Pracownia Sarzyński - Słodki stół

Kazimierz Dolny, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
535-552...

O nas

Atrakcja weselna, jaką jest słodki stół, popularna jest w całym kraju i prawdopodobnie na stałe zadomowiła się na polskich weselach. Przygotowane z myślą o miłośnikach słodkości przysmaki ułożone na stole zachwycają nie tylko smakami, ale także kolorami oraz kształtami.

Słodki stół to więc nie tylko miejsce w którym można spróbować ciasteczek i babeczek, ale też wyjątkowa dekoracja sali. Dbamy o to w Pracowni Artystycznej Sarzyński. Zależy nam, by Goście z ciekawością podchodzili i próbowali łakoci z belgijską czekoladą, owocami, maślanymi i śmietanowymi, puszystymi jak chmurka, kremami.

Na weselnym słodkim stole Goście mogą znaleźć aromatyczne minitarty z kremem i owocami, minifiliżanki czekoladowe z ganaszem, delikatne w smaku miniserniczki, musy w kubeczkach, a także absolutnie wyjątkowe cake pops, czyli malutkie, dekorowane słodkie kuleczki na patyku. Słodki stół weselny po prostu zachwyci, nie tylko parę młodą, ale także weselnych gości i obsługę sali.

Pomysł na słodki stół weselny można wykorzystać także podczas innych uroczystości. Upieczemy i udekorujemy babeczki, ciasteczka i inne przekąski na słodki stół także na chrzciny, komunię, urodziny i inne spotkania rodzinne, również te pod chmurką i o charakterze pikniku.

Wszystkie smakołyki na słodki stół przygotowujemy z naturalnych składników, nie szczędząc masła, śmietany, jajek, owoców i innych dodatków, które sprawiają, że smakołyki są zachwycające.

Razem wybierzemy słodki stół na wesele w korzystnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Dodaj pierwszą opinię
Imię: Olga 
Adres: Kazimierz Dolny, Nadrzeczna 6, 24-120, woj. lubelskie
535-552...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2448
Zadzwoń
535-552...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kazimierz Dolny

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie