Zdjęcia | Oferta | Opinie 3

makijaż wizaż ślubny, przedłużanie rzęs id:6290

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (3)
Otyń, lubuskie
Data dodania: 14-06-2011
Liczba odwiedzin: 2051

Oferta

Witam serdecznie!
Jestem charakteryzatorką, zawodowo zajmuję się wizażem, charakteryzacją, body painting'iem oraz stylizacją, prowadzę firmę zajmującą się kreowaniem wizerunku. Pracuję przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w reklamie, prowadzę kursy z wizażu oraz stylizacji na profesjonalnych kosmetykach i z wykorzystaniem innowacyjnych technik. Oferuję Państwu makijaż ślubny z dojazdem do klientki, dostosowany do stylizacji Panny Młodej oraz typu urody, dobrze utrwalony, dzięki czemu pozostanie nienaruszony przez całą noc. Serdecznie zapraszam też mamy oraz świadkowe i polecam makijaż próbny. Za zwrot kosztów dojazdu i przy makijażu dla większej grupy osób (minimum 5) jestem w stanie dojechać do dalszych miast. Dojazd na terenie Nowej Soli i Zielonej Góry gratis.
Na makijaże w soboty i dni świąteczne pobieram bezzwrotny zadatek w wysokości 30% od kwoty makijaży, płatne gotówką w moim gabinecie (często przy makijażu próbnym) lub przelewem na konto firmowe.

Dodatkowo proponuję usługę przedłużania, zagęszczania rzęs metodą 1:1. Duża różnorodność profili, długości i grubości rzęs, pozwala na osiągnięcie efektu naturalnego lub bardzo spektakularnego, zgodnie z predyspozycjami klientki. Zabieg trwa ok.1,5-2h, uzupełnianie rzęs należy przeprowadzić po 3-5 tyg. w zależności od indywidualnych predyspozycji. Pracuję na kosmetykach Looksus Lashes, Secret Lashes i Noble Lashes.

Przeciwskazania do zabiegu:
- choroby oczu i powiek
- alergiczne łzawienie i szczypanie oczu
- nerwowe skubanie rzęs

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: makijaż wizaż ślubny, przedłużanie rzęs id:6290
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Tamara
Dodano: 27-08-2012
Data imprezy: 18-08-2012
Polecam, polecam, polecam! Prawdziwa profesjonalistka, totalnie zmieniła moje wyobrażenie o makijażu, dowiedziałam się jak podkreślić swoją urodę bez nakładania tony kosmetyków. makijaż ślubny olśnił wszystkich i cieszył oko nawet na poprawinach.
(5)
Autor: lilla
Dodano: 30-09-2011
wspaniała wizażystka gorąco polecam, miła, świetnie wie jak podkreślić urodę a mój mąż nie mógł ode mnie oderwać wzroku, pełen profesjonalizm w podejściu do klientki, kosmetyki i akcesoria najwyższej jakości a makijaż trzymał się dosłownie do białego rana.
(5)
Autor: Magda
Dodano: 12-09-2011
Pani Ania nie dość, że wspaniale pomalowała mnie i damską część mojej rodziny, to jeszcze świetnie rozładowuje napięta atmosferę przed uroczystością. Makijaż trzymał się do samego rana, a mój już mąż nie mógł sie na mnie napatrzeć! Polecam.

Dane kontaktowe

makijaż wizaż ślubny, przedłużanie rzęs
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Otyń
Kod:67-106

Nowe ogłoszenia