Zobacz zdjęcia (3)
Magiczny bar na twoją wyjątkową uroczystość, Świdnica - zdjęcie 1
Magiczny bar na twoją wyjątkową uroczystość, Świdnica - zdjęcie 2 Magiczny bar na twoją wyjątkową uroczystość, Świdnica - zdjęcie 3
1 / 3

Magiczny bar na twoją wyjątkową uroczystość id:39009

Świdnica, dolnośląskie

O nas

Team Magic Bar
Nasze kompetencje i umiejętności zdobywaliśmy pracując od 14 lat w klubach rozrywki, pubach, klubach nocnych, restauracjach oraz beach barach. Praca w różnorodnych miejscach pozwoliła nam nabyć niezbędne umiejętności które owocować będą na Państwa wyjątkowej uroczystości. Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności zawodowe w stopniu I i II wydane przez Poznańską Akademię Barmanów należącej do Stowarzyszenie Polskich Barmanów jak również IBA.

Zapewniamy

- obsługę barmańską
- zakup odpowiednich najlepszych jakościowo produktów
- dodatki komplementarne (rurki, serwetki itd.)
- szkło do każdego rodzaju koktajli
- profesjonalny sprzęt barmański (kruszarka, blender itd.)
- mobilny bar wykończony pod magiczne uroczystości oraz stoliki koktajlowe
- dojazd na terenie całego kraju
- indywidualną kartę drinków, skonstruowaną pod Państwa oczekiwania

Magiczny bar na Państwa uroczystości gotowy jest godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. W naszej ofercie serwujemy drinki ze światowej listy więc wszystkie oczekiwania Waszych gości będą zaspokojone. W ofercie indywidualnie tworzymy kartę drinków na wyjątkowy wieczór .
Posiadamy zapas szkła koktajlowego na imprezy do 200 osób, dlatego też nie muszą Państwo martwić się o to czy zabranie szkła bądź lodu, usługa kompleksowa.

Praca podczas imprezy charakteryzuję się spójnością oraz efektywnością, którą na pewno Państwo dostrzegą podczas tego wyjątkowego wieczoru.

Każdą imprezę, wesele, przyjęcie urodzinowe, imprezę firmową traktujemy indywidualnie przewyższając Państwa oczekiwania tak, aby ten dzień głęboko zapadł w Państwa pamięci.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiam
Team Magicznego Baru

liczba odwiedzin: 698

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie