Zobacz zdjęcia (5)
makijaż wizaż ślubny, przedłużanie rzęs, Otyń - zdjęcie 1
makijaż wizaż ślubny, przedłużanie rzęs, Otyń - zdjęcie 2 makijaż wizaż ślubny, przedłużanie rzęs, Otyń - zdjęcie 3 makijaż wizaż ślubny, przedłużanie rzęs, Otyń - zdjęcie 4 makijaż wizaż ślubny, przedłużanie rzęs, Otyń - zdjęcie 5
1 / 5

makijaż wizaż ślubny, przedłużanie rzęs id:6290

Otyń, lubuskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Witam serdecznie!
Jestem charakteryzatorką, zawodowo zajmuję się wizażem, charakteryzacją, body painting'iem oraz stylizacją, prowadzę firmę zajmującą się kreowaniem wizerunku. Pracuję przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w reklamie, prowadzę kursy z wizażu oraz stylizacji na profesjonalnych kosmetykach i z wykorzystaniem innowacyjnych technik. Oferuję Państwu makijaż ślubny z dojazdem do klientki, dostosowany do stylizacji Panny Młodej oraz typu urody, dobrze utrwalony, dzięki czemu pozostanie nienaruszony przez całą noc. Serdecznie zapraszam też mamy oraz świadkowe i polecam makijaż próbny. Za zwrot kosztów dojazdu i przy makijażu dla większej grupy osób (minimum 5) jestem w stanie dojechać do klientki.
Na makijaże w wyjazdowe oraz wykonywane w dni świąteczne pobieram bezzwrotny zadatek w wysokości 30% od kwoty makijaży, płatne gotówką w moim gabinecie (często przy makijażu próbnym) lub przelewem na konto firmowe.

Dodatkowo proponuję usługę przedłużania, zagęszczania rzęs metodą 1:1, 2d, 3d, Hollywood Effect.... Duża różnorodność profili, długości i grubości rzęs, pozwala na osiągnięcie efektu naturalnego lub bardzo spektakularnego, zgodnie z predyspozycjami klientki. Zabieg trwa ok.1,5-2h, uzupełnianie rzęs należy przeprowadzić po 3-5 tyg. w zależności od indywidualnych predyspozycji. Pracuję na produktach marki Secret Lashes i Noble Lashes.

Przeciwskazania do zabiegu:
- choroby oczu i powiek
- alergiczne łzawienie i szczypanie oczu
- nerwowe skubanie rzęs
- klaustrofobia

Opinie (3)

makijaż wizaż ślubny, przedłużanie rzęs id:6290
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
T
Tamara
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2012
Data dodania: 27-08-2012

Polecam, polecam, polecam! Prawdziwa profesjonalistka, totalnie zmieniła moje wyobrażenie o makijażu, dowiedziałam się jak podkreślić swoją urodę bez nakładania tony kosmetyków. makijaż ślubny olśnił wszystkich i cieszył oko nawet na poprawinach.

l
lilla
5.00
 / 5
Data dodania: 30-09-2011

wspaniała wizażystka gorąco polecam, miła, świetnie wie jak podkreślić urodę a mój mąż nie mógł ode mnie oderwać wzroku, pełen profesjonalizm w podejściu do klientki, kosmetyki i akcesoria najwyższej jakości a makijaż trzymał się dosłownie do białego rana.

M
Magda
5.00
 / 5
Data dodania: 12-09-2011

Pani Ania nie dość, że wspaniale pomalowała mnie i damską część mojej rodziny, to jeszcze świetnie rozładowuje napięta atmosferę przed uroczystością. Makijaż trzymał się do samego rana, a mój już mąż nie mógł sie na mnie napatrzeć! Polecam.

liczba odwiedzin: 3227

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie