Zobacz zdjęcia (5)
markowicz photography, Olsztyn - zdjęcie 1
markowicz photography, Olsztyn - zdjęcie 2 markowicz photography, Olsztyn - zdjęcie 3 markowicz photography, Olsztyn - zdjęcie 4 markowicz photography, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

markowicz photography id:51896

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się wiele lat temu. Od początku fascynowała mnie „wieczystość” obrazów zachowanych w kadrze. Do dziś z zaciekawieniem zatrzymuję wzrok na starych fotografiach, które są dla mnie czymś więcej niż tylko nośnikiem historii. One po prostu są… opowieścią. Opowieścią o ludziach i otoczeniu w jakim żyli. O ich radościach i smutkach, o planach, zamiar i ich realizacji. O byciu. Dobra fotografia nie jest więc dla mnie tworzeniem wyimaginowanych, surrealistycznych zdjęć, lecz ukazywaniem tego co widzimy, czujemy, dotykamy, wąchamy. Przyroda, architektura, ludzie, zatrzymani w ułamkach sekund swojego „tu i teraz” są dla mnie nieustającą twórczą inspiracją.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest wyjątkowa, bo poparta wieloletnim, bogatym doświadczeniem. Wzbogacona tym, czego większość fotografów nie jest w stanie zaoferować, tj. dodatkowymi zdjęciami z aparatu analogowego... Zdjęcia na popularnej kliszy mają swój niepowtarzalny smak.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Świeżość, lekkość i naturalność z nutką nostalgii, romantyzmu i zamyślenia upamiętnione nie tylko na kolorowych fotografiach. Zdjęcia czarno-białe stanowią istotną część ślubnego reportażu, który uzyskuje niepowtarzalny klimat.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Przygotowania młodej i młodego, błogosławieństwo, ślub, wesele z oczepinami.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Olsztyn, , 10-687, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 958

Popularne miasta w okolicy