CHOCODAMI - Czekoladowy Słodki Stół, który zachwyca gości! id:27473

570 zł / całość
Katowice, śląskie
(4)
Dodaj opinię
509-768...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Droga przyszła Panno Młoda,

Niech zgadnę:
- Przeszukujesz internet, aby znaleźć idealne atrakcje na swoje wesele?
- Denerwujesz się, bo nie wiesz na co i na kogo się zdecydować?
- Boisz się, czy wszystko sama ogarniesz, a końcowy efekt będzie oszałamiający?
- A Ty po prostu chciałabyś mieć idealny ślub i piękne wesele. Chciałabyś usłyszeć od gości, że jeszcze na takim weselu, to oni nie byli? Chciałabyś pochwalić się koleżankom w pracy?

W takim razie zapraszam Cię do współpracy z nami!
- Przygotujemy dla Ciebie zachwycający i przepyszny Słodki Stół, który zachwyci Twoich gości. Jedna z naszych klientek napisała „ Stu gościu i każdy zachwycony. POLECAM„
- Poczujesz ulgę, że wybrałaś profesjonalną firmę, która dopilnuje wszystkich szczegółów, bez konieczności angażowania twojego czasu.
- Będziesz dumna, że zorganizowałaś tak niezwykłą atrakcję.
- Z radością pójdziesz do pracy pokazując zdjęcia z wesela.

Czy takie rozwiązanie nie będzie dla Ciebie idealne?

Jesteśmy producentem czekolady i właśnie w oparciu o czekoladę przygotowujemy niezwykłe Czekoladowe Słodkie Stoły. Ręcznie robione słodkości zachwycają setki gości na weselach. Wielokrotnie zdarzało się, że goście weselni przychodzili do nas twierdząc, że na ich weselu również nie może zabraknąć cake popsów, czy brigadeiro. Słodkie Stoły robimy, przywozimy i sami rozkładamy, w nic nie musisz się angażować w tym ważnym dniu.

Z nami będziesz mogła w spokoju radować się każdą chwilą tego wyjątkowego dnia.

To co, zaczynamy? Zadzwoń lub napisz wiadomość, umówimy się na spotkanie oraz bezpłatną degustację. Jeśli nie masz czasu możemy równie dobrze wszystko załatwić mailowo. Ty zdecyduj!

Do usłyszenia!
Marta Kura
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Słodki kącik na weselu Katowice

Oferta

Słodkie Stoły
570 / całość
Przygotowujemy Słodkie Stoły w różnych wariantach cenowych oraz dekoracyjnych. Napisz, a prześlę Ci katalog z dokładnymi kalkulacjami.

Opinie (4)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
CHOCODAMI - Czekoladowy Słodki Stół, który zachwyca gości! id:27473
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Tychy
Data dodania: 28-10-2018
Bardzo smacznie, stół prezentował się bardzo dobrze. Ofertę można dostosować pod siebie modyfikując propozycję. Cena również atrakcyjna.
Agata
28-10-2018
Bardzo dziękuję. Miło nam było spełniać Państwa oczekiwania.
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Gliwice
Data dodania: 21-08-2018
Rewelacyjne słodkości! Było pięknie i pysznie! :) i goście zachwyceni, a jak wiadomo to najważniejsze :) do tego cena bardzo atrakcyjna, kontakt z Pania Martą miły i konkretny, i elastyczna oferta, którą można dopasować pod swoje 'widzimisie' :) polecam nie tylko parom młodym ;)
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2018
Paniówki
Data dodania: 27-05-2018
Jak bym mogła dałabym 6 + , rewelacyjna obsługa i kontakt. Sprawna realizacja mojego pomysłu, wykonanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania !!! Bajeczne cake popsy ich smak, każda ozdoba która była dodatkowo na cake popsie była przepyszna. Goście zachwyceni, cudem udało mi się zachować pare sztuk by skosztować czekoladowych cudów. Dodatkowo dodam ze cena jest bardzo atrakcyjna co do wykonywanej usługi, chętnie polecam bez zastanowienia. Pycha , dziękuje Wam ze mogliście przyłożyć swoją artystyczna dłoń do naszego wesela ❤️❤️❤️❤️
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-11-2017
Sosnowiec
Data dodania: 29-11-2017
Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Przepyszne jedzenie. Śliczne dekoracje
Agata

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Chocodami
Imię i nazwisko:Agata Mikoda
Adres:Katowiceul. Gliwicka 152
40-859woj. śląskie
509-768...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 17-05-2017, liczba odwiedzin: 3173
Telefon
509-768...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie