Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (51)
Zobacz zdjęcia (51)
❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI, Katowice - zdjęcie 1
❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI, Katowice - zdjęcie 1 ❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI, Katowice - zdjęcie 2 ❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI, Katowice - zdjęcie 3 ❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI, Katowice - zdjęcie 4 ❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI, Katowice - zdjęcie 5 ❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI, Katowice - zdjęcie 6 ❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI, Katowice - zdjęcie 7
❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI, Katowice - zdjęcie 8
1 / 51

❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI id:48398

od 2000 do 6000 zł / całość
Katowice, śląskie
(14)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
887-968...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

Hej Piękni, Ponad 12 lat na rynku. Zwróćcie uwagę, że OTRZYMUJECIE ODE MNIE PLENER GRATIS - możemy go wykonać także w takich miejscach jak MADERA, TENERYFA, GRAN CANARIA, FUERTEVENTURA, LANZAROTE, MALLORCA, NORWEGIA!!! Oczywiście otrzymujecie fakturę za fotoreportaż. Fotografią ślubną zajmuję się już ponad 12 lat. Opinie są wystawione w jednym czasie od realnych klientów, w razie czego można zapytać młode pary o szczegóły. Przede wszystkim wielkie podziękowania za wizytę na mojej stronie. Wybór fotografa na sesję ślubną to jest nie lada wyczyn. Wiem, ile to czasu trzeba poświęcić na przygotowanie ślubu i wesela, dlatego też będzie krótko bez zbędnego zanudzania. Specjalizuję się w fotografii ślubnej i portretowej. Staram się kreatywnie podchodzić do fotografii ślubnej, studyjnej i plenerowej oraz dokładam wszelkich starań by zdjęcia zostały wykonane na najwyższym poziomie. Dokładnie zapoznaję się z Waszymi oczekiwaniami, potrzebami, marzeniami i wizjami. Wspólnie kształtujemy fotografie, które dla Was wykonuję. Wiem jedno bez Waszego zaangażowania i entuzjazmu nie mógłbym osiągnąć oczekiwanych rezultatów. W fotografii korzystam z pełnej palety środków artystycznych, a Wy jesteście dla mnie realnym źródłem inspiracji. Ponieważ uwielbiam podróżować oraz poznawać nowych ludzi to bardzo chętnie wybieram się także w odległe miejsca - nie ma ograniczeń. Bardzo lubię fotografować na Makaronezji (Wyspy Kanaryjskie, Madera) na Balearachm w Norwegii oraz Niemczech. Nie chcę Was zanudzać kolejną opowieścią jak to fotografia jest niesamowitym spełnieniem i przecudnym przeżyciem. Dajmy sobie spokój. Fotografia się po prostu „dzieje” dzięki Wam. Ode mnie dostajecie dobre obrazy, a nie wydumane i przeintelektualizowane przekazy słowne. Niech obrazy same przemówią. Zapraszam Was serdecznie do kontaktu przez formularz, drogą emailową lub telefoniczną telefoniczną. Dziękuję za odwiedziny i ogrom czasu poświęcony na wybór fotografa. Dzięki za zaufanie i zapraszam do surfowania po Oceanie Fotograficznych Emocji. Jesteśmy razem w stanie stworzyć cudne foty, zresztą zobaczcie sami. Pozdrawiam Was serdecznie - The Ocean of Photo Emotion. Jeśli macie pytania co do oferty, chcecie zobaczyć więcej zdjęć, fotoksiążki lub albumy to śmiało dajcie znać. Nie wahajcie się piszcie lub dzwońcie. Wasz fotograf, Dawid Tarkowski

❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI - film 1 ❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI - film 1

Oferta Dawid Tarkowski

Fotoreportaż

od 2000 do 6000zł/ całość

UWAGA!!! ŚMIAŁO MOŻNA REZERWOWAĆ! Nie czekajcie dajcie znać pozostało 5 pakietów dla 5 par w przypadku podpisania umowy do końca sierpnia 2023. Przykładowo: ślub, wesele i plener w innym dniu w cenie za 2500pln.

Oferta - cennik

od 2000 do 6000zł/ całość

Cena uzależniona jest od terminu uroczystości oraz wyboru pakietu. Dajcie znać z pewnością się dogadamy i uzyskacie dobrą cenę.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dokładnie zapoznaję się z Waszymi oczekiwaniami, potrzebami, marzeniami i wizjami. Wspólnie kształtujemy fotografie, które dla Was wykonuję. Wiem jedno bez Waszego zaangażowania i entuzjazmu nie mógłbym osiągnąć oczekiwanych rezultatów.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kochani, nie uwierzycie ale fotografie otrzymacie w 7 dni po ostatnich zdjęciach. GWARANTOWANE w umowie. Sprawdźcie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Przygotowania, ślub, wesele oraz plener w innym dniu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży Ślubnej pracuję już ponad 10 lat. Otrzymujecie fakturę za usługę.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Wspólne kreowanie. Spotykanie nowych ludzi. Z pewnością wyjazdy na plenery i dobra zabawa w ich trakcie. Zobaczcie sami jak to wygląda na naszych fotografiach.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Przede wszystkim na Nikonach. Tylko obiektywy stałoogniskowe.

Jak ubieramy się na wesele?

Według wskazań Pary Młodej. Zazwyczaj w stroju wizytowym.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Tak jak napisałem wcześniej. Kochani 7 dni i materiał jest gotowy dla Was. Macie to zagwarantowane w umowie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, że tak. Przechodziłem kilkukrotnie kurs 3-dniowy. Papierek do wglądu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie nie istnieje ale z pewnością próbuję uchwycić ulotną chwilę, mgnienia oka i zamknięcia go w wysublimowanym kadrze.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy z etapów ma swoją specyfikę i w każdym z nich jest coś co lubię.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, że tak. Bardzo lubię tego typu zadania. No muszę się pochwalić w tym momencie. Realizowałem sesję w Norwegii, Wlk. Brytanii, na Majorce, na Fuertaventura oraz na Lanzarote.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Zawsze się wsłuchuję co macie do powiedzenie w tym względzie. Nie ma jednego miejsca. Bardzo lubię podróżować i odkrywać z Wami nowe miejsca.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Przede wszystkim językiem angielski (jestem filologiem angielskim). Posługuję się też j. niemieckim na poziomie A1.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Henri Cartier-Bresson, który znany jest przede wszystkim jako wybitny fotograf, twórca koncepcji decydującego momentu, czyli uchwycenia ulotnej chwili, mgnienia oka i zamknięcia go w wysublimowanym, malarskim kadrze.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki pogodowe powodują, że uruchamiam dodatkowe zasoby wyobraźni i kreacji. Można uzyskać bardzo ciekawe ujęcia, wtedy można posłużyć się pełniejszą paletą.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Różne oświetlenie to różne formy wyrazu. Nie ma czegoś takiego jak słabe oświetlenie. Korzystam z tego nie znoszę "nudy oświetleniowej" na fotografii.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Dobre nastawienie, ciekawość świata, z pewnością do tego dobry toporek.

Nasze pasje.

Podróże, NFL, NHL, golf, oddychanie a do tego morze, góry i niebo.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021

Opinie Dawid Tarkowski (14)

❤️FOTOGRAFIA ŚLUBNA ❤️PLENER GRATIS MADERA TENERYFA ❤️ DAWID TARKOWSKI id:48398
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2020
Piekary Śląskie
Data dodania: 20-02-2021

Wyjątkowy dzień i wyjątkową pamiątka. Zdjęcia oddają wszystkie emocje, które towarzyszyły nam tego dnia. Radość, wzruszenie, podekscytowanie i szczęście - uchwycone wszystkie niepowtarzalne chwile. Profesjonalizm, uważność, pomysł, technika, do tego dobry humor - dziękuję!

Good job! :)

DAWID
21-02-2021

Sylwia, wielkie dzięki! To była przyjemność pracować dla Was. Mam nadzieję, że zrobimy jeszcze nie jedną sesję.

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2020
Krupski Młyn
Data dodania: 13-02-2021

Współpraca z takim fotografem to czysta przyjemność. Rzetelny, profesjonalny i pełen pomysłów. Zdjęcia wyszły cudownie. Szczerze polecam 😊

DAWID
14-02-2021

Ten helikopter był super! Jesteście super ekipą.

J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2020
Orzech
Data dodania: 13-02-2021

Jestem osobą , którą bardzo krępuje robienie zdjęć, a chciałam, aby dzień mojego ślubu mimo wszystko został utrwalony na pięknych fotografiach. Znajomi polecili nam Dawida i to była najlepsza decyzja , jaką mogłam podjąć. Nie dość, że bardzo dyskretny( nie ma robienia zdjęć 10 cm od twarzy, na weselu jest praktycznie niewidoczny, brak takiego sztucznego pozowania, co dla mnie było absolutnie kluczowe). Przede wszystkim to fotograf, który potrafi słuchać i dopasowuje się do sytuacji i potrzeb- z mężem chcieliśmy mieć plener w bardziej naturalnej wersji, takiej spontanicznej. Dawid zaproponował fantastyczną miejscówkę, zdjęcia wyszły genialnie, i kompletnie się nie wstydziłam tego, że ktoś mi robi zdjęcia. Pełen profesjonalizm, nie pozostaje mi nic innego jak z całego serca polecić;)

DAWID
24-08-2023

Jagoda wielkie dzięki. To była przyjemność pracować dla Was. Super ekipa.

D
Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2020
Nakło Śląskie
Data dodania: 13-02-2021

Fachowiec i profesjonalista w tym co robi, a robi naprawdę kawał dobrej roboty .Polecam serdecznie

DAWID
14-02-2021

Dzięki Dominik. Praca dla Was to była przyjemność. Niezapomniane wodne wodne inspiracje.

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Zabrze
Data dodania: 13-02-2021

Polecam z całego serca! Dawid to nie tylko fantastyczny fotograf ale również przesympatyczna osoba. Zdjęcia są magiczne, kreatywne ale równocześnie naturalne. W ciagu całego dnia od przygotowań, poprzez ceremonie jak i w czasie pleneru Dawid wprowadzał niezwykle spokojna atmosferę co pozwoliło nam się czuć swobodnie i spokojnie czego efektem są cudowne zdjęcia. Współpraca z Dawidem to prawdziwa przyjemność.

DAWID
13-02-2021

Piękne dzięki za pełną opinię. Bardzo było miło z Wami współpracować.

I
Igor
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-11-2020
Tarnowskie Góry
Data dodania: 13-02-2021

W tej całej pandemii i chaosie z tym związanym przynajmniej fotograf był pierwsza klasa.
Byliśmy tak zadowoleni ze planujemy Pana Dawida na imprezę rozwodową i następny ślub ;)

DAWID
24-08-2023

Igor, To był wyczyn. Ważne, że wszystko się pięknie ułożyło i mamy cudowne fotografie.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2020
Piekary Śląskie
Data dodania: 12-02-2021

Polecam z całego serca ! Zdjęcia przywołują niezapomniane wspomnienia. Przepiękne ujęcia pomimo niesprzyjającej pogody. Plus za otwartość, bezproblemowość i uśmiech na twarzy :)

DAWID
12-02-2021

Bardzo mi miło. Świetnie się z Wami współpracowało. Co za wesele, pomimo tego deszczu i chłodu na zewnątrz.

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-11-2020
Katowice
Data dodania: 11-02-2021

Pełen profesjonalizm i świetne zdjęcia, polecamy ;)

DAWID
12-02-2021

Super atmosfera. Pomimo przeciwności związanymi z obostrzeniami daliście radę. Szacun! Myślę, że uda nam się jeszcze zrobić niejedną sesję w przyszłości.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Dawid Tarkowski

Nazwa firmy: Dawid Tarkowski
NIP: 6451096241
Imię i nazwisko: Dawid Tarkowski
Adres: Katowice, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 06:00 - 22:00 Wt: 06:00 - 22:00 Śr: 06:00 - 22:00 Cz: 06:00 - 22:00 Pt: 06:00 - 22:00 Sb: 06:00 - 22:00 Nd: 06:00 - 22:00
887-968...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3274
Zadzwoń
887-968...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Popularne miasta w okolicy