Zobacz zdjęcia (5)
Look Like a Lady, Szczecin - zdjęcie 1
Look Like a Lady, Szczecin - zdjęcie 2 Look Like a Lady, Szczecin - zdjęcie 3 Look Like a Lady, Szczecin - zdjęcie 4 Look Like a Lady, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Look Like a Lady id:30704

Szczecin, zachodniopomorskie

O nas

Bespoke colour services, beautiful hairdressing
Świadczę usługi kosmetyczne stacjonarnie a także w domu Klienta na terenie Szczecina i okolic.
Pragnę zapewnić wszystkim klientkom chwile relaksu i odprężenia, aby z pomocą moich umiejętności wydobyć blask i piękno nawet bez konieczności wychodzenia z domowego zacisza.

Zakres moich usług obejmuje stylizacje fryzur (ślubne, wieczorowe, studniówkowe, komunijne itd.), dłoni i stóp (manicure, manicure hybrydowy, przedłużanie paznokci) oraz piercing z wykorzystaniem specjalistycznego, sterylnego sprzętu i profesjonalnych preparatów kosmetycznych.

Przebieg zabiegów kosmetycznych, jak również ich efektywność niczym nie ustępuje zabiegom przeprowadzanym w renomowanych salonach.Różnica polega tylko na tym, że w przypadku stylizacji włosów to ja dojeżdżam na wskazany adres, a Państwo macie więcej czasu dla siebie.

Oferujemy nowoczesne, romantyczne, lekkie upięcia ślubne które zachwycą każdego. Zapomnij o brylantynie, brokaciei tonie lakieru do włosów które oferuje większość salonów. Zapewniamy że będziesz zadowolona z wykonanej usługia fryzura mimo tego że będzie zjawiskowa i lekka- będzie trzymać się całą noc!


liczba odwiedzin: 1227

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie