Malwina Musialska - fotografia artystyczna

od 1500 do 4000 zł
Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

fotografia artystyczna studyjna i plenerowa, okolicznościowa i rodzinna, sesje prywatne i komercyjne a do tego może być również make up i fryzura. Fotograf i charakteryzator w jednym zaprasza i poleca się na śluby! :)
Odległość nie jest dla mnie problemem mimo iż mieszkam w Warszawie - wsiadam w auto i jestem:)

Malwina Musialska - fotografia artystyczna
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Warszawa
Data dodania: 25-02-2019

W 2016 r. moja mama znalazła Malwinę poprzez piękny film na YouTube, który otwierają słowa "Opowiem Wam bajkę...". Pierwszy kontakt, pierwsza rozmowa i byłyśmy umówione na podpisanie umowy. Z nikim tak dobrze mi się nie współpracowało. Malwina to wspaniała, ciepła, pełna empatii, pomysłowa Osoba, bardzo zaangażowana w swoją pracę, która jest jej pasją. Jej realizacje są staranne, profesjonalne w każdym calu. Współpracowałam z Malwiną również na polu zawodowym i jestem pod wielkim wrażeniem jej umiejętności. Malwina to Fotograf pełna poświęcenia - ryzykowała własnym zdrowiem by zrealizować mój plener ślubny - nie pozwoliła by brak zastępstwa w sytuacji kryzysowej (akurat tak się złożyło) pozbawił nas tej wyjątkowej części zdjęć. Elastyczność i opanowanie Malwiny w wielu kwestiach i sytuacjach zasługują na uznanie. Dzięki Malwinie nawiązaliśmy współpracę z niezwykłą pracownią filmową oraz stylistką fryzur, na ostatnią chwilę zrealizowaliśmy sesję narzeczeńską (mimo, że Malwina miała już zajęte terminy) i poznaliśmy wyjątkową Osobę (Karolinę). Owszem, z uwagi na różnorodne projekty, w które Malwina jest angażowana mogą zdarzać się problemy z dotrzymaniem terminów oddania materiałów, ale warto zaczekać. Na najwyższą ocenę zasługuje dostępność Malwiny - kontakt jest praktycznie stały i natychmiastowy.

Szczerze i z całego serca polecam współpracę z Malwiną Musialską :D. To była przyjemność i mam nadzieję, że to dopiero początek.

Malwina
25-02-2019

Dziękuję kochana za miłe słowa, na prawdę się wzruszyłam, bo pamiętam te wszystkie etapy naszych współpracy i ja również bardzo Ci dziękuję za wyrozumiałość i cieprliwość do mnie :) los niestety mnie nie oszczędza ale nie dam się będę twarda :D do dziś pamiętam nasze pierwsze spotkanie, które trwało chyba ze 3 godziny :) cieszę się, że mogłam Was poznać i z Wami współpracować :)

M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2017
Kodeń
Data dodania: 08-04-2018

Wszystkim bardzo polecam usługi Malwiny.
Pomysły na sesję oraz sam reportaż ślubny przebiegał bardzo naturalnie. Nie miałem sytuacji pozowania na siłę czy wchodzenia fotografa do talerza z aparatem :)
Bardzo sobie cenię profesjonalizm Malwiny.

Malwina
25-02-2019

Dziękuję pięknie :)

D
Dorota W.
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-02-2018
Warsaw
Data dodania: 04-04-2018

Malwina towarzyszyła nam przy moim ślubie, ślubie mojej siostry (piekny makijaż w obu przypadkach dla panny młodej i świadkowych), oraz na cudownej sesji ciążowo-rodzinnej. Pełen profesjonalizm, doskonałe oko, świetna atmosfera - bardzo polecam!!

Malwina
25-02-2019

Dziękuję kochana, jak zawsze polecam się na przyszłość hehe ;)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-10-2017
Warszawa
Data dodania: 31-03-2018

Tu się nie ma co rozpisywać. Wystarczy spojrzeć w galerię Malwiny. Przecudowne zdjęcia, bardzo klimatyczne. Świetne podejście.

Malwina to profesjonalistka!! Na prawdę ;)

Malwina
25-02-2019

Bardzo dziękuję :)

M
Marysia L.
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2017
Warszawa
Data dodania: 27-03-2018

Malwina jest cudowną osobą i świetnym fotografem. Bardzo się cieszę, że to ona była z nami tego dnia. Zdjęcia wyszły wspaniale, jak z sesji high fashion. Praca z Malwiną była przyjemnością, tworzyła miłą atmosferę. Mogliśmy przy niej być naturalni, co przekładało się na zdjęcia. Już planujemy kolejną sesję ;) Serdecznie polecam!

Malwina
25-02-2019

Dziękuję Marysiu za miłę słowa:) ja również świetnie się z Wami bawiłam i nadal uważam, że wasze pozowanie jest godne niejednej gazety z modą ślubną :D

liczba odwiedzin: 3201

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy