Liokwiat id:18235

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Sosnowiec, śląskie
Data dodania: 13-01-2016
Liczba odwiedzin: 290

Oferta

LIOKWIAT zajmuje się suszeniem bukietów ślubnych tak, by mogły cieszyć jeszcze przez długi czas i budzić wspomnienia, nawet jeśli emocje weselne już ucichły. Suszymy kwiaty metodą liofilizacji w specjalistycznych urządzeniach, a następnie umieszczamy w dekoracyjnym opakowaniu dopełniającym artystycznie projekt zgodnie z zamówieniem.
Taką metodą możemy wysuszyć każdy bukiet, czy pojedynczy kwiat – nie tylko ślubny, ale także kompozycję komunijną, z chrztu, którejkolwiek rocznicy lub związany z innymi wydarzeniami.

Oferujemy nie tylko liofilizację bukietów związanych z obecnymi wydarzeniami, ale także przypomnienie chwil, które już minęły. Dokonujemy rekonstrukcji i utrwalenia bukietów na podstawie fotografii.

Możemy także wykonać pamiątkowy projekt dla osób chcących podarować bliskiej osobie choćby jeden kwiat związany z jakąś wspólną, szczęśliwą chwilą…

Oferujemy również usługę, polegającą na odbiorze bukietu świeżych kwiatów i dostarczeniu po liofilizacji gotowego produktu do właściciela przez Naszą firmę.
Zajmujemy się także wykonywaniem kompozycji na życzenie klienta ze świeżych kwiatów i ich liofilizacją.

Specjalizacja:

  • bukiety ślubne

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Liokwiat
Województwo:śląskie
Miejscowość:Sosnowiec
Kod:41-200

Nowe ogłoszenia