Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Le Frou Frou - Studio Sukien Ślubnych i Wieczorowych id:30485

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Le Frou Frou - Studio Sukien Ślubnych i Wieczorowych

Ostatnio widziany 15-06-2018
Umów spotkanie
601-199...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
501-332...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 31-08-2017
Liczba odwiedzin: 820

Oferta

W Le Frou Frou projektujemy suknie ślubne i wieczorowe. Bardziej niż dla anonimowego odbiorcy, lubimy tworzyć dla konkretnej osoby, inspiruje nas wtedy jej wygląd, osobowość, ekspresja ciała. Lubimy spełniać MARZENIA NA MIARĘ.

W naszym salonie sukien ślubnych i wieczorowych możesz wybrać dowolną suknię z kolekcji, a nasza krawcowa uszyje ją specjalnie dla Ciebie, z wybranego przez Ciebie materiału. Wprowadzimy do modelu wszelkie zmiany i poprawki krawieckie, które nie naruszą konstrukcji sukni, ale pozwolą dopasować ją do Twoich indywidualnych wymagań. Zaprojektujemy również i uszyjemy, specjalnie dla Ciebie, Twoją wymarzoną suknię na indywidualne zamówienie. Będzie ona efektem naszych rozmów o Twoich oczekiwaniach, rozterkach dotyczących wyglądu. Suknia ślubna zaprojektowana i uszyta specjalnie dla Ciebie, pozwoli Ci czuć się wyjątkowo, będzie doskonale dopasowana do Twojej osobowości, odpowiednia dla Twojej figury.

Cennik

suknia ślubna
od 3500 do 12000 / suknia
Ceny sukien uzależnione są od wielu czynników, rodzaju i ilości użytej tkaniny, pracochłonności wykonania, stopnia trudności, rozmiaru, terminu. Są porównywalne do cen sukien w salonach ślubnych z tą różnicą, że nasz produkt, to projekt indywidualny uszyty na miarę, a nie suknie z taśmy produkcyjnej , szyte na akord.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Le Frou Frou Studio Sukien Ślubnych i Wieczorowych
Imię:Dorota
Nazwisko:Dolińska
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Adres:Al. 3 Maja 2 lok.170/ parter kl.XI

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.