Zobacz zdjęcia (5)
Kwartet smyczkowy - ślub i wesele, Łódź - zdjęcie 1
Kwartet smyczkowy - ślub i wesele, Łódź - zdjęcie 2 Kwartet smyczkowy - ślub i wesele, Łódź - zdjęcie 3 Kwartet smyczkowy - ślub i wesele, Łódź - zdjęcie 4 Kwartet smyczkowy - ślub i wesele, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Kwartet smyczkowy - ślub i wesele id:18242

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Kwartet smyczkowy zapewni profesjonalną oprawę muzyczną ślubu, wesela, bankietu oraz innych uroczystości na terenie Łodzi i okolic, oraz całej Polski.
Skład zespołu to dwoje skrzypiec, altówka i wiolonczela, a stanowią go instrumentaliści, którzy ukończyli Akademię Muzyczną oraz mają ogromne doświadczenie w oprawie muzycznej wszelkiego rodzaju eventów,
W repertuarze muzyka klasyczna, rozrywkowa i filmowa. Na życzenie klienta podejmujemy również współpracę z wokalistami.

Zapraszamy na naszego Facebook'a

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Możemy dzielić się naszą pasją z ludźmi, którzy wchodzą na nową drogę życia. Mamy nadzieję, że nasza oprawa muzyczna dodaje kolorów tym niezapomnianym chwilom.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Wspólne muzyowanie sprawia nam dużo radości i satysfakcji, a próby do naszych występów są wspaniałym pretekstem, żeby spotkać się w pełnym składzie

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy absolwentami wyższych uczelni muzycznych. Mamy za sobą wiele koncertów w kraju i za granicą, zarówno w naszym sładzie jak i w wielu projektach orkiestrowych.
Członkowie naszego zespołu grali w takich miejscach jak: Barbican Hall z London Symphony Orhestra w Londynie, Filharmonii Berlińskiej.
Wielu z nas współpracowało również ze sławami muzyki klasycznej takimi jak: Jan Stanienda, Pietari Inkinen, Wanda Wiłkomirska, Mariusz Patyra, Maxim Vengerov, Krzesimir Dębski.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jesteśmy doświadczonym zespołem współpracującym od 7 lat, Gramy nie tylko na ceremoniach ślubnych, ale różnego rodzaju uroczystościach i eventach.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

W miarę możliwości staramy się spełniać wszystkie życzenia naszych klientów, jak np. aranżacje wymarzonych przez nich utworów i piosenek.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W skład naszego kwartetu wchodzi czterech instrumentalistwów: dwoje skrzypiec, altówka i wiolonczela.
Zwykle gramy w pełnym składzie, ponieważ nasze aranżacje brzmią wtedy najlepiej, ale na życzenie klientów możemy zaoferować niepełny skład. Również na życzenie podejmujemy czasem współpracę z wokalistami i innymi instrumentalistami.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Jeśli klient zaproponuje nam spotkanie w celu omówienia szczegółów, jest ono bezpłatnie na terenie Łodzi.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najwiekszym naszym wrogiem są opady atmosferyczne, ponieważ zarówno na życzeniach po ślubie jak i na ślubach plenerowych gramy na powietrzu, W wypadku zapowiadanego deszczu klient jest zobowiązany zapewnić nam zadaszenie, gdyż nasze instrumenty nie mogą być wystawione na bezpośrednie działanie wody, nawet na krótką chwilę.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 4162

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie