Mad Music Agency - Dj / Konferansjer + Saksofon + Skrzypce

Wrocław, dolnośląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

O nas

Mad Music Agency to grupa ludzi których życiową pasją jest obsługa muzyczno - konferansjerska wesel. Dzień ślubu jest wielkim przeżyciem dla każdego człowieka. Mamy świadomość tego, iż uroczystość weselna powinna być w pełni zindywidualizowana, nietypowa i nieszablonowa. Wspólnie opracujemy unikalny scenariusz, który będzie odzwierciedlać Wasze pragnienia i upodobania. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i gusta muzyczne, za każdym razem indywidualnie dobieramy repertuar do zbliżającego się wydarzenia. Przyjęcie weselne to odpowiedzialna uroczystość, która zostanie w pamięci na całe życie. Dzięki nam będzie ono poprowadzone ze smakiem, w sposób nowoczesny, z zachowaniem tradycyjnych elementów. Dzięki Mad Music Agency zrealizujecie wymarzone wesele i staniecie się bohaterami tego wydarzenia.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przygotowując się do oprawy muzycznej imprezy, staramy się, aby wszystko było wykonane na najwyższym poziomie. Zależy nam na komforcie Twoich gości oraz Twoim, dlatego dbamy o każdy, nawet najmniejszy, szczegół prowadzonego wydarzenia.
Oferujemy gotowe scenariusze na imprezy, które można wykorzystać przy organizacji obsługiwanych przez nas wydarzeń, na terenie całej Polski. Realizujemy także niestandardowe pomysły na wesela

liczba odwiedzin: 2763

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy