Zobacz zdjęcia (5)
Lincoln Navigator i Town Car 120 Ekstra Limuzyny, Poznań - zdjęcie 1
Lincoln Navigator i Town Car 120 Ekstra Limuzyny, Poznań - zdjęcie 2 Lincoln Navigator i Town Car 120 Ekstra Limuzyny, Poznań - zdjęcie 3 Lincoln Navigator i Town Car 120 Ekstra Limuzyny, Poznań - zdjęcie 4 Lincoln Navigator i Town Car 120 Ekstra Limuzyny, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Lincoln Navigator i Town Car 120 Ekstra Limuzyny id:13966

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Lincoln
  • Kolor: biały

LINCOLN Navigator
Amerykańska limuzyna SUV w wersji przedłużanej o długości 12 metrów jedyna taka w Polsce i mieszcząca do 16 osób. Każda z naszych limuzyn posiada bardzo bogate wyposażenie:
- zawodowy szofer
- ekran LCD
- butelka wina musującego
- tablice okolicznościowe
- przystrojenie auta z zewnątrz i wewnątrz
- możliwość wykorzystania samochodu do sesji fotograficznej

LINCOLN TOWN CAR 120
Najbardziej popularna amerykańska limuzyna o długości 9 metrów i mieszcząca do 10 osób. Każda z naszych limuzyn posiada bardzo bogate wyposażenie:

- zawodowy szofer
- ekran LCD
- butelka wina musującego
- tablice okolicznościowe
- przystrojenie auta z zewnątrz i wewnątrz
- możliwość wykorzystania samochodu do sesji fotograficznej

Kilka słów o nas:
Ekstra Limuzyny zajmuje się wynajmem ekskluzywnych limuzyn, głównie na terenie Wielkopolski, w której posiada dużą flotę własnych pojazdów.

Misją marki Ekstra Limuzyny jest świadczenie usług o najwyższych światowych standardach, dlatego każda z limuzyn charakteryzuje się perfekcyjnym stanem, a szarmanccy szoferzy prowadzą je w nienagannym wieczorowym stroju.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegła bezpiecznie, komfortowo i punktualnie.. Możemy zapewnić Państwa, że decydując się na wynajem naszych samochodów, dokonujecie trafnego wyboru.

liczba odwiedzin: 4201

Popularne miasta w okolicy