Małgorzata Stępnik - FOTOGRAFIA ŚLUBNA id:5715

Kielce, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa
  • studio

Witam serdecznie.

Miło mi gościć Was na mojej stronie. Staram się spełniać marzenia moich klientów, którzy chcą mieć wspaniałe, klimatyczne i dopracowane zdjęcia.
Kobiece, delikatne spojrzenie, wrażliwość, klimat, nastrój,
uchwycenie chwili i emocji...to to co jet najważniejsze w mojej fotografii.
Jestem absolwentką ASP w Poznaniu. Łączę malarskie spojrzenie na fotografię z fotoreporterskim doświadczeniem. Wykonyję zdjęcia na terenie wojewódzctwa świętokrzyskiego, małopolskiego i mazowieckiego. Mieszakm i pracuję w Kielcach.

Moje fotoreportaże ślubne i sesje plenerowe są oryginalne i zawsze bardzo indywidualnie omawiane z każdą Parą, dopasowane do charakterów, osobowości, hobby,ulubionych nastrojów, emocji, kolorów, miejsc.

Stawiam na oryginalność i własny styl w fotografowaniu każdego ślubu.
Otrzymacie eleganckie albumy ślubne, najwyższej jakości zdjęcia, niepowtarzalne, indywidualnie zaprojektowane fotoksiążki, albumy dla rodziców.


Zapraszam do zapoznania się z ofertą i galerią oraz zachęcam do kontaktu i rezerwacji terminów.

Opinie FOTOSTORY (1)

Małgorzata Stępnik - FOTOGRAFIA ŚLUBNA id:5715
Średnia ocen: 1,00 / 5 z 1 opinii
P
Panna Mloda
1.00
 / 5
Data dodania: 09-12-2012

niestety jesteśmy bardzo niezadowoleni z pani fotograf. Zdjęcia ślubne były bardzo drogie (w porównaniu do konkurencji), ale zależało nam przede wszystkim na zdjęciach. Niestety cena była odwrotnie proporcjonalna do jakości.. Nadal nie otrzymaliśmy kompletu zdjęć.. a te które mamy, cóż.. amatorskie zdjęcia od przyjaciół są lepszej jakości.. Poza tym serwis, spóźnialstwo, kazanie nam czekać pod 'pracownią' przez godzinę - to już przelało czarę goryczy. szczerze: nie polecamy!

liczba odwiedzin: 1828

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kielce

Popularne miasta w okolicy