardziej indywidualna wycena usługi.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki pogodowe, to po prostu inne warunki pogodowe. W przypadku reportażu zostanie oddany klimat wydarzeń. Nie ma takiej pogody, podczas której nie mógłbym robić zdjęć, a "złe warunki" można wykorzystać jako atut i zrobić fantastyczne ujęcia w śniegu albo w deszczu itp. Natomiast jeśli pogoda przeszkodzi nam w zdjęciach grupowych, planowanych na zewnątrz, wtedy aranżujemy je w środku. W przypadku mini sesji Pary Młodej w dniu ślubu, można ją zrobić z parasolami, nocą, pod drzewami albo po prostu we wnętrzach. Często przeszkody, które stawia nam los, powodują bardziej kreatywne podejście do fotografowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zawsze znajdę dobre rozwiązanie, a warunki pogodowe nie są dla mnie przeszkodą. :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest przeszkodą. Z odpowiednim sprzętem fotograficznym oraz doświadczeniem, poradzę sobie w każdych warunkach. Natomiast sposób w jaki zaaranżowane jest światło w miejscu robienia zdjęć (kościół, sala weselna) ma ostateczny wpływ na klimat zdjęć. Jeśli kościół abo sala jest fajnie oświetlona (girlandy itp.), będzie to niewątpliwie dodatkowym atutem do zrobienia ładnych fotografii.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę zabrałbym najchętniej najbliższą mi osobę, a najlepiej całą najbliższą rodzinę. ;)
Z przedmiotów najlepiej przydałaby się pewnie jakiś zestaw do przetrwania: nóż, siekierka, zapałki itp. plus stary aparat fotograficzny na klisze, dobra książka i gitara. :)

Nasze pasje.

Pasją numer jeden jest fotografia, szczególnie reportaże, portrety i street photography, a poza tym:
- dalekie podróże, najlepiej na własną rękę
- sport: piłka nożna, wyprawy rowerowe, snowboard
- wędrówki po górach
+ dobry film i książka! :)

Bedur Weddings - Przemek Bednarczyk
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
U
Urszula
5.00
 / 5
Data imprezy: 11-07-2021
Warszawa
Data dodania: 25-04-2023

Przemek robił zdjęcia zarówno na moim weselu, jak i chrzcinach moich dzieci. Zawsze byłam bardzo zadowolona z tej współpracy. Za każdym razem zdjęcia były fenomenalne, i te reportażowe i te z sesji pozowanej. Naprawdę uchwycił najpiękniejsze chwile i emocje jakie nam wtedy towarzyszyły. Same zdjęcia są obrobione w naturalnym stylu, w ciepłej kolorystyce i są ich ogromne ilości. Album ślubny przygotowany przez Przemka też wyszedł na najwyższym poziomie i był wart każdej złotówki. To wyjątkowa pamiątka na całe życie. Bardzo polecam!

Przemek
25-04-2023

Dziękuję! Pozdrawiam :)

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Warszawa
Data dodania: 24-03-2023

Piękne zdjęcia, pełne zaangażowanie, ciekawe pomysły. Fotograf z klasą. Serdecznie polecam.

Przemek
25-03-2023

Dziękuję! Pozdrawiam :)

J
Jerzy
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Kuklówka Radziejowicka
Data dodania: 21-03-2023

Szukaliśmy z moją narzeczoną (obecnie już żoną) fotografa na nasz ślub i wesele. Nie chcieliśmy typowych, mocno przetworzonych, "fotek" tylko naturalnych zdjęć, na których zostanie uchwycony moment, emocja, chwila. Zdjęć, które w trakcie oglądania opowiadają historię i pozwolą wrócić do tych ważnych wydarzeń życia.

Przeglądając portfolio Przemka wiedziałem, że to będzie nasz fotograf. Tak się stało i cieszę się, że tak było.
Każde zdjęcie jest właśnie takie jak chcieliśmy. Poza samym warsztatem fotograficznym, zależało nam na wysokiej kulturze pracy. Nie chcieliśmy żeby zdjęcia były robione w sposób nachalny, nie chcieliśmy błyskających po oczach lampek, nie chcieliśmy aby nasz fotograf ściągał na siebie więcej uwagi niż to konieczne.
Muszę przyznać, że Przemek to fotograf o bardzo wysokiej kulturze pracy. Był wszędzie tam gdzie pojawiła się chwila warta uchwycenia, ale w taki sposób żeby nie ściągać na siebie uwagi. Nie było błyskania, ani rozpraszania swoją osobą.

Współpraca z Przemkiem była wzorowa i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy. Zdjęcia są świetne i chętnie wracamy do ich przeglądania.

Podsumowując, Przemek jest bardzo sympatycznym, kontaktowym człowiekiem, o wysokiej kulturze pracy, świetnym warsztacie, któremu ze spokojem można powierzyć fotoreportaż ze swoich ważnych momentów życia.

Przemek
21-03-2023

Bardzo dziękuję! Pozdrawiam :-)

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2022
Warszawa
Data dodania: 20-03-2023

Bardzo polecam. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Zdjęcia świetne. Pamiątka na całe życie!

Przemek
21-03-2023

Bardzo dziękuję! Pozdrawiam :-)

Nazwa firmy: Przemysław Bednarczyk Fotografia
Imię i nazwisko: Przemek Bednarczyk
Adres: Warszawa, Skarbka z Gór 61, 03-287, woj. mazowieckie
608-011...
liczba odwiedzin: 2518
Zadzwoń
608-011...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy