Zobacz zdjęcia (5)
Lovissimo - naturalnie piękne fotografie, Rzeszów - zdjęcie 1
Lovissimo - naturalnie piękne fotografie, Rzeszów - zdjęcie 2 Lovissimo - naturalnie piękne fotografie, Rzeszów - zdjęcie 3 Lovissimo - naturalnie piękne fotografie, Rzeszów - zdjęcie 4 Lovissimo - naturalnie piękne fotografie, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Lovissimo - naturalnie piękne fotografie id:40066

Rzeszów, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

W najważniejszym dla Was dniu, jestem Waszym cieniem. Dyskretnie obserwuję i uwieczniam najistotniejsze momenty, zachowania, emocje. Nie reżyseruję uroczystości, tylko ją dokumentuję. To moim zadaniem jest znaleźć taką perspektywę widzenia, aby uzyskać najlepszy możliwy efekt. W większości sytuacji staram się nie absorbować niczyjej uwagi, aby nie zakłócać przebiegu tego dnia. Daję się zauważyć tylko wtedy, kiedy uważam, że będzie to korzystne dla Waszych wspomnień.

Mój reportaż ma charakter uniwersalny i ponadczasowy. Staram się, aby zdjęcia, które wykonuję były Waszą chlubą przez całe Wasze życie, aby nabierały wartości w czasie i abyście za każdym razem potrafili dostrzec w nich coś nowego. W tym wyjątkowym typie fotografii, jaką jest reportaż ślubny, stawiam na ponadczasową klasykę, elegancję i naturalne kolory, co nigdy nie wychodzi z mody.

Poza zdjęciami reportażowymi, które stanowią większość materiału, który oddaję klientom, staram się także znaleźć w trakcie wesela pół godziny na zrobienie zdjęć ustawianych z rodziną. Takie zdjęcia nabierają wartości wraz z upływem czasu, a dla starszego pokolenia są najistotniejszymi ujęciami z tego dnia.

Posiadam przeszkolenie i oficjalne pozwolenie na pracę w kościołach na terenie całej Polski wydane przez Kurię Diecezji Rzeszowskiej. Dzięki temu możecie mieć pewność, że zapraszając mnie na swój ślub, będę pracować z należytym szacunkiem i dyskrecją.

CO MNIE WYRÓŻNIA

Bezpieczeństwo

Podczas takich uroczystości jak ślub i wesele, zawsze posiadam drugi komplet sprzętu na wypadek ewentualnej awarii. Warto pamiętać, że nawet najwyższej klasy sprzęt może się zawiesić, popsuć, a jeśli to się wydarzy podczas ślubu, to dalszego ciągu nie trzeba już dopowiadać. Na ślubach posiadam dwa identyczne aparaty, zapasowe komplety baterii, kilka obiektywów, a zdjęcia już w momencie robienia zapisują się jednocześnie na dwóch kartach, na wypadek awarii którejkolwiek z nich. Zdjęcia przechowuję na co najmniej dwóch dyskach przez dwa lata po ślubie.

Kiedy realizuję reportaż w większym oddaleniu od Rzeszowa, zawsze wyruszam na miejsce dzień wcześniej, aby w dniu ślubu zacząć pracę wypoczęta, pełna energii do działania i co najważniejsze – o ustalonej godzinie.

Szybka i terminowa realizacja

Zdjęcia otrzymane od fotografa pół roku po ślubie już nie cieszą już tak mocno. Wiem to z autopsji a także z opowiadań klientów, którzy przychodzą do mnie na sesje noworodkowe. Dlatego staram się oddać zdjęcia możliwie najszybciej, maksymalnie w ciągu dwóch miesięcy od daty ślubu. A kilka zdjęć poglądowych wysyłam już w ciągu dwóch dni po ślubie.

Ponadczasowy styl

Trendy się zmieniają, także w fotografii ślubnej. To, co kiedyś zachwycało – dziś bawi albo zawstydza. Jedynie klasyka i naturalne kolory zawsze będą na czasie. Dlatego ja nie ulegam chwilowym modom, szczególnie w przypadku takich usług jak reportaż ślubny. Stawiam na naturalne kolory, nasycone barwy i ponadczasową klasykę fotografii. Chcę, aby moi klienci zawsze z dumą otwierali swój album ślubny, niezależnie, teraz, czy za pięćdziesiąt lat.

Retusz

Jeśli zachodzi taka potrzeba, zdjęcia portretowe i zbliżenia na parę młodą poddaję retuszowi, tzn. usuwam niedoskonałości skóry, maskuję cienie pod oczami, czasem wykonuję jeszcze kilka innych magicznych zabiegów, które zatrzymam dla siebie.

Zlecenia wykonuję osobiście

Sama ustalam szczegóły współpracy z klientami, wykonuję reportaże i sesje ślubne, selekcjonuję zdjęcia, potem je obrabiam, retuszuję, aby na końcu zamknąć je w najwyższej jakości fotoalbumach, które zawsze zamawiam w jednej, sprawdzonej drukarni. Tylko w ten sposób mogę mieć pewność, że powierzone mi zlecenie zostanie zrealizowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły – zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Uczę się od najlepszych

Na samym początku, kiedy podjęłam decyzję o zajęciu się fotografią zawodowo, postanowiłam postawić na ciągły rozwój i czerpanie wiedzy od najlepszych. Dlatego regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach u fotografów uznawanych za liderów w swoich dziedzinach, w Polsce i na świecie. Wiąże się to z dużymi inwestycjami, ale efekty są widoczne natychmiast. Jeśli więc podobają ci się moje zdjęcia, które widzisz teraz, to jest wysoce prawdopodobne, a nawet pewne, że za rok, dwa, kiedy przyjadę na Twój ślub, będę one jeszcze lepsze.

liczba odwiedzin: 1150

Popularne miasta w okolicy