Zobacz zdjęcia (5)
Marzena Anna *Kowal* MAKart Studio, Strzelin - zdjęcie 1
Marzena Anna *Kowal* MAKart Studio, Strzelin - zdjęcie 2 Marzena Anna *Kowal* MAKart Studio, Strzelin - zdjęcie 3 Marzena Anna *Kowal* MAKart Studio, Strzelin - zdjęcie 4 Marzena Anna *Kowal* MAKart Studio, Strzelin - zdjęcie 5
1 / 5

Marzena Anna *Kowal* MAKart Studio id:35044

Strzelin, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Na świecie pojawiłam się ciemną nocą (może dlatego uwielbiam czarny kolor) dnia 14.07.1980 r we Wrocławiu.
Nauczyłam się żyć tak, by niewiele wystarczało mi do szczęścia. Wiedząca,że łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią... Tajemnicza, zamyślona, niedostępna, zwariowana, skomplikowana wewnętrznie, lecz bardzo naturalna zewnętrznie, pełna marzeń i nadziei na lepsze jutro....... Do mojego świata maja wstęp tylko nieliczni........ !!!!!!!!!!!!!!

Fascynacja fotografią zakiełkowała w moim sercu kilka dobrych lat temu i do dziś jest miłością mojego życia ….. nie jedyną, ale jedną z kilku :) myśląc o moich bliskich. Jest moją pasją i największym nałogiem. Dawniej do robienia zdjęć podchodziłam dość hobbystycznie, ale zdałam sobie sprawę, że fotografia przynosi mi niezmiernie wielką radość, ekscytację i podniecenie ………. Tak! Jakkolwiek to zabrzmiało :)

Uchwycenie piękna, otaczającego nas świata i zatrzymanie na zawsze wyjątkowych i ulotnych chwil naszego życia jest celem mojego życia, w zdjęciach chcę pokazać przede wszystkim emocje. Istotnie dla mnie jest tworzenie zupełnie innego świata. Pragnę by ludzie patrząc na moje prace choć na chwilę przystanęli , zatrzymali się , zastanowili i odnaleźli kawałek swojego świata.
Wraz z upływem lat zaczęłam poświęcać fotografii coraz więcej czasu – różnego rodzaju szkolenia, kursy, ogrom literatury – teraz również studium by zdobyć coraz to większe kwalifikacje. I zdałam sobie sprawę, że tym chcę się zajmować całe moje życie.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, działam na terenie Strzelina, Wrocławia i okolic, nie jest problemem dojazd do klienta i zlecenia z dalszych okolic.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Strzelin, , , woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 2361

Popularne miasta w okolicy