Limuzyny do ślubu id:16957

Łomianki, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Lincoln
  • Kolor: beżowy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo największy wybór limuzyn, od najnowszych 9 metrowych modeli prezydenckich Lincolnów Town Car, po limuzyny w stylu retro używane na dworach królewskich takich jak Austin Princess, Daimler DS 420 czy Rolls Royce.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie obsługi uroczystości ślubnych, jak również imprez okolicznościowych (rodzinnych i firmowych), sesji zdjęciowych oraz transferu osób.

Do każdego samochodu zapewniamy Państwu napoje chłodzące i przybranie. Dysponujemy doświadczonymi i sympatycznymi kierowcami. Czas spędzony w naszej limuzynie będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Drodzy narzeczeni. Zadzwońcie i umówcie się na spotkanie już dziś, aby zobaczyć nasze piękne limuzyny. Przygotujemy dla Was atrakcyjną ofertę i sprawimy, że dzień ślubu zapadnie w Waszej pamięci na zawsze.

W miesiącach kwietniu, maju, lipcu i listopadzie - rabaty.

W naszej ofercie posiadamy także 9-osobowe minibusy z klimatyzacją. Opłaty za wynajęcie minibusów kalkulowane są na podstawie czasu wynajęcia i ilości przejechanych kilometrów. Przy stałych zleceniach i nawiązaniu współpracy - ustalenia indywidualne.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łomianki, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 970

Popularne miasta w okolicy