Zobacz zdjęcia (5)
Lody Tajskie na weselu  / FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Krasnystaw - zdjęcie 1
Lody Tajskie na weselu  / FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Krasnystaw - zdjęcie 2 Lody Tajskie na weselu  / FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Krasnystaw - zdjęcie 3 Lody Tajskie na weselu  / FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Krasnystaw - zdjęcie 4 Lody Tajskie na weselu  / FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Krasnystaw - zdjęcie 5
1 / 5

Lody Tajskie na weselu / FOTOGRAFIA ŚLUBNA id:43261

Krasnystaw, lubelskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Poczuj magię Orientu na Swoim przyjęciu….

Dzięki nam doświadczą Państwo magii lodowych tajskich smaków. Na oczach Państwa i Państwa Gości, stworzymy lodowe specjały, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej. Tajemnica w ich wyrobie tkwi w obróbce 100% naturalnej lodowej bazy śmietankowej. W trakcie widowiskowego przedstawienia jest ona łączona z najróżniejszymi dodatkami, na specjalnie do tego przygotowanej płycie zmrożonej aż do -40°C.

Do naszych fenomenalnych lodów zawsze trafiają świeże i dojrzałe owoce, w akompaniamencie markowych słodyczy, m.in. oreo, raffaello czy ferrero. Kompozycja składników zawsze pozostaje do dyspozycji klientów, którzy samodzielnie mogą odkrywać efekty połączonych smaków.

Zapraszamy!


FOTOGRAFIA ŚLUBNA

W swojej ofercie proponujemy dwa rodzaje pakietów:
1 – REPORTAŻ - (przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia zaślubin, przyjęcie weselne do godz. 1.30):
• 500 najlepszych fotografii w pełnej rozdzielczości zapisanych na PENDRIVE/DVD pozwalających na samodzielne wykonywanie odbitek
• 100 odbitek wywołanych na papierze fotograficznym w formacie 13 x18cm lub 15x21,
• możliwość dokupienia dodatkowych opcji: fotoksiążka, albumy tradycyjne, obrazy na płótnie, dodatkowe odbitki w wybranych formatach.

2 - REPORTAŻ + PLENER - (przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia zaślubin, przyjęcie weselne do godz.1.30 oraz sesja plenerowa w innym umówionym terminie):
• 600 najlepszych fotografii w pełnej rozdzielczości zapisanych na PENDRIVE/DVD pozwalających na samodzielne wykonywanie odbitek,
• 150 odbitek wywołanych na papierze fotograficznym w formacie 13 x18cm lub 15x21,
• możliwość dokupienia dodatkowych opcji: fotoksiążka, albumy tradycyjne, obrazy na płótnie, dodatkowe odbitki w wybranych formatach.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Krzysztof 
Adres: Krasnystaw, ul. ul. Zamkowa 5, 22-300, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 1887

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie