Zobacz zdjęcia (5)
Kwiaciarnia Stefanotis w Tesco, Wadowice - zdjęcie 1
Kwiaciarnia Stefanotis w Tesco, Wadowice - zdjęcie 2 Kwiaciarnia Stefanotis w Tesco, Wadowice - zdjęcie 3 Kwiaciarnia Stefanotis w Tesco, Wadowice - zdjęcie 4 Kwiaciarnia Stefanotis w Tesco, Wadowice - zdjęcie 5
1 / 5

Kwiaciarnia Stefanotis w Tesco id:9505

Wadowice, małopolskie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Firma "Stefanotis" to nie tylko kwiaciarnia, ale wspaniałe miejsce, w którym za pomocą kwiatów potrafimy bez słów przekazać uczucia. Wierzymy, że mowa kwiatów i ich kolor ma duże znaczenie przy tworzeniu bukietów na różne okazje. W stałej sprzedaży posiadamy: kwiaty doniczkowe kwitnące, kwiaty ozdobne doniczkowe, kwiaty cięte z których codziennie tworzone są kompozycje kwiatowe,kosze pełne kwiatów,kosze pełne owoców i słodkości a także ozdoby do bukietów. W zakresie oferowanych przez kwiaciarnie usług jest m.in.: dekoracje kościołów , dekoracje komunijne, dekoracje kwiatowe sal weselnych, a także BUKIETY ŚLUBNE i dekoracja samochodu do ślubu. Oferujemy ponadto wiązanki i wieńce pogrzebowe.
Firma nasza w szczególny sposób kładzie nacisk na profesjonalną obsługę KLIENTA na każdym etapie realizacji zamówienia.
POCZTA KWIATOWA na obszarze całej Polski.
KWIATY TO NASZA PASJA
WITAMY i zapraszamy na zakupy do naszej KWIACIARNI STEFANOTIS, która znajduje się w TESCO w Wadowicach. Kwiaciarnia nasza choć istnieje dopiero od 2006r. to z powodzeniem radzimy sobie na lokalnym i bardzo wymagającym rynku z dużą konkurencją, która ma wieloletnie doświadczenie. W naszej OFERCIE znajdą Państwo wszystko to co jest związane z florystyką. KWIATY CIĘTE i DONICZKOWE w dużym asortymencie. Bukiety robione na zamówienie ale i tzw. gotowce dla nie mających czasu i niecierpliwych klientów. KOMPOZYCJE KWIATOWE - KOSZE z żywych, suszonych i egzotycznych kwiatów. OPRAWA ŚLUBNA Kompleksowa obsługa WESELA od strony florystycznej BUKIETY ŚLUBNE Dekoracja Domu Weselnego lub Restauracji Dekoracja Kościołów Dekoracja samochodów Wiązanki i wieńce pogrzebowe i wiele więcej.

Opinie (1)

Kwiaciarnia Stefanotis w Tesco id:9505
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Katarzyna B
5.00
 / 5
Data dodania: 18-02-2013

Polecam kwiaciarnie Stefanotis
Bardzo miła obsługa ,profesjonalne podejście do klienta
Ciekawy i duży wybór kwiatów i zawsze coś nowego.

liczba odwiedzin: 4987

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie