Marshall Shoes - manufaktura obuwia

Częstochowa, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Polska manufaktura obuwnicza, która od dwudziestu lat stara się odpowiadać na najbardziej wygórowane wymagania klientek. Najwyższa jakość którą cechuje się wykonanie każdej pary obuwia sprawia, że każde buty będą najlepszym dopełnieniem stylizacji i pozwolą na przetańczenie w nich całej nocy. Nietuzinkowość wzorów wyróżnia nasze buty spośród klasycznych modeli ślubnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Marshall Shoes jest polską manufakturą, specjalizujemy się w ręcznej produkcji obuwia dla kobiet. Najlepsze materiały, autorskie wzory, odpowiednio dobrane dodatki, doświadczeni technolodzy i oddani pracownicy, styliści, influencerzy i współpracownicy – to fundament naszych działań. Każdego roku, dokładamy wszelkich starań, aby nasze Klientki były… zakochane. Serio. Bo od naszej miłości do kobiet, piękna oraz szczere oddanie do pracy, którą wykonujemy, zaczyna się historia każdego produktu Marshall Shoes. Bo… kochamy i rozumiemy kobiety.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dostajecie od Marshall Shoes produkty wyprodukowane ręcznie z najwyższą możliwą starannością i jakością. Produkty realizowane z pasją i przyjemnością. Spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność, bo kto nie zgodzi się ze zdaniem, że nic tak nie poprawia humoru kobietom, jak odpowiednio dopasowane, pięknie wystylizowane obuwie.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Wierzymy głęboko, że bez miłości do Was, szacunku dla Waszych opinii i pełnego zrozumienia – nasza praca byłaby niemożliwa. Każdego dnia, to właśnie Wy Drogie Panie, dajecie nam miliony powodów do tego, aby móc coś ulepszyć, zmienić lub zaniechać. Tak, słuchamy uważnie tego co do nas mówicie. Staramy się zmieniać perspektywę naszych przekonań w jednym tylko celu, abyście były szczęśliwe i w pełni przekonane, że dostajecie od Marshall Shoes produkty wyprodukowane ręcznie z najwyższą możliwą starannością i jakością.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Od dwudziestu lat staramy się rozumieć potrzeby kobiet. Kobiece emocje, gusta i oczekiwania również. Dbamy o ich samopoczucie, mając do dyspozycji ekspertów z branży obuwniczej. Mamy odpowiednie narzędzia i mnóstwo pasji. Marshall Shoes jest polską manufakturą, w której powstają produkty najwyższej jakości. Korzystając z pełnej gamy szlachetnych i naturalnych materiałów, podkreślamy osobowość i charakter kobiet. Dzisiaj możemy z dumą powiedzieć, że pracujemy i tworzymy nasze produkty, bo … rozumiemy i kochamy kobiety.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Poczuj się wyjątkowo i olśnij innych – stwórz projekt butów, o jakich zawsze marzyłaś, a my je dla Ciebie wykonamy z miłością do każdego detalu.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani technolodzy, oddani pracownicy, styliści, influencerzy i współpracownicy – fundament naszych działań.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Po ustaleniu wszystkich szczegółów czas realizacji Twojej wymarzonej pary butów odbywa się w ciągu 14 dni roboczych.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Z niecierpliwością wyczekujemy Waszych reakcji i komentarzy. A możliwości macie dzisiaj ogromne – poczta e-mail, Instagram, Facebook czy strona lub telefon do biura.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Rozmowa to jest najlepszy i najprostszy sposób poznania emocji, gustu i oczekiwań przyszłej panny Młodej.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wykonanie jednej pary pochłania kilkadziesiąt godzin pracy rzemieślnika i wymaga lat praktyki.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Najlepiej inspirować kobiety potrafią… kobiety. Nikt lepiej nie potrafi doświadczyć i opisać swoich spostrzeżeń wobec produktów tak bardzo “osobistych” – jak właśnie Wy drogie Panie! Kobiece emocje, gusta i oczekiwania. Dbamy o Wasze samopoczucie, mając do dyspozycji ekspertów z branży obuwniczej.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Marshall Shoes
Imię i nazwisko: Tomasz Bajor Tomasz Bajor
Adres: Częstochowa, Kisielewskiego 80A, 42-215, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 3840

Zobacz nasze produkty

Wyjątkowe sale weselne w mieście Częstochowa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie