Zobacz zdjęcia (5)
Makijaż na każdą okazję! Ślubny, wieczorowy, studniówkowy, Różanki - zdjęcie 1
Makijaż na każdą okazję! Ślubny, wieczorowy, studniówkowy, Różanki - zdjęcie 2 Makijaż na każdą okazję! Ślubny, wieczorowy, studniówkowy, Różanki - zdjęcie 3 Makijaż na każdą okazję! Ślubny, wieczorowy, studniówkowy, Różanki - zdjęcie 4 Makijaż na każdą okazję! Ślubny, wieczorowy, studniówkowy, Różanki - zdjęcie 5
1 / 5

Makijaż na każdą okazję! Ślubny, wieczorowy, studniówkowy id:42125

Różanki, lubuskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Wykonuję makijaże na każdą okazję. Pracuję na profesjonalnych kosmetykach dzięki czemu makijaże są naprawdę trwałe i wytrzymują do 24h, także nie trzeba obawiać się nawet porannych godzin w moim grafiku :)
Jeśli zbliża się wyjątkowy dzień, podczas którego chcesz wyglądać inaczej niż zwykle, jednocześnie czując się piękna i pewna siebie to zapraszam na wykonanie profesjonalnego makijażu.
Zapraszam na wyjątkowe makijaże:
-dzienne
-ślubne
-sylwest rowe
-studniówkowe
-okolicznościowe
Make - up wykonuje selektywnymi markami kosmetyków MAC, Dior, Urban Decay, Becca, Morphe, Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, NYX.

CENY:
Makijaż okolicznościowy - 80zł
Makijaż okolicznościowy z aplikacją rzęs - 90zł

Możliwy dojazd na śluby i przy większej liczbie osób – Gorzów Wielkopolski i okolice.


Prowadzę również warsztaty makijażu, więc jeśli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo dobrać podkład, jak nakładać róż czy konturować twarz, co zrobić by makijaż był długotrwały zapraszam na indywidualne lekcje. Gwarantuje dobrą zabawę, sporo przydatnych informacje i trików makijażowych :)

Więcej zdjęć moich prac na FB

liczba odwiedzin: 1392

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie