Fotograf Małgorzata Krajewska id:35074

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Jelenia Góra, dolnośląskie
Data dodania: 10-04-2018
Liczba odwiedzin: 79

Oferta Fotograf ślubny Jelenia Góra

Wiem, jak ważnym dniem jest Wasz Dzień Ślubu.

Fotografia reportażowa to taka specyficzna dziedzina, która wymaga od fotografa doświadczenia, refleksu, wyczucia sytuacji i dyskrecji, aby nie zakłócać naturalnego rytmu tego dnia. Z drugiej jednak strony obliguje nas do tego, by być Waszym towarzyszem i pomocnikiem, który w kryzysowej sytuacji poprowadzi za rękę. Nie bez powodu wpuszczacie mnie do swojego życia w tak ważnym momencie. Skoro tu jesteście to znaczy, że prawdopodobnie mamy zbliżony gust i dogadamy się także na innych polach.

Jestem bardzo otwartą i pomocną osobą, co procentuje podczas stresujących sytuacji, a wiecie, że takie się zdarzają w dniu ślubu. Nie wyobrażam sobie, że mogę podejść do swojej pracy jak do kolejnej pozycji na liście do odhaczenia. Jesteście dla mnie ważni! A poza tym ja prywatnie bardzo, bardzo lubię wesela i nierzadko samej zdarza mi się szczerze wzruszyć podczas pracy :) To niesamowita satysfakcja, jeśli uda mi się zarejestrować te wszystkie wzruszające i emocjonalne chwile.

Fotografując przez kilka lat wiele Par nabrałam ogromnego doświadczenia, które pozwala mi ukazać na zdjęciach wyjątkowe dla Was chwile.

Wasze zaufanie jest dla mnie bardzo cenne i jestem wdzięczna, że poprzez pracę mogę być częścią tego wyjątkowego wydarzenia w Waszym życiu.

Specjalizacja:

 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie o Fotograf Małgorzata Krajewska Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.