Zobacz zdjęcia (5)
Auto do ślubu Maserati Ghibli elegancki styl w dobrej cenie, Kraków - zdjęcie 1
Auto do ślubu Maserati Ghibli elegancki styl w dobrej cenie, Kraków - zdjęcie 2 Auto do ślubu Maserati Ghibli elegancki styl w dobrej cenie, Kraków - zdjęcie 3 Auto do ślubu Maserati Ghibli elegancki styl w dobrej cenie, Kraków - zdjęcie 4 Auto do ślubu Maserati Ghibli elegancki styl w dobrej cenie, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Auto do ślubu Maserati Ghibli elegancki styl w dobrej cenie id:35378

Kraków, małopolskie

O nas

Samochód:

  • Marka: Maserati
  • Kolor: biały

Trochę ekstrawagancji w Italskym stylu MASERATI Ghibli sQ4 - 410 KM, nie powtarzalny dźwięk wydechów i wrażeń nie tylko z jazdy )) zapraszam będzie nie tużynkowo
Za nie dużą sumę zafundujcie sobie w ten wyjątkowy dzień trochę luxusu i nie tużynkowego szyku. Maserati pod kościół nie podjeżdża co dziennie jak inne luxusowe marki. Interier w czerwonej skórze, otwierany dach, to elementy które dodają klimatu weselnego. Lubicie się wyróżniać, to Maserati Ghibli o pięknym czewonym wnętrzu, 410 KM i dźwięk soczystych rur wydechowych to tylko w Italskym stylu.
Cena- 1200 zł
Cena obejmuje:
-przyjazd po Pana Młodego,-przejazd od Pana Młodego do Pani Młodej,-przejazd Nowożeńców do kościoła lub U.S.C,-przejazd po mszy na salę weselną- przejazd na zdjęcia po wcześniejszym ustaleniu.
Profesjonalny kierowca jest Państwu do usług, będziecie się czuć jak królewska Para Młoda. Możliwość zamówienia schłodzonego Champagne, odwarzanie własnej Play listy z USB, CD, SD kard, Telefonu. Przystrojenie samochodu proponuje we własnym zakresie ze względu na różne gusta klientów, wówczas podjeżdżam pod wskazaną przez Państwa kwiaciarnię lub miejsce ,gdzie ma być przystrojony samochód.
Lokalizacja:
Kraków i okolicę