Zobacz zdjęcia (5)
Mateusz Sałaciak Fotografia, Wrocław - zdjęcie 1
Mateusz Sałaciak Fotografia, Wrocław - zdjęcie 2 Mateusz Sałaciak Fotografia, Wrocław - zdjęcie 3 Mateusz Sałaciak Fotografia, Wrocław - zdjęcie 4 Mateusz Sałaciak Fotografia, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Mateusz Sałaciak Fotografia id:34829

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć, jestem Mateusz. Nie jestem fotografem. Jestem tym, kto kocha przedstawiać historię prawdziwych osób poprzez obiektyw aparatu. Uwielbiam przebywać z ludźmi. Wierzę, że każdy człowiek jest inny, a każda historia odmienna. Pragnę sprawić, że Twoja zostanie opowiedziana przeze mnie w sposób jedyny w swoim rodzaju. Podczas sesji chcę tworzyć nie tylko zdjęcia ale i doskonałe, autentyczne wspomnienia. Łapanie momentów, które wyrażają pełen wachlarz emocji jest moją pasją. To kocham i tym żyję. Jestem gotowy na wszelkiego rodzaju wyzwania. Łatwo jest nacisnąć spust migawki, trudniej jest sprawić, żeby ta chwila była zapamiętana nie tylko ze zdjęcia, ale właśnie z tego, co przeżywamy podczas jej uchwycenia. Pragnę tworzyć atmosferę, w której każdy czuje się swobodnie i może być sobą. Atmosferę, do której chce się wracać przeglądając uwiecznione przeze mnie fotografie.

Staram się łączyć fotografię z resztą moich zainteresowań. Uwielbiam podróżować. Pozwala mi to również realizować się w fotografii krajobrazowej i portretowej. Od dziecka kocham góry, które sprawiają, że czuję się trochę bardziej bliżej nieba. Każdy moment w naszym życiu potrzebuje akompaniamentu. Uwielbiam odkrywać nowe dźwięki, style muzyczne. Lubię tworzyć. Lubię grać. Perkusja to kolejna z moich pasji, której poświęcam czas w wolnych chwilach.

Dobrze, dość o mnie. Chciałbym dowiedzieć się więcej o Tobie. Chcę poznać Twoją historię. Pozwól mi ją uwiecznić i razem stwórzmy coś wyjątkowego i unikalnego.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, , 53-407, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1221

Popularne miasta w okolicy