Zobacz zdjęcia (5)
Magia Obrazu Paweł Jędras, Wysokie Mazowieckie - zdjęcie 1
Magia Obrazu Paweł Jędras, Wysokie Mazowieckie - zdjęcie 2 Magia Obrazu Paweł Jędras, Wysokie Mazowieckie - zdjęcie 3 Magia Obrazu Paweł Jędras, Wysokie Mazowieckie - zdjęcie 4 Magia Obrazu Paweł Jędras, Wysokie Mazowieckie - zdjęcie 5
1 / 5

Magia Obrazu Paweł Jędras id:18954

Wysokie Mazowieckie, podlaskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery

Firma Magia Obrazu powstała w 2009 roku w miejscowości Wysokie Mazowieckie. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości usług wideofilmowania i fotografii. Usługi, które wykonujemy wideo i foto: śluby (zdjęcia ślubne, wideofilmowanie), chrzty, studniówki, pierwsza komunia Święta, konferencje, szkolenia, filmy reklamowe i inne okolicznościowe, zamiana nagrania formatu z VHS na DVD.

Dewizą naszej firmy jest bardzo dobra jakość materiału, dbanie o detale i szczegóły - z czym wiąże się zadowolenie klientów i znacząca popularność. Do powierzonych zleceń podchodzimy uczciwie i sumiennie, staramy się ciągle wzbogacać naszą ofertę, by reportaż i zdjęcia z danej uroczystości były niezapomnianą pamiątką na całe życie.

Zdjęcia ślubne jakie od nas otrzymacie nie pozbawią was naturalności, będą zachwycające i na zawsze tak samo urokliwe, ponieważ nie dodamy im sztuczności.

Tworzymy niepowtarzalne sesje plenerowe, ale także nieskrępowaną atmosferę. Fotografia plenerowa pozwala na zrobienie zdjęć w ukochanych przez was miejscach, z którymi wiążecie najpiękniejsze wspomnienia. Podczas sesji zdjęciowej to Wy jesteście dla nas najważniejsi i musicie czuć się komfortowo.

Nasi kamerzyści i fotografowie zawsze są otwarci na Państwa propozycje uwzględniając Wasze gusty i oczekiwania. Służymy radą i przykładem zrealizowanych prac.

I chyba najważniejsze, fotografia i wideofilmowanie jest naszą pasją. Robienie zdjęć i tworzenie materiałów video sprawia nam niesamowitą frajdę. Angażujemy się w emocje, które towarzyszą Wam podczas dnia ślubu i staramy się to pokazać w naszych zdjęciach i filmach.

Proponujemy filmowanie w formacie Ultra HD w technologii 4K. Ten format daje nam możliwość rejestrować obraz z czterokrotnie większą ilością szczegółów niż na filmach Full HD. Obrazy są ostrzejsze, zapewniają głębię, są bardziej wyraziste i wiernie ukazujące rzeczywistość.

Jesteśmy w stanie dojechać do każdej miejscowości w Polsce. Gwarantujemy zadowolenie z zamówionych u nas usług video i foto.

liczba odwiedzin: 1547

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wysokie Mazowieckie

Popularne miasta w okolicy