Majaphotoview Wedding Stories

od 1600 do 8100 zł
Wejherowo, pomorskie
(63)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
505-930...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf

O nas

W Fotografii najważniejsza jest miłość, i to aby ją jak najlepiej uchwycić 👌 Tym właśnie zajmuję się od kilku lat, fotografuję różnego rodzaju MIŁOŚĆ, czy to do partnera czy do nienarodzonego maluszka a także do samego siebie, jednak moją największą MIŁOŚCIĄ jest właśnie FOTOGRAFIA ŚLUBNA.

Co zyskujesz wybierając moją ofertę?
💥Pełne moje zaangażowanie w Wasz dzień.
💥Dobrą Energię, którą zawszę staram się przenosić na Pary Młode, szczególnie w tych najbardziej stresujących chwilach.
💥 Obiecuję, że pomogę Wam się rozluźnić podczas robienia zdjęć, nie będą to sztywne ujęcia.
💥Gwarantuje w jak najlepszy sposób uwiecznić emocje, które towarzyszą temu wspaniałemu Dniu.
💥Jestem zawsze przed czasem więc nie ma mowy o tym, żebyście się zastanawiali gdzie jest Wasz fotograf.
💥Słucham WAS i Waszych potrzeb, do każdego podchodzę indywidualnie najpierw robiąc rozeznanie co się Wam podoba a następnie realizując Wasze oczekiwania.
💥Przed ślubem lubię być przygotowana, dlatego zawsze ustalam z Parą Młodą plan dnia, by potem w dniu ślubu zrealizować wszystkie wspólnie ustalone założenia jak na przykład ujęcia z zimnymi ogniami, czy też mini plener ze znajomymi itd.

Dodatkowo chciałabym zachęcić do sesji narzeczeńskiej, jest to wspaniała okazja żeby się poznać i przyzwyczaić do obiektywu i wspólnej współpracy. Jako że jestem również fotografem rodzinnym i wykonuję też sesje brzuszkowe, rodzinne i dziecięce to nasza współpraca może trwać latami. Jestem osobą wrażliwą i sentymentalną dlatego szczerze przywiązuję się do wszystkich swoich klientów i w dalszych etapach życia gorąco kibicuję. ❤

Na zakończenie dodam, że fotografia to moja pasja od dziecięcych lat, dodatkowo kocham śluby i wesela, te nigdy mi się nie nudzą. Miłość do ślubów i fotografii czyni mnie osobą idealną do bycia fotografem ślubnym, ponieważ nie robię tego z przymusu a zawsze z pasji, i myślę że to czuć. Jestem pewna, że każda z Par, która dała mi ten zaszczyt i możliwość uczestniczenia z nimi w ich wielkim dniu, może to potwierdzić.

Więc serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą cenową, oraz do niezobowiązującego spotkania, czy też rozmowy telefonicznej, żebyście mogli się przekonać czy jestem osobą dla Was ;).

I 𝐀𝐤𝐭𝐮𝐚𝐥𝐧𝐲 𝐜𝐞𝐧𝐧𝐢𝐤, 𝐦𝐨ż𝐞𝐜𝐢𝐞 𝐩𝐨𝐛𝐫𝐚ć 𝐰 𝐳𝐚𝐤ł𝐚𝐝𝐜𝐞 "𝐎𝐟𝐞𝐫𝐭𝐚", 𝐤𝐭ó𝐫𝐲 𝐳𝐧𝐚𝐣𝐝𝐮𝐣𝐞 𝐬𝐢ę 𝐩𝐨𝐧𝐢ż𝐞𝐣 I

Fotografia Ślubna 2024

od 1300 do 7500zł/ całość
Pobierz ofertę

Fotografia Ślubna 2025

od 1800 do 8700zł/ całość
Pobierz ofertę

Tak wygląda nasza praca

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią interesuję się właściwie od małego, pierwsze zdjęcie jakie wykonałam było zrobione totalnie przez przypadek, oczywiście bez wiedzy mamy ( z aparatu ze zdjęcia pod postem) i nigdy nie zapomnę tego uczucia ogromnej ekscytacji gdy rozbłysnął pierwszy flesz. 📸
Następnie wielkim dniem było gdy dostałam swój pierwszy (jeszcze analogowy) aparat, ale to jeszcze niestety nie było to ponieważ trzeba było być bardzo oszczędnym w robieniu zdjęć z racji kończącej się kliszy.
Kilka lat później doczekałam się aparatu cyfrowego, wszyscy wiemy jakie zdjęcia bez szału robiły pierwsze aparaty cyfrowe, jednak nie powstrzymało to mnie przed robieniem koleżankom sesji zdjęciowych, które wtedy jeszcze zamieszczało się na e-puls'a 😅.
Wielkim przełomem dla mnie był mój pierwszy ukochany aparat lustrzany, jeeeej to było coś, naprawdę coś i tak naprawdę wtedy powstało w mojej głowie marzenie o byciu w przyszłości profesjonalnym fotografem.❤️
Po mojej pierwszej lustrzance miałam kolejną, półprofesjonalną od której zaczęła się moja historia z profesjonalną fotografią a następnie udało mi się kupić dwa modele lustrzanki, które używam do dziś, jedną w zapasie "Canon 5d Mark II" i drugą, którą używam na wszystkich zleceniach "Canon 5d Mark IV" 📸.
Chciałam Wam przybliżyć moją fotograficzną podróż, by pokazać Wam że nie zaczęła się od "wczoraj" tylko trwa od dłuższego czasu, a z nią wiele doświadczenia, poznanych ludzi i dobrej zabawy ❤️
Fotografia była, jest i będzie moją pasją do końca życia a jak wiemy co się robi z pasji to się nigdy nie nudzi i o ile zdrówko mi pozwoli to będę działać 💪

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Myślę, że przede wszystkim dlatego, że otrzymają Państwo nie tylko piękne zdjęcia ale także osobę, która przed ślubem podtrzyma Was na duchu, która jak będzie potrzeba nawet pojedzie po buty na zmianę dla Panny młodej a także takiej co swoim podejściem zażegna stres związany z "pozowaniem" do zdjęć :) .

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Utworzona przeze mnie oferta wyróżnia się indywidualnym podejściem, do każdej pary. Przed ślubem lubię wiedzieć jakie zdjęcia podobają się moim klientom i staram się z całej siły spełnić ich oczekiwania. Chcecie czarno białej fotografii ? Proszę bardzo !, Więcej lub mniej detali? O to też śmiało możecie prosić. Myślę, że w swojej pracy jestem baaaardzo elastyczna, u mnie nie znajdziecie sztucznych scenariuszy fotograficznych. Na ślubie staram się być zawsze blisko by uchwycić najważniejsze momenty z tego dnia.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Angażuję się na tyle w pracę fotografa na pełny etat, że nigdy nie przeszło mi przez myśl, aby wziąć udział w konkursie fotograficznym, jednak kiedyś na pewno to nastąpi. W chwili obecnej nie posiadam wyróżnień artystycznych, jednak dla mnie najważniejsze są opinie moich klientów, to jest dla mnie największe osiągnięcie ;)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo od 10 do 13 godzin, jest to na pewno bardzo elastyczna kwestia.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera: Przygotowania w dniu ślubu, błogosławieństwo, ceremonię ślubną, zabawę weselną oraz sesję poślubną w dniu ślubu lub też innego dnia.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Niestety, nie zajmuję się filmowaniem, jednak znam sporo filmowców, których zawszę mogę polecić do współpracy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 2018r. i nie zamieniłabym tego, na żadną inną pracę. Jest to zawód wykonywany przeze mnie w 100% z pasji i myślę, że pracując ze mną jest to widoczne.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w swojej "pracy" uwielbiam kontakt z ludźmi, ponieważ jestem osobą, która uwielbia zawierać nowe znajomości stąd też jest to najlepsza część moje pracy. Właśnie dlatego nie zajmuje się fotografią produktową czy też nie wykonuje zdjęć krajobrazowych, dlatego bo w nich nie ma czynnika ludzkiego.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Obecnie mam dwa aparaty Canon 5d Mark IV oraz jego starszy odpowiednik Canon 5d Mark II.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne jest ważne, ponieważ każda sala jest inna. Najtrudniejsze bywają sale ciemne, tutaj dobry sprzęt to podstawa, ja w tym przypadku doświetlam salę swoimi lampami, aby zdjęcia z zabawy weselnej były dynamiczne i przede wszystkim wyraźne!

W jakim składzie realizujemy usługę?

Tymczasowo jestem jedyną osobą w zespole, chociaż czasami bywa i tak, że na niektóre zlecenia jadę z dodatkowym fotoragrafem.

Jak ubieramy się na wesele?

Na weselu pomimo płci żeńskiej nie zobaczą mnie Państwo w sukience, ubieram się elegancko ale nie na tyle żeby się ograniczyć bo przecież muszę biegać po całym parkiecie , schylać się i stawać na palcach.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Niestety, nie zajmuję się filmowaniem ;) Ale mogę kogoś polecić ;)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Sposób przekazania zdjęć uzgadniamy wspólnie ;) forma jest dowolna , może być online a może być osobiście.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W umowie zastrzegam sobie czas 3 miesięcy, chociaż w dotychczasowej karierze nigdy czas oczekiwania nie był dłuższy niż 1 miesiąc, ale jednak wolę zostawić sobie ten zapas w razie "choroby".

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście że tak, kurs liturgiczny odbyłam w Gdyni.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadam świadectwo kwalifikacji obsługi drona ;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dla mnie idealne ujęcie to takie, w którym udaje się pokonać stres związany z pozowaniem i udaje się uchwycić na zdjęciu miłość i szczęście.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Chyba nie mam ulubionego momentu, jest ich za dużo. Uwielbiam emocje towarzyszące przed zaślubinami jak i samą ceremonię oraz wszystkie elementy zabawy weselnej.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, że tak, wszystko jest do uzgodnienia! Na sesje zagraniczne mówię zazwyczaj wielkie TAK!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

hmmm... chyba najpopularniejszym miejscem jest Polskie morze z racji lokalizacji, ale także lasy i polany.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

hmmm... chyba piwnica w zamku Jana III Sobieski w Rzucewie ;)

Jaki jest styl naszej pracy?

Jeśli chodzi o same zdjęcia, to definitywnie moim stylem jest kolor, czarno białe zdjęcia wykonuje raczej na prośbę klienta ponieważ dla mnie zawsze atrakcyjniejsze są zdjęcia kolorowe.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Z pewnością spuszczenie tego całego ślubnego stresu i poddanie się wirowi dobrej zabawy.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Głównie Angielski, rozumiem trochę Niemieckiego ale niestety po 6 latach edukacji nie mówię po tym języku ;p

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Główną inspiracją są wszyscy fotografowie dookoła, myślę że powinniśmy inspirować się nawzajem.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak. Personalizacja to moje drugie imię :).

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Dobrym nastawieniem, kawą, herbatą i kocami ! ( W przypadku sesji plenerowej)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Zależy jak słabe, całkowita ciemność jest na pewno, w przypadku ślubu, ale klimatyczny blask świec i lampek nie!

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Wydaje mi się że wszelkiego rodzaju odbicia, prześwietlenia, flary, używanie kryształków, robienie zdjęć pod światło itd.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Niestety nie zajmuję się filmowaniem, jednak mogę kogoś jak najbardziej polecić ;)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Myślę, że nie ma na to jednej odpowiedzi. Jakbym mogła wybrać parę "rzeczy" to krem Nivea ( uzależnienie ), moje dwa cudne króliki no i może męża ;p

Nasze pasje.

Moją główną pasją jest fotografia, ale jakbym miała wybierać coś jeszcze to może i podróże.

Ciekawostki na nasz temat.

Uwielbiam króliki, w ogóle zwierzęta ale dla królików mam specjalne miejsce w sercu, można powiedzieć że jestem króliczą mamą.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ojojojoj Bardzo ciężkie pytanie, jako że jestem uzależniona od Netflixa. Gdybym miała wybrać klasyk to mimo wszystko są nim wszystkie części Harrego Pottera, myślę że całe życie będę odpowiadać tak samo!.

Majaphotoview Wedding Stories
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 63 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Łeba
Data dodania: 14-05-2024

Utalentowana | Miła | Spostrzegawcza | Profesjonalna < - To tylko niektóre przymiotniki określające Maję w akcji z aparatem ;) Ta dziewczyna świetnie robi zdjęcia i niesamowicie wychwytuje moment, który uwiecznia na swoich fotografiach. POLECAM z całego serducha :)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-04-2024
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wejherowo
Data dodania: 23-04-2024

Pani Maja to przesympatyczna osoba, bardzo profesjonalna. Przy Pani Mai można czuć się bardzo swobodnie przed obiektywem. Pierwsze zdjęcia dostaliśmy już w dniu ślubu. Są PRZEPIĘKNE. Z całego serca polecam wszystkim przyszłym parą młodym.

Maja
14-05-2024

Bardzo bardzo dziękuję , miło mi 🥰

O
Oliwia i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2023
Kosakowo
Data dodania: 14-01-2024

Serdecznie polecamy wszystkim! Pełen profesjonalizm, przesympatyczna osoba. Zdjęcia przepiękne, mamy cudowną pamiątkę. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług :)

Maja
24-01-2024

Dziękuję i nie mogę się doczekać naszego kolejnego spotkania :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Wejherowo
Data dodania: 14-01-2024

Polecam z całego serca! Jeszcze raz dziękujemy za piękne zdjęcia! 😊 Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko, profesjonalne podejście. W dodatku Maja to sympatyczna i pozytywna osoba.

Maja
14-01-2024

Bardzo bardzo dziękuję ❤️

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wejherowo
Data dodania: 10-10-2023

Najlepszy fotograf bez dwóch zdań!! W dniu ślubu Pani Maja zaopiekowała się nami naprawdę dobrze. Poczuliśmy się zrozumiani, zaopiekowani. Z całego serca polecamy Panią Maję!! Już w dniu ślubu dostaliśmy kilka pięknych zdjęć! Polecamy polecamy polecamy!!!

Maja
18-10-2023

Bardzo dziękuję za miłe słowa :*

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2023
Kistowo
Data dodania: 18-09-2023

Bardzo polecam przesympatyczna Maję! Nie ma drugiej takiej tak uśmiechniętej kobiety :) Maja do zdjęć podchodzi z pasją i widać to na każdym kroku. Jest profesjonalna a zarazem luźna co sprawia ze zdjęcia nie są sztywne a są dobrą zabawa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej pracy jak i ze zdjęć, które otrzymaliśmy w bardzo krótkim czasie. Najlepszy wybór - Maja :)

Maja
18-09-2023

Bardzo dziękuję! :)

A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Pruszcz Gdański
Data dodania: 10-08-2023

Z całego serca polecam Maję jako fotografa. Uwierzcie mi, nie znajdziecie nikogo lepszego, nikogo bardziej profesjonalnego. Maja jest przesympatyczną osobą, z którą sesje zdjęciowe są bardzo miłe, a czas leci jak szalony. Wydobywa z człowieka wszystko, co najlepsze, pomaga się zrelaksować. Maja nie tylko była fotografem na naszym ślubie, ale także robiła nam sesje ciążową, narzeczeńską i poślubną! Maja jest cierpliwa i ZAWSZE wszystko jest na czas. Maju, jesteś najlepsza w tym co robisz, nigdy z tego nie rezygnuj! Smutno, że nasz czas przed Twoim obiektywem dobiegł końca, ale widzimy się na sesji świątecznej! Uwielbiam Twoją pomysłowość! ZDECYDOWANIE POLECAM! Dziękujemy Maju. ❤️ Asia&Maciej

Maja
10-08-2023

A ja Wam bardzo dziękuję za naszą współpracę, to była dla mnie sama przyjemność ❤️ 🌸🔥

Z
Zadowolony Pan Młody
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-03-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Grudziądz
Data dodania: 09-08-2023

Przesympatyczna osoba, z pasją i ciągłym uśmiechem na ustach. Bardzo miła i luźna atmosfera, a jednocześnie profesjonalne podejście. Prawie każde zdjęcie wywoływało okrzyk zachwytu. Zdecydowanie polecam!

Maja
09-08-2023

Dziękuję ❤️

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Majaphotoview
NIP: 5882445266
Imię i nazwisko: Maja Sahajdaczna
Adres: Wejherowo, Sobieskiego 360/30, 84-200, woj. pomorskie
505-930...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8319
Zadzwoń
505-930...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wejherowo

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy