Kwieciste dekoracje. Dekoracje ślubne. Dekoracja sali i kościoła. id:32492

Katowice, śląskie
(6)
Dodaj opinię
508-598...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Dekorowanie:

 • Kościoły
 • sale
 • samochody
 • stoły
 • dojazd do klienta
Tworzę niebanalne dekoracje kwiatowe na ślubach i weselach. Wykorzystuję szkło, mosiężne wazony i świeczniki, które idealnie komponują się z żywymi kwiatami. Piękne szkatułki
i puzderka dodają wdzięku i uroku moim dekoracjom. Natura, delikatność i ulotność kwiatów to jest to co kocham.
Prostota i minimalizm - w tym tkwi istota nowoczesności.

Kategoria:

Dekoracje ślubne Katowice

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (6)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Kwieciste dekoracje. Dekoracje ślubne. Dekoracja sali i kościoła. id:32492
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
A
Andrea i Markus Perschke
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Wisła
Data dodania: 06-08-2018
Jesteśmy para z Niemczech i mieliśmy ślub kościelny w Polsce :)

Karolina udeklarowała nam Kościół i samochody. Bukiet i butonierki nam też zrobiła.

Było wszystko przepięknie, kolor róży trafiła na sto procent. Wszystko musieliśmy ustalić presz maila, ale Karolina zawsze wiedziała co my się wyobrażamy. Super nam też poradziła jak nasze wyobrażenia najlepiej zrealizować. :)

Było po prostu perfekt i możemy Karolinę serdecznie polecać :)
Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2017
Katowice
Data dodania: 27-06-2018
Było przepięknie! POLECAM
M
Maja
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Katowice
Data dodania: 21-06-2018
Tu Maja i Wojtek. Dziękujemy Ci za przepiękne dekoracje ślubne. Był mały problem, ponieważ sala była elegancka a dekoracje miały być w stylu rustykalnym. Wykazałaś się kreatywnością i końcowy efekt był szałowy! Idealnym komentarzem była sytuacja kiedy moja mama zeszła na dół na salę Cię "skontrolować" i się popłakała. Dziękujemy z całego serca i polecamy wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają. Buziaki :*
G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2017
Limanowa
Data dodania: 27-02-2018
Jak miło zobaczyć tu nasze zdjęcia! Wahaliśmy się nad samochodem do ślubu ale po takim przystrojeniu Garbusa teraz patrzę z dumą i radością na te zdjęcia. Nie mogłam sobie tego piękniej wymarzyć. Kościół przyozdobiony w świece, lampiony i delikatne wianki nadał tak wyjątkowy i niezapomniany klimat, ze ciężko ubrać to w słowa. Do tego wszystkiego całkowita bezproblemowość, uśmiech, wsparcie i pełna głowa pomysłów Pani Karoliny to coś co niebywałego. Dziękujemy!
B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-01-2018
Katowice
Data dodania: 15-02-2018
Dziękujemy za dekorację sali, kościoła i samochodu.
Połączenie klasyki i elegancji w kolorach zieleni i bieli wspaniale się prezentowało. Wystrój na sali wzbudził w nas i gościach zachwyt.
Serdecznie polecamy, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia :)
P
Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-01-2018
Śląsk
Data dodania: 28-01-2018
Byłem na weselu u moich dobrych znajomych, kościół oraz sala weselna była udekorowana w ciekawy i niekonwencjonalny sposób. Zainteresowało mnie na tyle, że zapytałem młodych ,,Kto Wam tak salę udekorował,,? Dowiedziałem się zajmuje się tym Pani Karolina – Kwieciste dekoracje. Kwiaty, świece oraz inne dodatki były dobrze dobrane oraz ładnie się ze sobą komponowały. Dla mnie połączenie klasyki z lekkim, ale pozytywnym szaleństwem.
Sala weselna udekorowana tak aby zabawa była przednia i niezapomniana, a w kościele zachowany szacunek oraz powaga. Ja z usług tej firmy na pewno skorzystam. Polecam
Certyfikat
Karolina
(6)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Kwieciste dekoracje
Imię i nazwisko:Karolina Pielach
Adres:Katowice
woj. śląskie
508-598...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 28-11-2017, liczba odwiedzin: 2794
Telefon
508-598...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie