Zobacz zdjęcia (3)
Matimar Studio |Nagrywanie Bezlusterkowcami/Dron/Gimbal/Doświadczenie, Szczecin - zdjęcie 1
Matimar Studio |Nagrywanie Bezlusterkowcami/Dron/Gimbal/Doświadczenie, Szczecin - zdjęcie 2 Matimar Studio |Nagrywanie Bezlusterkowcami/Dron/Gimbal/Doświadczenie, Szczecin - zdjęcie 3
1 / 3

Matimar Studio |Nagrywanie Bezlusterkowcami/Dron/Gimbal/Doświadczenie id:49037

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Firma Matimar Studio działa od 2006 roku i od samego początku stawiamy na jakość wykonywanych usług, i wiążącą się z tym satysfakcję klienta. Tworzenie filmów nie jest tylko pracą , ale i pasją, którą pragniemy nieustannie rozwijać i angażować w nią wszystkie nasze siły. Ze swojej strony staramy się dobrać jak najlepszą ofertę dla Młodej Pary, tak aby spełnić oczekiwania i sprawić, aby Ten dzień – pełen emocji i wzruszeń – był wspaniałym wspomnieniem dla Młodych, Rodziców, ich Rodzin i Przyjaciół.

Ślub to wyjątkowa chwila, dlatego też każda produkcja jest traktowana w sposób indywidualny. Jesteśmy elastyczni pod względem dostosowania się do Waszych oczekiwań, otwarci na Wasze pomysły i sugestie. Ponieważ Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Zaufaj nam i zobacz siebie w nowym świecie! Zapraszamy na spotkanie, w ramach którego moglibyśmy się poznać i szczegółowo omówić Wasze oczekiwania.

Sprzęt / Jak pracujemy
Wideofilmowanie długo w naszym kraju miało złą sławę. Na szczęście wraz z pojawieniem się aparatów tzw. "lustrzanek", a teraz "bezlusterkowców",rozpoczęła się „nowa era” wśród kamerzystów ślubnych. „Rewolucja DSLR”, czyli nowy sposób nagrywania – oparty zwykle o małe aparaty - dał powiew świeżości i znów film ślubny wrócił do łask. Aktualnie plastyka filmów ślubnych, rejestrowanych (zwykle) lustrzankami niewiele odbiega od tego, co oglądamy na dużym ekranie. Dlatego Wasze filmy rejestrujemy w technologii cyfrowej za pomocą aparatów Panasonic GH5s. Montaż filmu odbywa się na wysoce wydajnym sprzęcie komputerowym, przystosowanym do nieliniowej edycji wideo, przy wykorzystaniu oprogramowania EDIUS. Ta technologia pozwala nam wzbogacać film dowolnymi efektami, stosując przeróżne filtry, grafikę oraz animacje komputerowe. Do nagrywania dźwięku dodatkowo używamy rejestratorów firmy ZOOM oraz TASCAM, które zapewniają, że ścieżka dźwiękowa będzie wyraźna i miła dla ucha. W klipach plenerowych, jak i w miejscach o dużej przestrzeni, wykorzystujemy stabilizację obrazu Gimbal Beholder EC1, dzięki czemu obraz w ruchu sprawia wrażenie "pływającej kamery", co czyni film dynamicznym i bardziej atrakcyjnym. Ostatnio bardzo modne są filmy w których wykorzystuje się ujęcia z powietrza. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, My również filmujemy krajobraz z lotu ptaka, używając do tego sprzęt DJI Mavic Air.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Szczecin, , 71-779, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 745

Popularne miasta w okolicy