Zobacz zdjęcia (5)
Kwietna aranżacja ślubów i wesel - styl boho, greenery, rustykalny, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Kwietna aranżacja ślubów i wesel - styl boho, greenery, rustykalny, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Kwietna aranżacja ślubów i wesel - styl boho, greenery, rustykalny, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Kwietna aranżacja ślubów i wesel - styl boho, greenery, rustykalny, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Kwietna aranżacja ślubów i wesel - styl boho, greenery, rustykalny, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Kwietna aranżacja ślubów i wesel - styl boho, greenery, rustykalny id:44527

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Cześć!
Jestem zawodową florystką, która chętnie zajmie się dekoracją Twojego ślubu i wesela!
Zajmuję się tworzeniem niepowtarzalnych, spersonalizowanych bukietów dla Panien Młodych i wszystkich, którzy marzą o wyrażeniu siebie w szczególnym dniu za pomocą kwiatów.
Oprócz tego, bardzo chętnie zajmę się dekoracją kościoła, sali, samochodu - wszystkiego, co tylko przyjdzie Wam do głowy. Największą przyjemność sprawia mi aranżacja wesel w klimacie rustykalnym, boho, greenery. Nie jest to w Waszym stylu? Nic nie szkodzi! Chętnie podejmę się ukwiecenia przyjęć również w innej stylistyce.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
Na początek chętnie przeczytam maila, w którym zaprezentujecie mi wstępnie swoje oczekiwania oraz inspiracje. Następnie zaproponuję spotkanie na terenie Bielska-Białej, w trakcie którego omówimy dokładniej Wasze oczekiwania, a ja przedstawię swoją propozycję i kosztorys. Konsultacja będzie bezpłatna, niezależnie, czy podpiszemy umowę, czy jednak zrezygnujecie.
Zapraszam do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9372740063
Adres: Bielsko-Biała, , 43-300, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 2052

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie