Zobacz zdjęcia (5)
Wideofilmowanie 4K - wysoka jakość w super cenie - foto & dron ❤️❤️❤️, Kraków - zdjęcie 1
Wideofilmowanie 4K - wysoka jakość w super cenie - foto & dron ❤️❤️❤️, Kraków - zdjęcie 2 Wideofilmowanie 4K - wysoka jakość w super cenie - foto & dron ❤️❤️❤️, Kraków - zdjęcie 3 Wideofilmowanie 4K - wysoka jakość w super cenie - foto & dron ❤️❤️❤️, Kraków - zdjęcie 4 Wideofilmowanie 4K - wysoka jakość w super cenie - foto & dron ❤️❤️❤️, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Wideofilmowanie 4K - wysoka jakość w super cenie - foto & dron ❤️❤️❤️ id:18525

Kraków, małopolskie
504-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Nadrzędny cel naszych działań to zadowolenie i satysfakcja Państwa ze świadczonych przez nas usług wideofilmowania i fotografii. Przedmiotem naszych tutaj rozważań będzie filmowanie wesel i fotografia ślubna – usługi w których się specjalizujemy.Każdy etap pracy opieramy na wypracowanych przez lata i zweryfikowanych przez nas standardach filmowania i fotografowania. Finalny montaż materiałów foto video bazuje natomiast na szczegółowych ustaleniach i konsultacjach z klientami tak aby to oni w głównej mierze określali kształt ostatecznych produktów – filmów i fotografii.

Jeżeli poszukujesz kamerzysty jestem do dyspozycji. Moją pasją jest fotografia i wideofilmowanie. Do filmów z ziemi używam profesjonalnej kamery Full HD/4K wyposażonej w dodatkowe światło i mocny mikrofon Rode. Posiadam również kamerę GoPro Hero 7 Black, która służy jako uzupełnienie kamery głównej. Statyw, slider i glidecam zapewniają najlepszą stabilizację podczas nagrywania kolejnych ujęć. To kolejne dodatki oprócz cyfrowej stabilizacji obiektywów, body oraz postprodukcji.Zapraszam na moją stronę internetową, gdzie można zapoznać się z portfolio wcześniejszych zleceń. Mam za sobą filmowanie wielu wesel, z których Państwo Młodzi byli bardzo zadowoleni. Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie. Zawsze staram się nawiązać jak najlepszy kontakt z Parą Młodą, by w tym wyjątkowym dniu czuli się komfortowo. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju pomysły oraz sugestie. Posiadając niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz stosowne dokumenty i zezwolenia na filmowanie celebracji liturgicznych wydane przez Kurię Krakowską, nieustannie dokładam starań, aby moja praca była wykonana na najwyższym poziomie.

Każdy film zawiera:
- animowane menu. Uzyskujecie Państwo w ten sposób szybki dostęp do wybranych miejsc na filmie.
- czołówkę – na życzenie pokaz zdjęć z dzieciństwa/narzeczeństwa
- wstęp
• błogosławieństwo u Pani Młodej i/lub Pana Młodego
• ślub kościelny/USC
– w całości lub w wersji skróconej
• życzenia
– w całości lub w wersji skróconej
• wesele
– przywitanie, pierwszy taniec, wszystkie ważne wydarzenia: tort, zabawa na sali, oczepiny itp.
• zakończenie
– specjalnie zmontowane najważniejsze chwile wesela w formie teledysku
- cyfrowy montaż
- filmy po montażu otrzymacie Państwo na płytach DVD z bardzo ładnym, własnym wizerunkiem Młodej Pary
- możliwość wyboru podkładu muzycznego
- płyty nie są zabezpieczane przed kopiowaniem.

Nowa nietypowa atrakcja na Twoim weselu – wideo budka SLOW MOTION !

Zastosowanie efektu slow-motion pozwala niesamowicie wzbogacić film ślubny. Właśnie dlatego oferuje usługę wideobudka, która rejestruje obraz w zwolnionym tempie do 10 x..Kilkusekundowe nagranie zamienia się w minutowe widowisko, ukazujące nawet najmniejsze szczegóły i fazy każdego ruchu. Dzięki nowoczesnemu montażowi uzyskujemy znakomite efekty, które rozbawią wszystkich gości podczas oglądania materiału z wesela. Na pewno będzie to wyjątkowa pamiątka dla wszystkich gości. W połączeniu ze specjalnymi akcesoriami i animacją efekt końcowy potrafi być mocno śmieszny.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Kontakt

Adres:Kraków
woj. małopolskie
504-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 23-01-2016, liczba odwiedzin: 3307
Telefon
504-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie