Zobacz zdjęcia (15)
Anna Forma - mgr wokalistyki, najlepszy głos w Polsce!+skrzypce gratis, Katowice - zdjęcie 1
Anna Forma - mgr wokalistyki, najlepszy głos w Polsce!+skrzypce gratis, Katowice - zdjęcie 2 Anna Forma - mgr wokalistyki, najlepszy głos w Polsce!+skrzypce gratis, Katowice - zdjęcie 3 Anna Forma - mgr wokalistyki, najlepszy głos w Polsce!+skrzypce gratis, Katowice - zdjęcie 4 Anna Forma - mgr wokalistyki, najlepszy głos w Polsce!+skrzypce gratis, Katowice - zdjęcie 5
Anna Forma - mgr wokalistyki, najlepszy głos w Polsce!+skrzypce gratis, Katowice - zdjęcie 6
1 / 15

Anna Forma - mgr wokalistyki, najlepszy głos w Polsce!+skrzypce gratis id:14751

Katowice, śląskie
(140)
Dodaj opinię
512-220...

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 3
  • śpiew damski

W śpiewie najbardziej zależy mi oddaniu Waszych emocji i uczuć, którymi chcecie obdarzyć siebie w tym wyjatkowym dniu❤️ W tej chwili.
Jestem po to by pomóc wyrazić Państwa emocje poprzez muzykę❤️
Zawodowa śpiewaczka, Magister wydziału wokalno-aktorskiego na Akademii Muzycznej w Katowicach, zawodowa wokalistka - oferuje profesjonalną oprawę muzyczną Mszy Świętej ( wokal lub wokal+skrzypcami, lub wokal+skrzypce+organy). Ogromne doświadczenie i indywidualne pełne empatii podejście do każdej Pary.
Jako jedna z niewielu wokalistek na tej stronie posiadam wyższe wykształcenie muzyczne zdobyte na Akademii Muzycznej (nie jedynie szkołę muzyczną Igo lub II stopnia)
Mam na koncie wiele koncertów i spektakli.
Koncertuję, zajmuję się również oprawą muzyczną ślubów od wielu lat. Z ogromną przyjemnością wykonam oprawę muzyczną na Waszym ślubie :)

Jako jedna z niewielu osób posiadam również przyznany mi przez moich klientów CERTYFIKAT "Firma z klasą" świadczący o wyróżnieniu mnie przez klientów :) Mogą go Państwo zobaczyć na tej stronie.

Gwarantuję 100% profesjonalizmu zarówno jeżeli chodzi o wykonanie jak i organizację, oraz niezapomnianą, wyjątkową oprawę muzyczną.
W moim wykonaniu usłyszą Państwo między innymi:
- Ave Maria Schuberta
- Ave Maria Cacciniego
- Pie Jesu
- Panis Angelicus
- Nim świt obudzi noc
- Amazing Grace
- W cieniu Twoich rąk
- Schowaj mnie
- Ty tylko mnie poprowadź
- Mój ląd
- Mamo Ty czuwałaś
-Panie proszę przyjdz
-poprowadź serce me
- Gdy się łączą rece dwie

oraz wiele, wiele innych :)

Wszystko to możliwe również z towarzyszeniem skrzypiec.
Na co dzień współpracuję z profesjonalnym skrzypkiem ze śląska oraz organistą ze Śląska. Nasze wsplne duety (także wokalne) możecie znależć również w nagraniach na tej stronie.

Jestem otwarta na Wasze propozycje muzyczne :) Gwarantuję niezapomniane uświetnienie Waszego wyjątkowego dnia, i kompleksową - całościową i w pełni profesjonalną oprawę mszy ślubnej. Jestem profesjonalną wokalistką i moi klienci zawsze są ogromnie zadowoleni co wyrażają w smsach i telefonach po ślubie. Przykładem na to jest również mój CERTYFIKAT "FIRMA Z KLASĄ" przyznany mi Państwa za uświetnianie Waszych uroczystości ślubnych.

:) WSZELKIE OPINIE PAR MŁODYCH ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDĄ PAŃSTWO NA MOJEJ STRONIE na FACEBOOKU
na którą serdecznie zapraszam

pozdrawiam
i zapraszam do kontaktu telefonicznego!

Anna Forma

Anna Forma - mgr wokalistyki, najlepszy głos w Polsce!+skrzypce gratis - film 1 Anna Forma - mgr wokalistyki, najlepszy głos w Polsce!+skrzypce gratis - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Bo jestem profesjonalistką i od A do Z pomogę Wam zorganizować wymarzoną oprawe muzyczna Państwa ślubu

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wyjątkowe brzmienie, profesjonalizm, doskonała organizacja i indywidualne podejście do każdej pary :) to wlasnie moim zdaniem klucz do sukcesu. Sama chciałabym mieć taką oprawe muzyczna własnego slubu.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (140)

Anna Forma - mgr wokalistyki, najlepszy głos w Polsce!+skrzypce gratis id:14751
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 140 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
W
Wiktoria
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 25-11-2022
Sosnowiec
Data dodania: 29-11-2022

Ciarki ciarki ciarki! Będziemy polecac i dziękujemy za profesjonalna komunikacje i pomoc ze wszystkim a przede wzystkim cudowna oprawe muzyczna! My wzięliśmy trio i na prawdę to była uczta dla ducha 🌸.

B
Basia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 19-11-2022
Szczyrk
Data dodania: 26-11-2022

Pani Aniu dziękujemy najserdeczniej! ❤️to jak zaśpiewała Pani podczas naszego ślubu po prostu zcielo nas z nóg. Było przepięknie, bajkowo, wzruszająco. Ciarki na całym ciele. Do tego świetny kontakt już od pierwszego telefonu. Dziękujemy i będziemy polecac !

Anna
28-11-2022

Dziękuje ze mogłam być z Państwem w tym wyjątkowym dniu 🙏🏼

A
Aneta
5.00
 / 5
Data imprezy: 15-10-2022
Kraków
Data dodania: 16-11-2022

Pani Aniu dziękujemy za te ciarki na plecach i wsparcie od samego początku. Wszystko idealnie zorganizowane, świetny kontakt, a śpiew podczas po prostu ciarki!! Dziękujemy

Anna
28-11-2022

Dziękuje i serdecznie pozdrawiam

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-11-2022
Częstochowa
Data dodania: 15-11-2022

Pani Ania ujęła nas nie tylko głosem (o tym można poczytać opinie i posłuchać na yt) ale komunikatywnością i pomocnoscią. Przed ślubem było masę stresu, problemy z organista w kościele i z księdzem. Pani Ania wszystko sama pomogla nam rozwiązać, dzięki temu stres ograniczony do minimum. Śpiew ciarki na całym ciele, ale o tym chyba nie trzeba wspominać. Nie mamy słów. Jest Pani dla nas jak rodzinna. Dziękujemy

Anna
15-11-2022

To była przyjemność z Panstwem współpracować. Dziękuje serdecznie i ciepło pozdrawiam

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-11-2022
Szczyrk
Data dodania: 14-11-2022

Pani Ania ujęła nas nie tylko głosem (o tym można poczytać opinie i posłuchać na yt) ale komunikatywnością i pomocnoscią. Przed ślubem było masę stresu, problemy z organista w kościele i z księdzem. Pani Ania wszystko sama pomogla nam rozwiązać, dzięki temu stres ograniczony do minimum. Śpiew ciarki na całym ciele, ale o tym chyba nie trzeba wspominać. Nie mamy słów. Jest Pani dla nas jak rodzinna. Dziękujemy

Anna
15-11-2022

Dziękuje i ściskam serdecznie ;)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-10-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 11-11-2022

Na żywo brzmi Pani jeszcze lepiej niż na nagraniach! Dziękujemy za to co Pani zrobiła podczas naszego ślubu. Ciarki od stop do głów 🌸 zamiast 5ciu utworów zaśpiewała Pani 6 za co ogromnie dziękujemy. Wszystko na najwyższym poziomie już od pierwszego telefonu skończywszy na samej oprawie w kościele. Było przepięknie ❤️polecamy Panią dalej!

Anna
11-11-2022

Dziękuje i serdecznie ściskam 🌼🌸

P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-10-2022
Kraków
Data dodania: 06-11-2022

Dziękujemy za Pani przepiękny, ciepły, anielski śpiew 🙏🏼❤️ dała nam Pani swoim głosem tyle ciepła i spokoju 😊 Bez Pani nie wyobrażamy sobie teraz całej ceremonii. Dziękujemy i pozdrawiamy najserdeczniej.

Anna
06-11-2022

Życze wszystkiego co najwspanialsze na nowej drodze życia, dziękuje najserdeczniej

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2022
Katowice
Data dodania: 24-10-2022

Dziękujemy dziękujemy dziękujemy 🌸Bez Pani nie wyobrażamy sobie naszego ślubu. Było pięknie, na Ave Maria Caccini spadły nam buty, ciarki po prostu na całych plecach. Nagrania jednak nie oddają tego jak to brzmiało na żywo. Dziękujemy z całego serducha ❤️

Anna
24-10-2022

Pani Aniu❤️ bardzo dziękuje że mogłam być z Państwem w tym wyjątkowym dniu! serdecznie pozdrawiam, ściskam i życze wszystkiego co najpiękniejsze na nowej drodze życia ❤️

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Anna Forma
Adres: Katowice, woj. śląskie
512-220...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 29064
Zadzwoń
512-220...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie