Magia Muzyki Dawid Guzy - DJ Wodzirej Kabareciarz id:14573

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Rybnik, śląskie
Data dodania: 01-04-2015
Liczba odwiedzin: 3583

Oferta

Muzyka to nieodzowny element każdej imprezy. Powinna być przyjemna dla ucha, a przede wszystkim musimy się przy niej dobrze bawić. Dlatego ważny jest odpowiedni dobór repertuaru, który spełni oczekiwania większości osób. Staram się, aby muzyka jaką serwuję przypadła do gustu osobą w każdym wieku.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Magia Muzyki Dawid Guzy - DJ Wodzirej Kabareciarz id:14573
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Werka
Werka
(5)
Dodano: 27-06-2016
Data imprezy: 20-05-2016
Również mogę wykazać pozytywną opinię na temat DJ - DAWIDA. Jesteśmy bardzo zadowoleni -wraz z gośćmi- z jego usług, jak i profesjonalizmu w swoim fachu. Dziękujemy za mega imprezę !!!
POLECAMY W 100% :)
Patrycja Oleś
Patrycja Oleś
(5)
Dodano: 09-06-2016
Data imprezy: 14-05-2016
Nie ma lepszego od Dawida Guzego!!! Goście do dzisiaj bardzo chwalą nasze wesele no i oczywiście Dawida a minął już miesiąc! Pełen profesjonalizm widać, że przychodzi mu z łatwością kontakt z gośćmi wszyscy bawili się do rana. Był przygotowany na wszystko przerósł nasze oczekiwania! Nie jest łatwo trafić na dobrego Dj a Dawid jest niezastąpiony po prostu chce się zorganizować kolejne wesele hihi mieliśmy wątpliwości bo trafiliśmy na niego przypadkiem a teraz nie wyobrażamy sobie, że nasze wesele mógłby poprowadzić ktoś inny! Mamy nadzieję, że będziemy mieć jeszcze okazję pobawić się z nim u kogoś na weselu, już nakręcamy naszych znajomych! ;)

Dane kontaktowe

Magia Muzyki Dawid Guzy - DJ Wodzirej Kabareciarz
Województwo:śląskie
Miejscowość:Rybnik
Kod:44-293

Nowe ogłoszenia