Marzena Anna *Kowal* MAKart Studio id:35044

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Strzelin, dolnośląskie
Data dodania: 09-04-2018
Liczba odwiedzin: 43

Oferta

Na świecie pojawiłam się ciemną nocą (może dlatego uwielbiam czarny kolor) dnia 14.07.1980 r we Wrocławiu.
Nauczyłam się żyć tak, by niewiele wystarczało mi do szczęścia. Wiedząca,że łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią... Tajemnicza, zamyślona, niedostępna, zwariowana, skomplikowana wewnętrznie, lecz bardzo naturalna zewnętrznie, pełna marzeń i nadziei na lepsze jutro....... Do mojego świata maja wstęp tylko nieliczni........ !!!!!!!!!!!!!!

Fascynacja fotografią zakiełkowała w moim sercu kilka dobrych lat temu i do dziś jest miłością mojego życia ….. nie jedyną, ale jedną z kilku :) myśląc o moich bliskich. Jest moją pasją i największym nałogiem. Dawniej do robienia zdjęć podchodziłam dość hobbystycznie, ale zdałam sobie sprawę, że fotografia przynosi mi niezmiernie wielką radość, ekscytację i podniecenie ………. Tak! Jakkolwiek to zabrzmiało :)

Uchwycenie piękna, otaczającego nas świata i zatrzymanie na zawsze wyjątkowych i ulotnych chwil naszego życia jest celem mojego życia, w zdjęciach chcę pokazać przede wszystkim emocje. Istotnie dla mnie jest tworzenie zupełnie innego świata. Pragnę by ludzie patrząc na moje prace choć na chwilę przystanęli , zatrzymali się , zastanowili i odnaleźli kawałek swojego świata.
Wraz z upływem lat zaczęłam poświęcać fotografii coraz więcej czasu – różnego rodzaju szkolenia, kursy, ogrom literatury – teraz również studium by zdobyć coraz to większe kwalifikacje. I zdałam sobie sprawę, że tym chcę się zajmować całe moje życie.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, działam na terenie Strzelina, Wrocławia i okolic, nie jest problemem dojazd do klienta i zlecenia z dalszych okolic.

Specjalizacja:

 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.