Zobacz zdjęcia (5)
Massimo Arte Fotografia ślubna ... Z Miłości do fotografii, Gliwice - zdjęcie 1
Massimo Arte Fotografia ślubna ... Z Miłości do fotografii, Gliwice - zdjęcie 2 Massimo Arte Fotografia ślubna ... Z Miłości do fotografii, Gliwice - zdjęcie 3 Massimo Arte Fotografia ślubna ... Z Miłości do fotografii, Gliwice - zdjęcie 4 Massimo Arte Fotografia ślubna ... Z Miłości do fotografii, Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

Massimo Arte Fotografia ślubna ... Z Miłości do fotografii id:30026

Gliwice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Fotografia ślubna jest dla mnie zaszczytem i odpowiedzialnością, bo czyż nie jest wspaniale móc po latach otworzyć album i westchnąć... echh, cóż to był za ślub! Uwiecznienie chwil wyjątkowych, wypełnionych miłością, pięknem, czasem łzami szczęścia, to coś, co wymaga oprawy równej nim samym, którą nadaję im, przez swoje fotografie.
Oferuję wyjątkowy fotoreportaż z jednej z najważniejszych uroczystości, jaką jest ślub. Niezapomniane kadry, dzięki którym z przyjemnością będziecie wracać ponownie do tych wydarzeń. Naturalnie, z emocjami i uczuciem - tak fotografuję.

Zapraszam na moją stronę internetową i Instagram, a w razie zainteresowania współpracą, do dalszego kontaktu. Gwarantuję, że w pełni indywidualnie przygotowana oferta, będzie dla Państwa interesująca :)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2018

Opinie (12)

Massimo Arte Fotografia ślubna ... Z Miłości do fotografii id:30026
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marzena Hurst
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Wieliczka
Data dodania: 01-02-2019

Pragniemy serdecznie podziękować Karolinie za nasze piękne i profesjonalne zdjęcia. Fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dzięki pięknym zdjęciom będziemy mogli wracać co dzień do tych cudownych chwil. Wszystkim planująch ślub i szukających fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Karoline Stępień. Bardzo dziękujemy. Marzena i Daniel

R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Mysłowice
Data dodania: 28-10-2018

Zarówno atmosfera podczas sesji jak i efekt końcowy w postaci pięknych zdjęć zadowoliły nas w 100%. Jeśli jeszcze raz mielibyśmy wybierać fotografa na pewno byłaby to Karolina :)

Karolina Stępień
30-10-2018

Dziękuję! Miło było przeżyć ten dzień z Wami :)

M
MONIKA
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Bielsko-Biała
Data dodania: 13-09-2018

Bardzo dobry kontakt z fotografem od etapu omawiania warunków i opisu na czym nam zależy, aż do odbioru materiałów. Świetne zdjęcia. Polecam wszystkim niezdecydowanym :-)

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Oświęcim
Data dodania: 22-08-2018

Współpraca z Karoliną to czysta przyjemność! Podczas kontaktów mailowych omówiliśmy wszystkie szczegóły, opowiedzieliśmy o sobie i jakiego rodzaju zdjęcia będą nam najbardziej odpowiadały. Dodatkowo uzupełnialiśmy ankietę, dzięki której miałam pewność, że żaden element nikomu nie umknie. W efekcie otrzymaliśmy zestaw pięknych zdjęć, które w pełni spełniły nasze oczekiwania, oddały charakter naszej rodziny i są dla nas wyjątkową pamiątką. Bardzo dziękujemy!

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2018
Kedzierzyn Kozle
Data dodania: 20-08-2018

Zalezalo nam na zdjeciach unikalnych, takich jakiech nie widzialam do tej pory, na zdjeciach z klasa, nutka romantyzmu w przepieknej oprawie. Karolina idealnie uchwycila nas w kadrze swojego aparatu pozostawiajac niezapomniana pamiatke w formie pieknych zdjec. Karolina bardzo dziekuje za nie.

G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-01-2018
Katowice
Data dodania: 30-03-2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Karoliną. Pierwszy kontakt był w formie mailowej i już wtedy p. Fotograf podała parę propozycji co do zdjęć plenerowych. Efektem współpracy są przepiękne zdjęcia z samej uroczystości oraz z "pleneru" (który był trudny z uwagi na porę roku - zima). Bardzo profesjonalne podejście, punktualność i duuuużo inwencji. Polecamy

A
Aurelia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2016
Katowice
Data dodania: 16-11-2017

Współpracę z Karoliną wspominamy bardzo dobrze. Jeszcze przed dniem ślubu spotkała się z nami, aby móc poznać nas nieco i dowiedzieć się jak najwięcej o naszych zainteresowaniach i oczekiwaniach. Miała własne pomysły aranżacyjne, ale była także otwarta na nasze propozycje - nawet te szalone
Pozowanie do zdjęć to dla nas zawsze niekomfortowa sytuacja, jednakże Karolina stworzyła luźną i sympatyczną atmosferę. Czuliśmy się jak na spotkaniu z przyjaciółmi
Wyniki jej pracy bardzo przypadły nam do gustu (nie mogło być inaczej :P). Wykonane przez nią fotografie są dla nas wspaniałą pamiątką z wyjątkowych i bardzo dla nas ważnych chwil.

j
jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2017
Rybnik
Data dodania: 08-11-2017

Współpracę z Karoliną wspominamy bardzo dobrze. Zdjęcia posiadają niesamowity klimat, widać na nich pasję fotografki. Karolina jest profesjonalna w tym co robi, ma dużo pomysłów i daje całą siebie. Nakręciła z nami również film na Podziękowanie dla Rodziców ,który wyszedł niesamowicie, jest to dla nas wspaniała pamiątka. Dziękujemy Karolinie, że była z Nami w tym najważniejszym dla nas dniu. Szczerze polecamy!

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 6572

Popularne miasta w okolicy