Dziewczyny od Planowania G&K

od 4000 do 8000 zł
Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
794-059...
729-492...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Krótko o nas?
Dziewczyny z ogromną energią i pasją do organizacji. Zgrany duet uwielbiający wyzwania, co tworzy z nas drem team.
Naszym zadaniem jest sprawić, aby Pary Młode byli najlepiej bawiącymi się gośćmi na swoim weselu.
Jak to robimy? Przede wszystkim rozmawiamy i poznajemy Wasze potrzeby, aby móc przygotować dla Was piękne chwile.

Nasza oferta to:
✔ Kompleksowa organizacja ślubu i wesela - organizujemy i koordynujemy ślub oraz przyjęcie weselne, tak abyście Wy mogli skupić się na przeżywaniu najpiękniejszych chwil nie martwiąc się o to, czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Znajdujemy dla Was miejsce ceremonii oraz wesela, proponujemy i pomagamy wybrać usługodawców oraz na bieżąco z nimi współpracujemy. Wspólnie z Wami tworzymy scenariusz dnia ślubu, a my dbamy o jego realizację. Krótko mówiąc jesteśmy dla Was od początku przygotowań aż do końca wesela.

✔ Częściowa organizacja ślubu i wesela - podejmujemy działania w środku Waszych przygotowań. Tak, tak też możemy i bardzo lubimy 😊 przejmujemy tematy, na które Wam zabrakło czasu, pomysłu lub inspiracji i oczywiście dbamy o koordynację dnia zgodnie z ustalonym scenariuszem.

✔ Koordynacja dnia ślubu - wchodzimy na ostatniej prostej tworząc scenariusz dnia ślubu, a następnie koordynujemy go i jesteśmy dla Was do końca wesela.

Dodatkowo w cenie oferujemy dla Was usługę tworzenia reelsów, które możecie upublicznić w mediach społecznościowych i pochwalić się wszystkim, zanim dostaniecie materiały od fotografa i kamerzysty, jak piękny był to dzień 😊

Zainteresowani? Dzwońcie, piszcie, poznajmy się 😊stwórzmy razem coś niepowtarzalnego ✨

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Organizacja ślubu i wesela to wielomiesięczna praca związana z planowaniem działań, zapobieganiem ewentualnym niepowodzeniom oraz podejmowaniem kluczowych decyzji. Jesteśmy duetem, a co za tym idzie w cenie pakietu zyskujecie dwie wedding plannerki. Jest to szczególnie ważne podczas koordynacji dnia ślubu, kiedy kilka spraw dzieje się jednocześnie i często wymagana jest natychmiastowa reakcja. My jesteśmy w stanie zapewnić koordynację na najwyższym poziomie, dzięki obecności w dwóch miejscach jednocześnie. Działamy wspólnie, ale co dwie głowy to nie jedna😊
👉A dodatkowo w cenie oferujemy dla Was usługę tworzenia reelsów - krótkich filmów, które możecie upublicznić w mediach społecznościowych i pochwalić się wszystkim, jak piękny był to dzień, zanim dostaniecie materiały od fotografa i kamerzysty😊

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Współpraca z nami w kilku prostych krokach👇
✅Po pierwsze musimy się poznać😉dlatego umawiamy się na niezobowiązujące spotkanie, na którym poznajemy Waszą wizję na ślub i wesele. Naszym zadaniem jest szczegółowe przedstawienie oferty i odpowiedzi na Wasze pytania. Przed spotkaniem prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej Waszych potrzeb.
✅W ciągu dwóch dni od spotkania przesyłamy Wam pełną, dostosowaną do Was, ofertę naszych usług i czekamy na Waszą decyzję.
✅Następnie podpisujemy umowę i zaczynamy współpracę opartą na indywidualnym podejściu. Dla nas każda para młoda jest inna, nie ma dwóch takich samych wesel, a co za tym idzie - my działamy nieszablonowo 😉
✅ Podczas przygotowań wspólnie ustalamy budżet wesela, wybieramy usługodawców i tworzymy scenariusz dnia ślubu, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Podczas koordynacji ślubu i wesela my zajmujemy się pilnowaniem harmonogramu.
Jesteśmy dla Was zawsze wtedy, kiedy nas potrzebujecie. Telefon, mail, rozmowa online, spotkanie? Dajcie znać. Dla nas komfort i spokój naszych par młodych to priorytet🔥

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Podejmując współpracę z nami zyskujecie dwie konsultantki ślubne, a co za tym idzie - możemy być w dwóch miejscach jednocześnie 😊 Razem pracujemy na to, aby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Z nami zyskujecie:
👉PEWNOŚĆ, że Wasz ślub i wesele zostaną zaplanowane i przygotowane zgodnie z Waszą wizją.
👉SPOKÓJ, który jest niezmiernie ważny podczas wesela. Cały ciężar związany z realizacją harmonogramu spada na nas.
👉INDYWIDUALNE PODEJŚCIE, które gwarantujemy każdej naszej parze. Nasza oferta jest dostosowana do Waszych potrzeb, nigdy odwrotnie!

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Z naszych usług powinna skorzystać każda para młoda, która przygotowuje się do swojego Wielkiego Dnia. Nieważne, czy się dopiero zaręczyliście i szukacie miejsca na wesele i usługodawców, czy jesteście już na końcu przygotowań i potrzebujecie, abyśmy czuwały nad koordynacją ślubu i wesela. Pomożemy w każdym przypadku 👍

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

To ile czasu potrzeba na organizację ślubu i wesela zależy od wielu czynników. Między innymi od daty, pory roku, dnia tygodnia. Chętnie podejmujemy się wyzwań, a nasze doświadczenie pomaga znaleźć nieszablonowe rozwiązania umożliwiające organizację wesela w kilka miesięcy.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nasza oferta nie jest uzależniona od budżetu ślubnego.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Jesteśmy fankami oszczędności weselnych i zawsze proponujemy rozwiązania z różnych półek cenowych 👍

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy widzieć zadowolenie na twarzach naszych klientów 😊

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Jeżeli nasi klienci tego oczekują, to oczywiście 🙂

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Tak, zajmujemy się częściową organizacją ślubu i wesela

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Dziewczyny od Planowania
Imię: Gabriela i Klaudia 
Adres: Katowice, woj. śląskie
794-059...
729-492...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1015
Zadzwoń
794-059...
729-492...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie