Zobacz zdjęcia (5)
Maciej Płotka Fotografia & Design, Sierakowice - zdjęcie 1
Maciej Płotka Fotografia & Design, Sierakowice - zdjęcie 2 Maciej Płotka Fotografia & Design, Sierakowice - zdjęcie 3 Maciej Płotka Fotografia & Design, Sierakowice - zdjęcie 4 Maciej Płotka Fotografia & Design, Sierakowice - zdjęcie 5
1 / 5

Maciej Płotka Fotografia & Design id:49186

Sierakowice, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Stworzę dla Was niezapomnianą pamiątkę na całe życie!

Jestem fotografem. Czuję fotografię odkąd po raz pierwszy chwyciłem aparat w rękę. Moja miłość nie jest dziełem przypadku, lecz wynikiem mojego życia, tego co widziałem oraz tego co słyszałem, miejsc w których byłem i ludzi których poznałem. Moje zdjęcia to ekspresje klimatu jaki panował na danej uroczystości, pokazanie emocji, ludzi takimi jakimi są.

Fotografią ślubną zajmuję się już od dłuższego czasu, na swoim koncie mam już kilka zadowolonych par, które nie żałują wyboru mojej osoby jako fotografa na swój ślub. Kolejnymi możecie być Wy!

Interesuję się wieloma rzeczami, przede wszystkim moją ukochaną i fotografią, ale często można spotkać mnie również w kuchni, tworzącego coraz to nowe potrawy, od czasu do czasu oddam się sportowi, skoczę na siłownię, bądź zaprojektuję jakąś reklamę, czy też stronę internetową. Odkąd tylko zacząłem robić zdjęcia przeczytałem niezliczoną ilość książek, artykułów, zgłębiłem nie jedno forum fotograficzne, między innymi forum nikoniarze oraz forumphoto , a więc mogę Wam zagwarantować najwyższą jakość fotografii w przystępnej cenie!

Abyśmy lepiej mogli się poznać i omówić najlepszą dla Was ofertę ślubną udajmy się na kawę, bądź herbatę, na nic nie zobowiązujące spotkanie, na którym możemy omówić wszelkie interesujące Was kwestie 🙂

Serdecznie zapraszam!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Sierakowice, , 83-340, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1128

Popularne miasta w okolicy