Zobacz zdjęcia (11)
Maximus Sala Bankietowa , Słomniki - zdjęcie 1
Maximus Sala Bankietowa , Słomniki - zdjęcie 2 Maximus Sala Bankietowa , Słomniki - zdjęcie 3 Maximus Sala Bankietowa , Słomniki - zdjęcie 4 Maximus Sala Bankietowa , Słomniki - zdjęcie 5
Maximus Sala Bankietowa , Słomniki - zdjęcie 6
1 / 11

Maximus Sala Bankietowa id:52977

Słomniki, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
881-526...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • restauracja na wesele
  • obiad weselny
  • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

  • stoły okrągłe
  • stoły prostokątne
  • klimatyzacja
  • parking

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

O nas
Sala Bankietowa Maximus to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego i każdego innego.

Nowoczesne, jasne wnętrze, smaczne jedzenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta są gwarancją niezapomnianych chwil.

Opis obiektu
W 2019 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji nowoczesną salę bankietową o łącznej powierzchni 460 m2. Jest to niezależna przestrzeń mieszcząca do 220 osób. Obiekt jest wyposażony w klimatyzację, wentylację mechaniczną i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

W naszym obiekcie zorganizujecie Państwo każdą uroczystość, a my dołożymy wszelkich starań, aby to spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół było niezapomnianym przeżyciem.

Wesela
Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy pragną, aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety Comfort i Premium, w których znajdują się dwie opcje cenowe. Do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, ponieważ chcemy, aby ten wyjątkowy czas był dla Państwa szczególnym wspomnieniem.

Przyjęcia okolicznościowe
Chrzciny, Komunia Święta, Rocznica Ślubu to wyjątkowe, rodzinne uroczystości, które wymagają specjalnej oprawy. Dbamy, aby każde przyjęcie zorganizowane w naszym lokalu było niepowtarzalne. Niebanalny wystrój sali oraz najwyższa jakość serwowanych dań, stanowią gwarancję niezapomnianych chwil.

Konsolacje
Wiemy, że pożegnanie bliskich nam osób to trudny i bolesny czas w życiu każdej rodziny. Ciężko jest wtedy myśleć o organizacji konsolacji. Dlatego zorganizowanie tej smutnej uroczystości warto powierzyć naszemu zespołowi.

Opinie Maximus Sala Bankietowa (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Maximus Sala Bankietowa

Nazwa firmy: Maximus Sala Bankietowa
Adres: Słomniki, ul. Polanowice 5A, 32-090, woj. małopolskie
881-526...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 93
Zadzwoń
881-526...
Napisz

Popularne miasta w okolicy