Zobacz zdjęcia (5)
Limuzyna BMW, Exclusive, Jasna Skóra!Zobacz FILM!, Kraków - zdjęcie 1
Limuzyna BMW, Exclusive, Jasna Skóra!Zobacz FILM!, Kraków - zdjęcie 2 Limuzyna BMW, Exclusive, Jasna Skóra!Zobacz FILM!, Kraków - zdjęcie 3 Limuzyna BMW, Exclusive, Jasna Skóra!Zobacz FILM!, Kraków - zdjęcie 4 Limuzyna BMW, Exclusive, Jasna Skóra!Zobacz FILM!, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Limuzyna BMW, Exclusive, Jasna Skóra!Zobacz FILM! id:7369

Kraków, małopolskie

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: srebrny

Prestiż, sportowy wygląd, estetyka, elegancja, dynamika oraz komfort - to tylko wybrane zalety BMW oraz powody dla których warto właśnie tym samochodem pojechać do ślubu.

Jest mi bardzo miło zaprezentować Państwu możliwość wynajmu właśnie takiego samochodu… Połączenie jasnego koloru z wyjątkowo ekskluzywną, kremową tapicerką dodadzą jeszcze więcej uroku najważniejszemu wydarzeniu w Państwa życiu.

Większość klientów, którzy skorzystali już z naszej oferty jest zdania, że Nasze samochody znacznie lepiej prezentują się w rzeczywistości niż na załączonych zdjęciach.

Cena PROMOCYJNA 449 zł obejmuje:

- wynajem auta, bez ograniczeń kilometrowych,
(wraz z kulturalnym, elegancko ubranym szoferem:)

- przystrojenie (tab. rej. „Młoda Para" oraz dekoracja maski, klamek itd. :) (oczywiście istnieje opcja dekoracji auta wg własnego uznania:))
- przyjazd do Państwa Młodych
- przejazd do Kościoła
- przejazd na sale weselną
- przejazd na sesję zdjęciową

Wynajem obejmuje 5 godzin.Zapraszam do zapytań mailowych/telefonicznych.

Profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły to główne cechy, które Nas wyróżniają ! Przekonaj się Sam ! :)

Opinie (5)

Limuzyna BMW, Exclusive, Jasna Skóra!Zobacz FILM! id:7369
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
K
Kasia & Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Rusocice
Data dodania: 29-11-2016

Bardzo gorąco polecamy Pana Artura i jego samochod. Jego uslugi i samochod na najwyzszym poziomie.Mily ,uprzejmy i profesjonalny. Polecamy z calego serca ze byl z nami w tym szczegolnym dla nas dniu.....

j
joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2012
Data dodania: 03-12-2012

Pan Artur jest idealnym kierowcą a jego usługi i samochód na najwyższym poziomie. Uprzejmy, miły i profesjonalny. Polecam go z ręką na sercu na ten szczególny dzień. Cieszę się, że wybraliśmy właśnie Pana Artura.

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2011
Data dodania: 28-08-2012

Witam, postanowiłam napisać opinie (mimo iż na ślub wiózł nas Pan Artur w zeszłym roku) ponieważ do dzisiaj wspominamy jaki wspaniały dostaliśmy prezent w postaci super samochodu i równie świetnego kierowcy:))) mimo ze Pana Artura poznałam 15 min przed ślubem poczułam się jakby był kimś z rodziny:) maximum zaangażowania i dostosowania się do naszych "widzi mi się" a do tego oczywiście pełen profesjonalizm, pozytywny klimat, fajne podejście do klienta i pełna wyrozumiałość:) cóż chcieć więcej:)))także polecam, polecam i jeszcze raz ...:)

A
Ania i Jerzy
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2012
Data dodania: 20-06-2012

Esencja profesjonalizmu. Kultura na najwyższym poziomie! Punktualność i wiarygodność. Byliśmy wiezieni do ślubu przez Pana Artura i czuliśmy się jak królewska para! Jesteśmy bardzo zachwyceni i zadowoleni - z serca polecamy. Przy okazji Pan Artur jest dobrym psychologiem-rozmową pozwolił Nam zapomnieć o stresie tego dnia. Jeszcze raz-DZIĘKUJEMY!!! Młode małżeństwo-Ania i Jurek.

D
Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2011
Data dodania: 15-05-2012

Firma idealnie pasuje do tego portalu. Niesamowite podejście do klienta. Polecam serdecznie