Zobacz zdjęcia (5)
Magda Dołęgowska - Fotografia, Białystok - zdjęcie 1
Magda Dołęgowska - Fotografia, Białystok - zdjęcie 2 Magda Dołęgowska - Fotografia, Białystok - zdjęcie 3 Magda Dołęgowska - Fotografia, Białystok - zdjęcie 4 Magda Dołęgowska - Fotografia, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Magda Dołęgowska - Fotografia id:45106

Białystok, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Niezależnie od teNiezależnie od tego, co lub kogo fotografuję, szukam: chwili, emocji, światła i cienia, subtelnych faktur i intrygujących elementów w pozornie standardowej całości.
Tematy moich zdjęć są różnorodne. Fotografuję zarówno zwierzęta, jak i ludzi, przy czym spośród tych pierwszych prym zdecydowanie wiodą konie - od nich zaczęła się moja przygoda z fotografią. Początkowo traktowałam ją jedynie jako “uzupełnienie” głównej pasji, jaką była jazda konna, jednak z czasem zdjęcia zaczęły dominować całą resztę.
Z czasem zaczęłam zagłębiać tajniki fotografii portretowej i reportażowej. Zatrzymywanie w kadrach ułamków chwil i ulotnych emocji, a także możliwość wykreowania pewnych scen i przedstawienia zupełnie innego punktu widzenia sprawia mi ogromną radość. Jeszcze większą jest możliwość oferowania tego innym oraz sprawienia komuś radości tym, co robię.
Obecnie wykonuję przede wszystkim reportaże ślubne, sesje narzeczeńskie i poślubne, sesje rodzinne, ciążowe i portretowe solo oraz ze zwierzętami. Jestem bardzo otwarta na wszelkie nowe projekty - zawsze wkładam całą siebie w to, co robię.
Jeśli bliski Ci jest mój styl pracy i szukasz kogoś, kto uwieczni na fotografiach najważniejsze dla Ciebie chwile - napisz, porozmawiajmy :-)
go, co lub kogo fotografuję, szukam: chwili, emocji, światła i cienia, subtelnych faktur i intrygujących elementów w pozornie standardowej całości.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jestem przekonana, że jeśli spodobały Ci się moje prace, patrzymy na świat podobnie. Poza standardowymi wydarzeniami tego dnia, takimi jak przysięga małżeńska, pierwszy taniec czy oczepiny, podczas wykonywania reportażu zawsze staram się szukać wyjątkowych momentów tam, gdzie na pierwszy rzut oka nie dzieje się nic wyjątkowego. Są to rozmowy przy stole, spontaniczne wybuchy śmiechu w grupie Waszych przyjaciół, delikatne gesty pary zakochanych, babcia spoglądająca rozmarzonym wzrokiem na swojego ukochanego wnuka. Wierzę, że takie momenty bardzo silnie oddają klimat tego wyjątkowego dnia i potrafią nadal wywołać wzruszenie nawet po wielu latach od Waszego ślubu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Ciężko jednoznacznie mi to określić. Pierwsze kroki w fotografii zaczęłam stawiać w szkole podstawowej i gimnazjum, kiedy to pasjami fotografowałam mojego psa, a następnie konie. Wtedy też nauczyłam się podstaw fotografii oraz pracy na całkowicie manualnych ustawieniach. W liceum nadal rozwijałam moją pasję, uczęszczając na zajęcia koła fotograficznego. Uczyłam się fotografii, obróbki zdjęć, sprzętu, pracy w programach graficznych. Następnie nieco odeszłam od fotografii i skupiłam się całkowicie na przedmiocie moich studiów, choć zdjęcia koni nadal robiłam :-) W międzyczasie zakupiłam nowy sprzęt i po zakończeniu studiów ruszyłam z pełną parą. Zaczęłam znowu od koni, potem doszły portrety i reportaże i tak jest do dziś :-)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Poza tym, że ogromną przyjemność sprawia mi towarzyszenie ludziom w najważniejszych chwilach ich życia, tym, co najbardziej pociąga mnie w fotografii ślubnej jest możliwość pokazania tego dnia swoimi oczami w taki sposób, aby fotografie oddziaływały na Was i Waszych bliskich oraz przywoływały żywe emocje.
Ponadto bardzo lubię obserwować wszystkie etapy ślubu i wesela, detale dostrzegać i doceniać, jak wiele pracy i wysiłku włożyliście w to, aby w tym dniu czuć się komfortowo i wyjątkowo.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie w moich oczach nie zawsze musi oznaczać zdjęcie idealne kompozycyjnie, idealnie ostre. Na pierwszym miejscu stawiam emocje i dlatego czasem pozornie nieidealna fotografia zatrzymująca wyjątkowy moment bardziej do mnie przemawia, niż wystudiowane, perfekcyjne zdjęcie. Lubię "rysę" na zdjęciach - ruch, emocje, wieloplanowość, szaleństwo, nieoczywistość, zmianę perspektywy. Jednocześnie bardzo bliskie są mi fotografie romantyczne, delikatne, sensualne.

Nasze pasje.

Lubię czytać książki (wszystkie, choć ostatnio najbardziej fantasy, reportaże i powieści obyczajowe). Przez większość swojego życia jeździłam konno i pasja do koni (i zwierząt) nadal gdzieś mi towarzyszy.

Ciekawostki na nasz temat.

Uwielbiam orki - tak, te pływające :-) Na pewnym etapie swojego życia bardzo chciałam zostać biologiem morskim - wybierałam się nawet na studia w Walii.
Przez ponad rok należałam do zespołu pieśni tradycyjnej - śpiewu białego, wykonywanego w gwarze podlaskiej. Wspaniale wspominam tamten czas!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Białystok, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 737

Popularne miasta w okolicy