Zobacz zdjęcia (5)
Luksusowe zaproszenia ślubne Glamify - Unikalne wzory ze złoceniem, Wrocław - zdjęcie 1
Luksusowe zaproszenia ślubne Glamify - Unikalne wzory ze złoceniem, Wrocław - zdjęcie 2 Luksusowe zaproszenia ślubne Glamify - Unikalne wzory ze złoceniem, Wrocław - zdjęcie 3 Luksusowe zaproszenia ślubne Glamify - Unikalne wzory ze złoceniem, Wrocław - zdjęcie 4 Luksusowe zaproszenia ślubne Glamify - Unikalne wzory ze złoceniem, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Luksusowe zaproszenia ślubne Glamify - Unikalne wzory ze złoceniem id:35420

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Luksusowe zaproszenia ślubne i dodatki weselne Glamify.

Mamy w swojej ofercie wysokiej klasy, luksusowe i ręcznie pozłacane zaproszenia ślubne. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju wzory zaproszeń, które łączą elegancki styl z nutą nowoczesnego minimalizmu, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt stylowego, ekskluzywnego designu.

Jesteśmy zgranym zespołem młodych ludzi, których połączyła pasja do designu, projektowania i… dobrego stylu! W branży drukarskiej jesteśmy już ponad 2 lata i cały czas chcemy się rozwijać i tworzyć nowe rzeczy.
Znamy się na tym co robimy, bo robimy to z sercem i pełnym oddaniem. Pasjonuje nas piękno drzemiące w minimalistycznej formie, które chcemy pokazać w naszych zaproszeniach ślubnych oraz innych produktach.

W naszym sklepie znajdziecie zaproszenia z ręcznie nakładanym, złotym uszlachetnieniem, które sprawia, że zaproszenia pięknie mienią się i odbijają błysk światła. Nasi graficy doradzą Wam i pomogą wybrać najlepszy projekt tak, abyście byli w pełni zadowoleni z zakupów. Specjalizuje się w różnych technikach pozłacania – pomożemy Wam wybrać odpowiednią do Waszego pomysłu. Osobiście przypilnujemy, aby każde Wasze zamówienie dostało odpowiednią porcję złotego blasku i zostało wysłane do Was jak najszybciej.
Każdy nasz projekt tworzymy z sercem i dziękujemy, że możemy być z Wami w najważniejszych momentach Waszego życia!

liczba odwiedzin: 6598

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie