Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Lovely Movies - piękne filmy kręcone z miłości, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Lovely Movies - piękne filmy kręcone z miłości, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Lovely Movies - piękne filmy kręcone z miłości, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Lovely Movies - piękne filmy kręcone z miłości, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Lovely Movies - piękne filmy kręcone z miłości, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Lovely Movies - piękne filmy kręcone z miłości id:47286

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

Miłość - to jedno słowo sprawia, że chcemy tworzyć, daje nam siłę do działania i napędza w codziennym życiu.
Z takim paliwem i pasją do filmu nie wyobrażamy sobie abyśmy mogli zajmować się czymkolwiek innym niż filmem ślubnym. To nasza pasja, nasz cały świat. Właśnie dlatego, bez znaczenia jaki pakiet wybierzecie, zaangażujemy całe serce i wszystkie nasze umiejętności aby stworzyć, całe doświadczenie aby naszymi pięknymi kadrami opowiedzieć historię Waszej miłość.

W szerokiej gamie pakietów znajdziecie standard na najwyższym poziomie, aby każdy detal waszego ślubu znalazł miejsce w filmowej produkcji.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Od pasji! Pasji do filmu i do opowiadania historii. Połączeniu tych dwóch składników nie można było się oprzeć :D tak więc okazało się, że film ślubny to najlepsze miejsce by się realizować.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Emocje. Radość, śmiech, zachwyt i łzy, a wszystko to w jednym miejscu. To fantastyczne, że dzięki Wam mogę skrupulatnie wyłapywać te emocje, które są często nawet nie zauważone, by później przedstawić je w formie filmu ślubnego.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Choć szczerze wierzymy, że nie sprzęt jest najważniejszy aby móc opowiedzieć niesamowitą historię, to jednak dbamy by zawsze pracować na najnowocześniejszym sprzęcie dostępnym na rynku. Takie podejście pozwala nam być zawsze o krok w przód, by jakość naszych produkcji była zawsze z najwyższej półki.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Wydaje się nam, że najważniejszy jest talent. To on sprawia, że opowiadane historie ożywają na ekranie. Jednak tak jak w każdym zawodzie talent to tylko połowa sukcesu. Odpowiednie zaplecze sprzętowe to odpowiednie narzędzie do realizacji każdego pomysłu. To gwarancja, że nic cię nie zaskoczy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W każdym pakiecie, jesteśmy w minimum 2 osoby. Jeśli chcesz aby na Twoim ślubie było trzech operatorów, oczywiście może tak być. Zawsze jednak działamy w zespołach minimum dwuosobowych.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Hmm... No więc oczywiście, że tak, tak i jeszcze raz TAK ;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

W Lovely Movies unikamy popadania w rutynę. Chyba właśnie dlatego staramy się by nasze produkcje nie utrzymywały się wyłącznie w jednym stylu. Daje nam to niesamowite pole do kreatywności i możliwość najlepszego dopasowania filmu do opowiadanej historii

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9372393236
Adres: Bielsko-Biała, , 43-300, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 820

Popularne miasta w okolicy