Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Marcin Mentel Fotografia, Toruń - zdjęcie 1
Marcin Mentel Fotografia, Toruń - zdjęcie 2 Marcin Mentel Fotografia, Toruń - zdjęcie 3 Marcin Mentel Fotografia, Toruń - zdjęcie 4 Marcin Mentel Fotografia, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

Marcin Mentel Fotografia id:42791

Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć! Mam na imię Marcin i cieszę się, że do mnie zajrzeliście :).

Fotografią zajmuję się od 10 lat. Na swojej drodze spotkałem wiele cudownych osób, które mi zaufały i dla których mogłem zrobić dobrą robotę. :) Po latach pracy wiem czego szukam w fotografii i znam swój styl. Zachęcam Was do obejrzenia pełnych reportaży ślubnych na mojej stronie internetowej.

Fotografia to dla mnie wieloplany, odpowiednie momenty i wciągające historie. Dużą uwagę zwracam też na estetykę kadru i światło. Staram się opowiadać tak, żeby każde zdjęcie zaciekawiło i zatrzymało na chwilę. Specjalizuję się w budowaniu naturalnych reportaży ślubnych, opowiedzianych z różnych perspektyw, bez powtórzeń i nudy. Nie ustawiam Was, łapię chwile w locie, tworząc zdjęcia, które są prawdziwe. Wierzę, że tak opowiedziana historia będzie miała dla Was wartość na długie lata :)

Duże znaczenie ma dla mnie to, żebyście dobrze czuli się w moim towarzystwie. W końcu fotografia to nie tylko zdjęcia, ale także relacje z ludźmi. Lubię rozmawiać o wszystkim, ale cisza też mi nie przeszkadza. :) Nie traktuję Was jak kolejnego klienta, raczej jak nowe osoby, które chętnie poznam. Możecie liczyć na moją szczerość i tak jak w mojej fotografii, naturalność.

Mieszkam w Toruniu, ale odległość nie jest dla mnie przeszkodą. Najchętniej zwiedziłbym cały świat :). Jeśli macie do mnie pytania, jestem do Waszej dyspozycji!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moją fotografię na pewno docenią ludzie, którzy cenią sobie naturalność. Specjalizuję się w budowaniu reportaży ślubnych, opowiedzianych z różnych perspektyw, bez powtórzeń i nudy. Nie ustawiam Was, łapię chwile w locie tworząc zdjęcia, które są prawdziwe. Moi klienci doceniają w fotografii wieloplany, odpowiednie momenty, mądrze ułożone historie i światło. Staram się opowiadać tak, żeby każde zdjęcie zaciekawiło i zatrzymało na chwilę.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Podczas reportażu ślubnego pracuję dla Was przez około 13-14h. To dużo czasu, żeby opowiedzieć ciekawą historię.Jestem tu dość elastyczny i umiem się dostosować tak żeby nie przegapić ważnych dla Was momentów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej cenię poznawanie nowych ludzi i miejsc. Lubię opowiadać historie, dobrze wykonana praca daje dużo satysfakcji.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadam kilka aparatów, dobieram je w zależności od tego co fotografuję. Każdy z nich to świetna maszyna do robienia zdjęć. W dzisiejszych czasach każdy ma dobry sprzęt, liczy się wyobraźnia, praktyka i zaangażowanie.

Jak ubieramy się na wesele?

Zależy czy reportaż wykonuję w lesie czy w pałacu :) Staram się wyglądać tak, żebyście nie musieli się za mnie wstydzić :) Jednocześnie nie chcę się wyróżniać i zwracać na siebie zbyt dużej uwagi gości. Wszystko z szacunkiem przy zachowaniu zdrowego rozsądku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Standardowo oddaję całość zdjęć na pendrive i ułożoną historię w prywatnej galerii internetowej. Dodatkowo wykonuję, piękne książki w dużych formatach zawierające od 120 do 180 stron. Wszystkie materiały zabieram ze sobą na spotkanie z Wami.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Nad zdjęciami pracuję w każdej wolnej chwili. Czas oddania zależy od momentu w sezonie ślubnym. Czasem mogę zdjęcia oddać nawet po tygodniu. Jeśli mam dużo pracy nie przekraczam 3 miesięcy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każda historia jest inna i każda ma swoje wyjątkowe momenty.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Otaczać się bliskimi ludźmi, bawić się jak gość a nie gospodarz :)

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Nie ma złej pogody do zdjęć. Nawet deszczowy pochmurny dzień dostarcza dużo klimatu. Pojawiają się wtedy parasole, kałuże, pośpiech, mokre włosy, miękkie światło, krople deszczu wszystko co fotografia kocha.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe światło oznacza klimat. Lubię pracować w pomieszczeniach, w których panuje mrok. Jestem przygotowany na każdą sytuację. Podczas wesela doświetlam sceny lampami błyskowymi na statywach. Żeby nie być gołosłownym zachęcam do obejrzenia pełnych reportaży ślubnych na mojej stronie internetowej. Znajdziecie tam masę miejsc, w których pracowałem i sposoby jak radzę sobie ze światłem.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Zapewne powinienem napisać, że aparat :) Tylko po co, skoro nikt tych zdjęć nie zobaczy. Pewnie byłby to nóż, wędka, krzesiwo i gitara :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Toruń, , 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 1522

Popularne miasta w okolicy