Zobacz zdjęcia (5)
MAGIC MOMENTS STUDIO - Teledysk Ślubny, Film Moments, Reportaż, Dron, Sosnowiec - zdjęcie 1
MAGIC MOMENTS STUDIO - Teledysk Ślubny, Film Moments, Reportaż, Dron, Sosnowiec - zdjęcie 2 MAGIC MOMENTS STUDIO - Teledysk Ślubny, Film Moments, Reportaż, Dron, Sosnowiec - zdjęcie 3 MAGIC MOMENTS STUDIO - Teledysk Ślubny, Film Moments, Reportaż, Dron, Sosnowiec - zdjęcie 4 MAGIC MOMENTS STUDIO - Teledysk Ślubny, Film Moments, Reportaż, Dron, Sosnowiec - zdjęcie 5
1 / 5

MAGIC MOMENTS STUDIO - Teledysk Ślubny, Film Moments, Reportaż, Dron id:51180

Sosnowiec, śląskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery

CO NAS WYRÓŻNIA?

- Nowoczesny i pełen emocji teledysk ślubny.
- Unikatowy skrót weselny Moments.
- "Mówi Box" Niespodzianka dla Was i Waszych gości.
- Gwarantowane ujęcia z drona.
- Dojazd do 100 km w cenie.
- Film gotowy już do 90 dni od wesela.
- Wprowadzenie jednorazowych poprawek w cenie.
- Nośniki pamięci z grawerem Waszych imion.
- Teledysk weselny na stronie internetowej.
- Stabilne i dobrze skadrowane ujęcia.
- Wyraźny i równomierny dźwięk.
- Wideo podziękowania dla rodziców.

PAKIETY DO WYBORU:

MOMENTS = 3 600 zł:

Teledysk Ślubny
Film w postaci teledysku trwający do 5 minut, przedstawia wszystkie najważniejsze momenty Waszego Wielkiego dnia! Począwszy od przygotowań, a na oczepinach kończąc. Na swoim koncie mamy wiele romantycznych i spokojnych teledysków, gdzie moc łączących Was uczuć płynie z każdego kadru. Tworzymy również szybkie teledyski, w których huczną zabawą potraficie rozgrzać parkiet do czerwoności. Wasz zdanie jest dla nas ważne dlatego też od Was zależy jaki styl wybierzecie.

Film Moments
Moments to film stworzony dla Par, które nie przepadają za długimi reportażami weselnymi. Forma Moments ma za zadanie przedstawić Wasze wesele w 40 minutowym skrócie, w którym nie zabraknie przygotowań i ubierania się w wyborne kreacje ślubne. Waszych rodziców ze wzruszeniem patrzących na przysięgę małżeńską. Wspaniałych gości życzących Wam wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia! Wzruszeń, pocałunków, toastów, zabaw oraz tańca do białego rana! Jest to film najczęściej wybierany przez Pary Młode, a w naszych obiektywach Wasze Teściowe będą wyglądać jak Sofia Loren.

MAGIC MOMENTS = 4 700 zł

Teledysk Ślubny
Film w postaci teledysku trwający do 5 minut, przedstawia wszystkie najważniejsze momenty Waszego Wielkiego dnia! Począwszy od przygotowań, a na oczepinach kończąc. Na swoim koncie mamy wiele romantycznych i spokojnych teledysków, gdzie moc łączących Was uczuć płynie z każdego kadru. Tworzymy również szybkie teledyski, w których huczną zabawą potraficie rozgrzać parkiet do czerwoności. Wasz zdanie jest dla nas ważne dlatego też od Was zależy jaki styl wybierzecie.

Reportaż Weselny + Plener
90 minutowy reportaż ślubny jest filmem optymalnym jeżeli chodzi o długość. Dzięki sprawnemu montażowi Wasz Film, będzie przyciągał widza przed ekran, aby mógł on doświadczyć raz jeszcze chwil pełnych Waszej Miłości i Szczęścia.
Wybierając Magic Moments Studio macie gwarancję, że na Waszym Weselu nie pojawi się “kamerzysta weselny”. Będzie to kreatywny operator kamery posiadający umiejętności i znający trendy filmowe, które uczynią Wasz film wyjątkowym. Nagrania zaczynamy od przygotowań Pary Młodej i jesteśmy z Wami do oczepin. Nasza oferta zawiera również filmowanie w plenerze, które pozwoli nam nagrać bajeczne kadry w Waszych ulubionych miejscach.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nowoczesny i pełen emocji teledysk ślubny.
Unikatowy skrót weselny Moments.
"Mówi Box" Niespodzianka dla Was i Waszych gości.
Zapasowy sprzęt, na wypadek jakiejkolwiek awarii.
Gwarantowane ujęcia z drona.
Dojazd do 150 km w cenie.
Film gotowy już do 60 dni od wesela.
Wprowadzenie jednorazowych poprawek w cenie.
Nośniki pamięci z grawerem Waszych imion.
Teledysk weselny na stronie internetowej.
Stabilne i dobrze skadrowane ujęcia.
Wyraźny i równomierny dźwięk.
Wideo podziękowania dla rodziców.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nagrania zaczynamy od przygotowań Państwa młodych i kończymy po oczepinach.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Film weselny? Tak, ale nie tylko. Na swoim koncie mam dwa filmy krótkometrażowe.
1. Roszada - film nagrodzony na festiwalu 48 HFP w Warszawie za najlepszą kreację bohatera i wyróżniony za reżyserkę. Byłem reżyserem i współproducentem tego filmu.
2. Ostateczne Rozwiązanie - film w którym wystąpiły gwiazdy polskiego kina: Michał Czernecki i Nel Kaczmarek. Film miał swoją premierę na międzynarodowym festiwalu filmów amatorskich w Bieruniu.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Podczas nagrań mam ze sobą dwa aparaty bezlusterkowe, które wspaniale sprawdzają się do nagrywania filmów. Kamera główna to SONY A7III z obiektywem zmiennoogniskowym marki Sigma ART, który pozwala mi uzyskać dużą głębię ostrości i rzeczywiste kolory. Dźwięk zapisywany jest na kamerze za pośrednictwem mikrofonu firmy Rode, do tego podczas całej uroczystości dźwięk nagrywamy również na rejestratorze dźwięku ZOOM co daje Wam wysokiej jakości ścieżkę dźwiękową. Do kamery podłączony jest ekran podglądowy FEELWORLD, który daje mi dużo większą kontrolę nad nagrywanym materiałem. Nasz film urozmaicamy ujęciami z powietrza, które dostarcza nam DRON DJI MINI 2 rejestrujący w 4K

Jak ubieramy się na wesele?

Podczas trwania uroczystości weselnej jestem ubrany w eleganckie spodnie od garnituru i koszulę.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Film weselny będzie gotowy do dwóch miesięcy i po waszym zaakceptowaniu przekażemy go wam na przenośnym dysku pamięci w drewnianej szkatułce z grawerem waszych imion. Dodatkowa na naszej stronie internetowej pojawi się wasz teledysk ślubny, abyście mogli szybko i łatwo podzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Na gotowy materiał filmowy oczekujecie 90 dni roboczych.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadam legitymację diecezjalną, która umożliwia mi pracę miejscach sakralnych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, takie świadectwo jest przeze mnie posiadane, do tego mój dron jak również ja jestem ubezpieczony na wypadek jakichkolwiek nieszczęśliwych wypadków w tym zniszczeń.

Opinie (2)

MAGIC MOMENTS STUDIO - Teledysk Ślubny, Film Moments, Reportaż, Dron id:51180
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-08-2021
Szczyrk
Data dodania: 17-07-2022

Cóż można powiedzieć... Gość zna się na rzeczy, a kreatywność, polot, fantazja... po prostu głowa pełna pomysłów i to na zawołanie. Przede wszystkim, co cenię, Magic Moments przychodzi na spotkanie jak i dzień zdjęciowy przygotowane, z konkretnym planem działania. Współpraca z taką firmą, a przede wszystkim z takim Operatorem to sama przyjemność. Pełen luz, super kontakt z zleceniobiorcą, stanowczo polecam ! Jeśli szukacie kogoś dla kogo praca jest pasją to tylko Magic Moments Studio !

Adrian
01-08-2022

Bardzo dziękuję! To były niezapomniane chwile.

P
Paulina i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zabrze
Data dodania: 16-07-2022

Polecamy Adriana z czystym sercem. Jest osobą bardzo profesjonalną, ale jednocześnie bardzo koleżeńską. Mimo to ze Adrian był na naszym weselu kamerzystą to czuliśmy się jakby był po prostu naszym dobrym znajomym. Wszystko przebiegło bez problemów, film i teledysk są w super jakości i rzeczywiście są uwzględnione najważniejsze momenty. Dodatkowo Adrian jest osobą bardzo kreatywną, było wiele rzeczy o których my nawet nie pomyśleliśmy a Adrian miał je już przygotowane „bo to będzie super wyglądać na filmie”. Dziś akurat odebraliśmy nasz film, który był przygotowany w pięknym drewnianym pudełku. Jeśli szukacie kogoś kto zadba kompleksowo o wasze wesele/ślub i przy okazji pomoże pozbyć się nadmiaru stresu - Magic Moments bardzo polecamy !

Adrian
16-07-2022

Bardzo dziękuję Wam za te miłe słowa, ale przede wszystkim za zaufanie jakim obdarzyliście mnie i moje pomysły!

Kontakt

Adres: Sosnowiec, , 41-209, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1320

Popularne miasta w okolicy