Zobacz zdjęcia (14)
Kwiaciarnia Prowincjonalna, Częstochowa - zdjęcie 1
Kwiaciarnia Prowincjonalna, Częstochowa - zdjęcie 2 Kwiaciarnia Prowincjonalna, Częstochowa - zdjęcie 3 Kwiaciarnia Prowincjonalna, Częstochowa - zdjęcie 4 Kwiaciarnia Prowincjonalna, Częstochowa - zdjęcie 5
Kwiaciarnia Prowincjonalna, Częstochowa - zdjęcie 6
1 / 14

Kwiaciarnia Prowincjonalna id:56182

Częstochowa, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Ślub to TEN jeden wyjątkowy w naszym życiu dzień. Chwila do której zawsze będziemy wracać. Odpowiednio udekorowany kościół czy sala, podkreśli wyjątkowość tego dnia. Pozwól, aby nasz zespół profesjonalnie zajął się oprawą kwiatową i zdjął z waszych głów myślenie o tym co jeszcze i kiedy trzeba zrobić.

Oferujemy kompleksową usługę. Oprócz sali i kościoła dekorujemy również pojazd, bramę czy dom na wyjście Pary Młodej. Wszystkie elementy dobieramy tak, aby ze sobą współgrały, od butonierki przez dekorację samochodu po kompozycję stojącą przed Parą Młodą.

Dokładamy wszelkich starań, aby Panny Młode szły do ślubu mając przy sobie bukiet swoich marzeń. Te, wychodzące spod naszych rąk są zawsze dopasowane do typu urody oraz kroju sukni ślubnej.

Zawsze używamy kwiatów świeżych, które zachwycają swym wyglądem i zapachem. Nie boimy się wyzwań i chętnie wykonujemy nieszablonowe realizacje, a w dekorację wplątujemy nowoczesne trendy, które na bieżąco śledzimy. Obsługujemy śluby w plenerze, jak i w dowolnym przez Was zaplanowanym miejscu.

Opinie WERIMAX S.C. WERONIKA I MACIEJ KULEJ (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt WERIMAX S.C. WERONIKA I MACIEJ KULEJ

Nazwa firmy: WERIMAX S.C. WERONIKA I MACIEJ KULEJ
NIP: 5732894809
Imię: Weronika 
Adres: Częstochowa, ul. Wieluńska 13, 42-202, woj. śląskie
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 30

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie