Zobacz zdjęcia (5)
Magic Story - fotografia niecodzienna, Tarnowskie Góry - zdjęcie 1
Magic Story - fotografia niecodzienna, Tarnowskie Góry - zdjęcie 2 Magic Story - fotografia niecodzienna, Tarnowskie Góry - zdjęcie 3 Magic Story - fotografia niecodzienna, Tarnowskie Góry - zdjęcie 4 Magic Story - fotografia niecodzienna, Tarnowskie Góry - zdjęcie 5
1 / 5

Magic Story - fotografia niecodzienna id:16940

Tarnowskie Góry, śląskie

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

MagicStory – zadba, by szczególne momenty Twojego życia zamieniły się w piękne wspomnienia.

Fotografia od zawsze była moją pasją, a moim celem jest uchwycenie różnych emocji tj. radość, szczęście, wzruszenie, a wszystko to w nowoczesnym i świeżym stylu. Dbam o to by była to mieszanka reportażu i subtelnego portretu. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, aby spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

Opinie (2)

Magic Story - fotografia niecodzienna id:16940
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Katowice
Data dodania: 10-01-2018

Jestem bardzo zadowolona i z efektów jak i z atmosfery podczas wykonywanych zdjęć :) Mieliśmy mało czasu na znalezienie fotografa i bałam się, że wybraliśmy źle. Jednak efekty przekroczyły moje oczekiwania :) Wszystkie zdjęcia są w takim stylu o jakim marzyłam, zdjęcia plenerowe długo zapadną mi w pamięci i z chęcią bym je powtórzyła :D Skromny człowiek z wielkim talentem.
Polecam z czystym sumieniem :)

K
Kasia i Piotrek
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2017
Częstochowa
Data dodania: 19-09-2017

Jestemy bardzo zadowoleni z usług tego fotografa. Zdjęcia wyszły przepięknie. Szukalismy kogoś wyjątkowego, bo zrezygnowaliśmy z kamersysty i postawiliśmy na zdjęcia jako jedyną pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Wybraliśmy Pana Jarosława i nie zawiedliśmy się. Ten Pan to prawdziwy artysta. Polecamy wszytkim, którzy chcą mieć magiczna pamiątkę z tego wyjątkowego dnia i za każdym razem odkrywać coś nowego w trakcie oglądania zdjęć ;)