Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Małgorzata Kiełek Fotografia, Wyszków - zdjęcie 1
Małgorzata Kiełek Fotografia, Wyszków - zdjęcie 2 Małgorzata Kiełek Fotografia, Wyszków - zdjęcie 3 Małgorzata Kiełek Fotografia, Wyszków - zdjęcie 4 Małgorzata Kiełek Fotografia, Wyszków - zdjęcie 5
1 / 5

Małgorzata Kiełek Fotografia id:48200

Wyszków, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

znudzona monotonią pracy księgowa, która postanowiła zrobić coś ze swoim życiem.

Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z fotografią, którą interesowałam się od zawsze, ale nigdy nie myślałam o niej poważnie. Kiedy brałam do ręki aparat i przenosiłam się do mojego "innego świata", gdzie mogłam zobaczyć to czego nikt inny nie widział, wtedy odkrywałam siebie na nowo i dawało mi to wiele radości. Więc czemu nie połączyć pracy z pasją? Tak więc się stało i dzięki temu teraz czytasz ten wpis ;)

Najlepsze fotografie powstają wtedy, gdy zapominasz, że jestem. Z moim 180 centymetrowym wzrostem ciężko się ukryć i poruszać się niezauważoną, jednak momenty nieświadomości osoby fotografowanej i naturalność sprawiają, że zdjęcia ukazują piękno chwili na której najbardziej mi zależy.

Świetnie odnajduję się w klimach sielskich, rustykalnych, boho oraz ogrodowych slow wedding. Uwielbiam naturę i wszystko co z nią związane, zawsze staram się ukazać jej piękno oraz dbam o każdy detal otoczenia w którego przygotowanie włożyliście ogromny wysiłek.

Trochę prywaty! a więc... jestem szczęśliwą mężatką, mam wspaniałego przyjaciela na czterech łapach o imieniu Cwaniak, w wolnych chwilach śmigam na motocyklu i lubię dobrą muzykę. Ostatnio odkryłam też w sobie nową pasję, którą jest jazda na rolkach :)


Cieszę się, że tu jesteś. Być może będę miała przyjemność poznać Cię osobiście i razem stworzymy coś wyjątkowego, coś co będzie dla Ciebie wspaniałą pamiątką na kolejne lata.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wyszków, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 609

Popularne miasta w okolicy